Лікарняна каса Житомирської області | Archive | Лютий

Лютий, 2019

Шановні друзі! Через технічні причини наразі відзначаються певні труднощі з роботою сайту БО “Лікарняна каса Житомирської області”

Просимо вибачення за тимчасові незручності.
Про відновлення безперебійної роботи сайту БО “Лікарняна каса Житомирської області” ми вам повідомимо.

Детальніше

Тимчасове положення про лікування хворих із сечокам’яною хворобою за допомогою апарата для проведення безконтактної літотрипсії

“Затверджено“

Рішенням правління ЛК

протокол №4-13 від 06.09.13р.

зі змінами та доповненнями,

затвердженими рішеннями правління

протокол №1-14 від 21.02.2014р.

протокол №1-15 від 03.03.2015р.

протокол №5-16 від 23.12.2016р.

протокол №1   від 22.02.2019р.

 

ТИМЧАСОВЕ ПОЛОЖЕННЯ

про лікування хворих із сечокам’яною хворобою

 за допомогою апарата для проведення безконтактної літотрипсії

 

Дане положення створено на основі Статуту ЛК, положення «Про порядок використання добровільних пожертвувань на медичне забезпечення членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» (надалі – ЛК). Положення розроблено у зв’язку з придбанням ЛК апарату для проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії (надалі – обладнання), з метою визначення порядку його використання для покращення медичної допомоги хворим з сечокам’яною хворобою.

 

 1. Загальна частина.

Літотрипсія здійснюється в умовах поліклініки КУ «Обласна клінічна лікарня імені О.Ф.Гербачевського» за направленням лікаря-уролога.

 

 1. Проведення літотрипсії:

Літотрипсія забезпечується за рахунок ЛК необхідними витратними матеріалами, медикаментами та виробами медичного призначення.

 • Для членів ЛК.
  • сеанси літотрипсії проводяться при пред’явленні посвідчення члена ЛК.
  • літотрипсія проводиться позачергово.
  • на момент лікування членом ЛК повинна бути внесена вся сума добровільних пожертвувань за період перебування в організації (без урахування поточного місяця).
 • Для інших пацієнтів.
  • Пацієнти, які не перебувають в ЛК і бажають пройти сеанси літотрипсії, пишуть заяву встановленого зразка та сплачують на рахунок ЛК добровільні пожертвування.
  • Розмір пожертвування встановлюється рішенням Правління ЛК, але не менше, ніж 4 000 гривень (чотири тисячі гривень 00 копійок) за первинний сеанс. За повторні сеанси літотрипсії того ж каменя – 2 000 гривень /дві тисячі гривень 00 коп./. Повторними є сеанси, що проводяться за первинним протягом 30 днів.
  • Сеанс літотрипсії проводиться при пред’явленні квитанції про сплату добровільних пожертвувань, в порядку черги, окрім невідкладних станів
 • Добровільні пожертвування використовуються на утримання, ремонт, технічний супровід обладнання, забезпечення пацієнтів ліками та виробами медичного призначення, оплату праці та інше.

 

 1. Особливі умови:
  • До проведення сеансу літотрипсії допускаються пацієнти, які:
 • пройшли первинний відбір і не мають протипоказання, які визначаються лікарем, що проводить літотрипсію;
 • ознайомилися і підписали інформовану добровільну згоду на проведення лікування методом дистанційної ударно-хвильової літотрипсії.
  • Тривалість лікування (кількість сеансів) визначає лікар, що проводить літотрипсію.
  • В разі не проведення сеансу літотрипсії з об’єктивних причин визначених п. 3.4. даного положення, після оплати сеансу, кошти повертаються пацієнту за наступною процедурою: пацієнт пише заяву на ім’я голови Правління, до якої додається письмове пояснення лікаря. Заява розглядається на черговому засіданні Правління ЛК. В разі позитивного рішення про повернення коштів вони повертаються пацієнтові в повному розмірі.
  • До об’єктивних причин відносяться:
 • технічні неполадки обладнання;
 • неможливість візуалізації конкременту (відсутність чіткого зображення);
 • різке погіршення стану пацієнта до початку проведення сеансу;
 • пацієнт відмовився від сеансу до його початку.

 

 1. Заключна частина.

4.1. Дане положення вступає в силу з 22 лютого 2019 року.

4.2. Зміни та доповнення до даного Положення вносяться за рішенням Правління ЛК.

Детальніше

Добрий день, шановні читачі! Зібралась із намірами, щоб написати гарні слова подяки

на адресу тих, до кого вже не раз у годину нещастя зверталась за допомогою. Мова йде про благодійну організацію «Лікарняна каса Житомирської області».

Моя сім’я перебуває в Лікарняній касі вже дуже давно – ще з 2005 року, відколи в чоловіка стався інфаркт. От тоді ми побачили, що варто завжди заздалегідь подумати про те, за які гроші доведеться лікуватись у випадку захворювання. Бо ж медикаменти коштують дорого, а доходи в переважної більшості людей самі знаєте, які – аби хоч прожити-прохарчуватись.

Тож свого часу ми вступили до Лікарняної каси – і я з чоловіком, і моя мама, й донька з двома дітками. Й не шкодуємо! Он онучка моя десятирічна Анна Мудрук лікувалась нещодавно в дитячому відділенні Бердичівської ЦМЛ – гастродуоденіт у неї був. Усі необхідні препарати – від антибіотиків і до систем для їх введення – забезпечила Лікарняна каса. Лікар-експерт філії Лікарняної каси в місті Бердичеві Лілія Адамівна Матієць постійно відвідувала мою любу внучку – цікавилась її самопочуттям, процесом лікування, призначеннями.

Так відбувається щоразу, коли хтось із нас хворіє й звертається за допомогою до БО «Лікарняна каса Житомирської області».

Тож я хочу висловити велику вдячність працівникам ЛК – хоч і небагато написала, проте кожне слово – від щирого серця. «Поспішайте робити добро!» – це про них, про людей, до котрих звертаємось за телефоном «гарячої лінії» з медичних питань, коли виникають проблеми з обстеженнями, лікуванням. Коли, розгубившись, не знаєш, як діяти й до кого з лікарів бігти, коли підступна хвороба «наскочить» зненацька. Ви робите дуже потрібну справу! Будьте й самі здоровими – цього від усієї душі бажаю!

З повагою – Наталія Миколаївна Куба, м.Бердичів.

Лютий, 2019 р.

Детальніше

БО «Лікарняна каса Житомирської області» – в програмі «Ранок на каналі «UA: Житомир»

Що гарантує людині вступ до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області»? Який перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні? Якщо у членів Лікарняної каси виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для лікування, до кого потрібно звернутись? Які обстеження здійснюються за рахунок ЛК?

Ці та багато інших питань щодо діяльності БО «Лікарняна каса Житомирської області» – про вступ до ЛК та перебування в ній, обстеження та лікування за її рахунок, забезпечення медикаментами та виробами медичного призначення при амбулаторному та стаціонарному лікуванні тощо – цікавили ведучих програми «Ранок на каналі «UA: Житомир» Тетяну Іскоростенську та Надію Олейник 12 лютого 2019 року.

Гостем студії був заступник директора виконавчого БО «Лікарняна каса Житомирської області» Сергій Грищук.

Детально дивіться, будь ласка, у відео за посиланнями:

Детальніше

Доброго дня бажаю вам, шановні працівники БО «Лікарняна каса Житомирської області»!

Пишу, щоб подякувати за допомогу в лікуванні, яку отримав від організації нещодавно.

Я людина вже з чималим життєвим досвідом і не одним десятком літ за плечима. Й за свої 65 років давно зрозумів і чітко усвідомив, що в житті важливі не лише матеріальні статки (хоча стверджувати, мовляв, не в грошах щастя не буду – бо ж покривлю душею), а й уміння кожного дня радіти своєму буттю в цьому світі. Проте справедливо відзначив колись класик: «Душа, на відміну від тіла, не старіє. І це головна трагедія людського існування». Тобто – як не раділа б душа життю-буттю, проте організм іноді «дає збої».

Оце нещодавно трапилось: більше тижня відчував біль у шлунку. Подумав: «А, народними методами зможу подолати недугу». Добу лікувався сам. Але – лише час втратив! Ще й багато часу… Зрештою, приїхав до центральної міської лікарні №2 міста Житомира. Обстежили – знайшли камінці в підшлунковій залозі. Операція тривала близько 4 годин. Оперував мене Василь Андрійович Безпалько, за що я щиро вдячний йому. Порятував він мене – я своїм самолікуванням собі біди тільки наробив! Дай, Боже, моєму рятівникові здоров’я й довгих літ.

А ще хочу подякувати вам, благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» – чому ж і пишу. Я маю пенсію всього лише півтори тисячі гривень. На такі гроші й не проживеш, і – тим паче – не полікуєшся. Тому допомога Лікарняної каси для мене дуже відчутна – при операції, в післяопераційний період лікування я це зрозумів. Адже, хоча в Лікарняній касі перебуваю кілька років, досі за допомогою не звертався, а це от довелось – і відразу так серйозно. Лікар-експерт філії Лікарняної каси в ЦМЛ №2 Житомира Світлана Степанівна Єрмаченкова не раз приходила – цікавилась моїм самопочуттям, чи не потребує корекції лікування. Дуже хороша вона – справжній фахівець своєї справи! Та й людина – чудова!

Знаєте, я завжди стараюсь навіть за найменший прояв доброти, щирості й турботи дякувати долі й людям. Тож щира подяка всім, хто мене лікує, хто повертає здоров’я хворим. Щира подяка вам, адже це велика розкіш – знати, що в складну хвилину тобі прийдуть на допомогу. А хто досі сумнівається в Лікарняній касі й думає, що буде складати гроші (оту суму в 60 гривень щомісячного добровільного пожертвування) – ну-ну, наскладаєте! Завжди знайдеться причина й привід витратити втричі більше на щось другорядне. Підіть-но в аптеку – подивіться ціни на ліки! Багато купите за 60 гривень? Отож-бо! А перебуваючи в Лікарняній касі, знаєте, що раптом хвороба – отримаєте необхідні ліки. Зараз он нежить вилікувати – витратите набагато більше. А вже коли щось не дай, Боже, серйозне…

Оце що я хотів сказати всім. Тож дякую своїм рятівникам і будьте всі здорові!

З повагою – Віктор Адольфович Лаговський, м.Житомир.

Лютий, 2019 р.

Детальніше

#medi