Правління Лікарняної каси інформує

Майже одинадцять років інвестують кошти у своє здоров’я, сплачуючи внески до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області»,  близько 200 тисяч  наших краян. Якісна медична допомога стає доступнішою для соціально незахищених верств населення саме завдяки функціонуванню Лікарняної каси. Задля цього працює правління, колектив виконавчої дирекції, велика когорта  лікарів-експертів у лікувально-профілактичних закладах.
Нещодавно на черговому засіданні правління  БО «Лікарняна каса Житомирської області» обговорювалися такі питання: затвердження фінансового плану на друге півріччя 2011 року (виступила – головний бухгалтер Людмила Миколаївна Пастушенко), інформація про стан надання медичної допомоги членам благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» у Лугинському, Народицькому та Червоноармійському районах (виступила – завідувачка відділом експертизи та контролю якості лікувально-діагностичного процесу Раїса Володимирівна Артюх), відзначення до Дня медичного працівника (виступив – виконавчий директор Володимир Станіславович Мишківський), прийняття, поновлення та виключення громадян у  БО «Лікарняна каса Житомирської області» (виступив – заступник виконавчого директора – Сергій Миколайович Грищук).
Л. М. Пастушенко, знайомлячи присутніх із фінансовим планом, повідомила, що дохідна частина на друге півріччя планується у розмірі 15 820 796 грн.; видаткова частина –  16 493 210, 53 грн., із них видатки на основну діяльність становитимуть 13 800 000 грн.;  фонд оплати праці – 1 563 568, 33 грн.
Прогнозується вступ 6000 осіб.
Видатки на адміністративно-господарську діяльність плануються у розмірі 2 693 210, 53 грн. (17 % від надходжень, що відповідає закону України «Про благодійництво та благодійні організації»).
Р. В. Артюх поінформувала про стан надання медичної допомоги членам ЛК  у Лугинському, Народицькому та Червоноармійському районах за I квартал цього року.
При експертизі медичної документації пролікованих членів ЛК лікарями-експертами у Лугинському районі відмічено недотримання протоколів лікування в 7% випадків,  у Народицькому районі – в 49%, у Червоноармійському районі – в 9% (середньообласний показник 4,8%). У Червоноармійській ЦРЛ наявні позитивні зміни.
Як зазначила Раїса Володимирівна, заступникам головного лікаря  із медичної частини, районним спеціалістам і завідуючим відділеннями Лугинської, Народицької та Червоноармійської ЦПЛ потрібно здійснювати постійний контроль за дотриманням локальних клінічних протоколів. Правлінням прийняте рішення через три місяці повторно заслухати стан лікувального процесу в цих ЛПЗ.
Благодійна організація  «Лікарняна каса Житомирської області» з метою сприяння розвитку охорони здоров’я в нашому краєві, покращення якості медичної допомоги населенню, втілення нових форм діагностики та лікування з 1 вересня 2010 року по 30 травня 2011 року проводила конкурс на відзначення кращих лікарів. Про це на засіданні правління повідомив В. С. Мишківський.
-У конкурсі взяли участь 2017 лікарів, які з 01.09.2010 по 30. 05. 2011 року пролікували 77 757 членів ЛК.  Серед них умовам конкурсу відповідали 122 особи. Для визначення переможців брався до уваги рівень дотримання локальних клінічних протоколів, затверджених управлінням охорони здоров’я Житомирської ОДА, який мав бути не менше як 95%, кількість пролікованих – понад 100 осіб і відсутність обґрунтованих скарг,- розповів виконавчий директор.
За результатами правління двадцять кращих лікарів відзначені нагородами від благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».
Диплом благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та грошову премію в розмірі 1000 грн. отримали Карпінська Олена Анатоліївна – завідуюча відділенням денного стаціонару ЦМЛ №1 м. Житомира, Седлецька Юлія Олександрівна – лікар-невролог Володар-Волинської ЦРЛ, Микитчук Тетяна Борисівна – лікар-гастроентеролог Коростенської ЦМЛ, Шваб Оксана Олександрівна – завідуюча амбулаторією загальної практики сімейної медицини Овруцької ЦРЛ.
Почесною грамотою благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та премією – 300 грн. нагороджені:
Юрченко Галина Антонівна – лікар-педіатр Черняхівської ЦРЛ,
Сидорчук Людмила Степанівна – лікар-невролог Бердичівської ЦМЛ,
Дацкевич Сергій Ростиславович – завідувач відділенням неврології ЦМЛ №1 м. Житомира,
Дробуш Віталій Павлович – лікар-травматолог Олевської ЦРЛ,
Баландюк Людмила Адамівна – лікар оториноларинголог Житомирської ЦРЛ,
Ковальчук Володимир Володимирович – лікар-невролог Житомирської ЦРЛ,
Поддубна Ірина Адамівна – сімейний лікар Покалівської лікарської амбулаторії Овруцького району,
Микитчук Василь Степанович – лікар-невролог  Коростенської ЦМЛ,
Білошицька Оксана Анатоліївна – лікар-невролог Коростенської ЦМЛ,
Бутик Борис Степанович – лікар-невролог Любарської ЦРЛ,
Чулій Максим Михайлович – лікар-уролог Романівської ЦРЛ,
Кутній Олесь Іванович – завідувач кардіологічним відділенням
ЦМЛ №2 м. Житомира,
Войтюк Наталія Володимирівна – завідувачка відділення терапії Коростенської ЦМЛ,
Диба Олександр Степанович – завідувач відділення денного стаціонару Бердичівської ЦМЛ,
Пастушкевич Ігор Володимирович – лікар-невролог Коростишівської ЦРЛ,
Малафійчук Олександр Миколайович – завідувач ЛОР – центром Житомирської обласної клінічної лікарні імені О. Ф. Гербачевського.
В. С. Мишківський ознайомив із ходом виконання рішення правління щодо сплати комісійної винагороди банківським установам:
-У фінансові установи направлені листи та підписані угоди про зміну комісії за сплату членських внесків. Наразі комісія Ощадбанку становить 2.20 грн., Укрпошти – 1.80 грн., Кредитпромбанку – 1 грн. На одинадцяти філіях ЛК працюють термінали, протягом наступного місяця планується їх відкриття і на інших філіях.
Заступник виконавчого директора С. М. Грищук проінформував присутніх про те, що у квітні та травні до Лікарняної каси вступило 2418 осіб.
Активізувався вступ у м. Житомирі, Малині, Бердичеві. 230 громадянин відновлено в членстві в організації. За несплату внесків та згідно з заявами виключено з Лікарняної каси 1514 осіб.
Голова правління благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» Валентин Дмитрович Парій подякував усім за роботу та наголосив на важливості якісного лікування пацієнтів. Це є першочерговим завданням не лише для Лікарняної каси, але і для всієї системи охорони здоров’я.
Світлана Михалюк

Детальніше


Залиште коментар!

Шановні друзі! Інформуємо вас про зміни в діяльності благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».

В зв’язку зі зростанням вартості ліків, виробів медичного призначення, реактивів, що призвело до збільшення видатків на обстеження і лікування членів ЛК, з урахуванням Положення «Про членство в ЛК» (розмір внеску має складати до 3% від встановленого розміру мінімальної заробітної плати), рішенням правління ЛК (протокол №4-18 від 05.10.2018 року) з 01.12.2018 року встановлюються такі розміри щомісячних […]

Детальніше
Читати блог »

Шановні друзі – члени БО «Лікарняна каса Житомирської області»!

Інформуємо вас, що з 1 жовтня 2018 року з переліку лабораторних досліджень, які здійснюються за рахунок Лікарняної каси, вилучені наступні: антистрептолізин ...

На реформу розраховуємо, але не забуваємо і про солідарність

Новини про реформування багатьох галузей економіки України вже давно стали популярною «темою» для розмов та обговорень у житті пересічних громадян, ...

#medi