X ювілейний Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» | Лікарняна каса Житомирської області

X ювілейний Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації»

відбувся нещодавно в Києві. Участь у зібранні взяли фахівці, діяльність котрих пов’язана з медициною – вчені та лікарі різних спеціальностей, керівники закладів охорони здоров’я різних форм власності, головні лікарі та їх заступники, розробники нових технологій і IT-програм, виробники та постачальники обладнання для медичних закладів і лабораторій, медичних товарів і фармацевтичних продуктів.

В рамках форуму кафедрою менеджменту охорони здоров’я Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця під керівництвом її завідувача, професора, д.мед.н. Валентина Дмитровича Парія була проведена «Школа керівника закладу охорони здоров’я». На початку зустрічі з доповіддю щодо змін підходів до фінансування спеціалізованої медичної допомоги виступив заступник міністра охорони здоров’я України Павло Анатолійович Ковтонюк.

В «Школі керівника закладу охорони здоров’я» взяли участь представники Житомирщини: директор виконавчий благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» Володимир Станіславович Мишківський, заступник директора виконавчого БО «Лікарняна каса Житомирської області» Сергій Миколайович Грищук, головний лікар КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» Василь Миколайович Борис.

С.М.Грищук виступив перед зібранням із доповіддю «Досвід використання інформаційних технологій для управління якістю медичної допомоги в лікарні в частині фармакотерапії». Він детально розповів про розроблену фахівцями БО «Лікарняна каса Житомирської області» якісно нову автоматизовану систему управління якістю надання медичної допомоги та застосування її протягом майже 20 років діяльності Лікарняної каси. За його словами, ця модель успішно довела свою ефективність, тож її підходи можуть бути використані при впровадженні реформи фінансування спеціалізованого рівня медичної допомоги в частині оцінки якості та визначення оплати за надані медичні послуги.

В.М.Борис у своїй доповіді «Лікарня майбутнього – перші кроки» охарактеризував початок упровадження реформування галузі в закладах вторинного рівня надання медичної допомоги.

Загалом програма форуму була надзвичайно насиченою. Його учасники ознайомились із досягненнями світової та української медицини, нововведеннями, які чекають на лікарів і пацієнтів – працювали за науковою програмою та відвідали спеціалізовані виставки. Міжнародний медичний форум став гарною нагодою не лише почути про новинки, а й побачити їх на власні очі, протестувати й ознайомитись із особливостями практичного застосування.

Детальніше


Залиште коментар!

Відбулось засідання правління благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області»

яке провів голова правління – д.мед.н., професор Валентин Дмитрович Парій. Зібрання відбулось на базі КУ «Обласна клінічна лікарня імені О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради, головний лікар якої Богдан Богданович Леськів перебуває в складі правління Лікарняної каси. Він повідомив гостей, що установа є центром надання спеціалізованої висококваліфікованої медичної допомоги населенню Житомирщини й забезпечує практично всі види високоспеціалізованої […]

Детальніше
Читати блог »

Обережно, шахраї! Зловмисники пропонують нібито препарат, який начебто рекомендує МОЗ України для лікування гіпертонії і серцево-судинних хвороб

Міністерство охорони здоров'я України Обережно, шахраї! Зловмисники пропонують нібито препарат, який начебто рекомендує МОЗ України для лікування гіпертонії і серцево-судинних хвороб. Насправді: 🔹 цей ...

Хронічні неінфекційні захворювання спричиняють близько 90% всіх смертей в Україні

Уляна Супрун Хронічні неінфекційні захворювання спричиняють близько 90% всіх смертей в Україні. Одне з найбільш поширених хронічних неінфекційних захворювань — інсульт. ...

#medi