“Й у новому році працюватимемо лише для людей!” | Лікарняна каса Житомирської області

“Й у новому році працюватимемо лише для людей!”

DSC05602

“Й у новому році працюватимемо лише для людей!”
На цьому наголосив, відкриваючи засідання правління благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», яке відбулось нещодавно, його голова В.Д.Парій.
– Адже мешканці області, котрі вступили до організації й користуються її послугами, переконались, що ми завжди приходимо на допомогу в скрутний для них час, – сказав він. – Тож цього принципу роботи ми будемо дотримуватись і надалі.
Одним із головних питань, яке розглянули учасники зібрання, було затвердження кошторису на перше півріччя 2016 року. Головний бухгалтер Л.М.Пастушенко поінформувала присутніх про розрахунок дохідної та видаткової частини фінансового плану на цей період. Так, розмір дохідної частини планується в сумі понад 30,6 мільйонів гривень. Протягом півріччя прогнозується вступ до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» шести тисяч громадян. Видаткова частина планується в сумі 30 мільйонів гривень, із них видатки на основну діяльність становитимуть 25,9 мільйонів гривень (84,5%), на адміністративно-господарську діяльність – 4,1 мільйонів гривень (13,5% – що відповідає Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації»).
Загальногосподарські видатки, які були розраховані на основі поданих та проаналізованих заявок від філій і центрального офісу, передбачають, як повідомила Л.М.Пастушенко, оплату оренди та комунальних послуг, поштових витрат та банківського обслуговування. Так, зокрема, планується провести заміну окремих одиниць комп’ютерної техніки в центральному офісі організації та Овруцькій філії, передання комп’ютерної техніки філіям у Новограді-Волинському, Брусилові, Баранівці, Коростені, Попільні. Також закладені витрати на друкарські послуги бланків медичної документації, пластикових карток, інші витрати – експертну оцінку приміщень, технічне обслуговування систем пожежної сигналізації тощо.
Отож загалом, згідно з поданим проектом фінансового плану, в першому півріччі 2016 року планується профіцит бюджету в сумі більше 614 тисяч гривень (2%).
Завідуюча відділом аудиту та контролю якості ЛДП Р.В.Артюх повідомила про внесення змін та доповнень до «Переліку лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» при амбулаторному лікуванні». За її словами, фахівці відділу детально вивчили інформацію автоматизованого минулоріч обліку рецептів, яку надали аптечні заклади – адже 40% пацієнтів, котрі звертаються за медичною допомогою, лікуються в амбулаторних умовах (відтак купують необхідні медикаменти) – й прийшли до висновку про виникнення потреби доповнити «Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» при амбулаторному лікуванні» окремими змінами. Тож учасники засідання правління, обговоривши їх, ухвалили затвердити це рішення.
Про виконання «Тимчасового положення про вступ до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» учасників антитерористичної операції» повідомив заступник виконавчого директора С.М.Грищук. Він нагадав, що з 7 жовтня 2014 року діє програма, за якою учасники АТО мають право на пільговий вступ до організації (сплативши внески не менше, як за один місяць, уже наступного дня користуватись допомогою ЛК). Тож за період існування цієї програми такою можливістю скористались 89 учасників АТО, котрі внесли добровільних щомісячних пожертвувань на суму понад 16 тисяч гривень. Отримали ж медикаментозне забезпечення за рахунок «Лікарняної каси» 66 осіб – на їх лікування витрачено 96 627 тисяч гривень (у середньому 1 464 гривні на одного).
– Враховуючи те, що згідно з тимчасовим положенням ця програма діє лише до 31 грудня 2015 року, необхідно прийняти рішення про її продовження, – запропонував С.М.Грищук.
Обговоривши пропозицію, учасники засідання прийняли одностайне рішення продовжити дію тимчасового положення про вступ до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» учасників АТО ще на рік – до 31 грудня 2016 року.
Також С.М.Грищук поінформував присутніх про прийняття та поновлення громадян у благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області». Так, станом на перше грудня 2015 року членами організації є 210 702 громадян. Протягом жовтня-листопада 2015 року вступили 1 265 громадян. Крім того, від членів ЛК надійшли 215 індивідуальних заяв та листи від 7 організацій про поновлення перебування в організації – за словами С.М.Грищука, люди активно користуються прийнятим під час минулого засідання правління досить лояльним положенням про поновлення, адже така кількість заяв надійшла лише, зокрема, протягом місяця. Це стало результатом активної інформаційної роботи.
– З метою інформування людей про пільгові умови поновлення нами було відправлено майже сім тисяч телефонних повідомлень, – розповів він. – Тож зараз дякують за можливість поновитись на пільгових умовах – будемо чекати ще кращих результатів цієї роботи.
Крім того, учасники засідання правління розглянули інші питання діяльності організації. Так, зокрема, ухвалили рішення прийняти до «Лікарняної каси» дітей-сиріт, які навчаються в Любарському професійному ліцеї, а також надати благодійну допомогу ЦМЛ №1 Житомира, де постійно проводяться обстеження членів ЛК методом комп’ютерної томографії (благодійна організації «Лікарняна каса Житомирської області» відшкодовує 100 гривень за одну зону обстеження). Ці рішення вкотре підтвердили концепцію діяльності благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» – працювати для людей.

Вікторія Паламарчук.

«ОДНІЄЮ З АЛЬТЕРНАТИВ МЕДИЧНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ Є СПІВПРАЦЯ З ЛК», – ВВАЖАЮТЬ ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ В ХОРОШІВСЬКОМУ РАЙОНІ

https://www.youtube.com/watch?v=Oyew9MWj88c

“ЛК – ЦЕ ІНВЕСТИЦІЇ В ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ, У ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ”, – ВПЕВНЕНІ В БАРАНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

https://www.youtube.com/watch?v=r4l5qHSeT5I

Детальніше


Залиште коментар!

Доказова медицина – підхід до медичної практики, який базується на використанні доказів, отриманих у результаті проведення якісних клінічних досліджень

Міністерство охорони здоров’я України Такий підхід оптимізовує процес прийняття рішень, підвищує якість надання медичної допомоги, знижує фінансові та часові витрати в діагностиці та лікуванні пацієнтів. Завантажити інфографіку за посиланням: https://goo.gl/oqDa5n

Детальніше
Читати блог »

ДОРОГІ ДРУЗІ! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаємо зустріти ці свята з радісними помислами та добрими намірами зробити все, про що так давно мріялось. Нехай наші ...

#medi