Зверніться до нас

ТАКУ ВЖЕ “НАТУРУ” МАЄ ХВОРОБА – ЗАЗВИЧАЙ, НЕ СТУКАЄ ВВІЧЛИВО, ПОПЕРЕДЖУЮЧИ ПРО СЕБЕ – НАГЛО ВРИВАЄТЬСЯ Й ПОЩАДИ ВІД НЕЇ НЕ ЧЕКАЙ. ТОДІ МИ Й ШУКАЄМО ТИХ, ХТО МОЖЕ ДОПОМОГТИ!

І такий помічник, котрий підтримає вас у скрутну годину, є – благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області». Це вам підтвердить кожен із понад 211 тис. мешканців Житомирщини – саме стільки їх перебуває в організації. Хтось вступив до «Лікарняної каси» ще в перші дні її існування (починаючи з 2000 року) й не раз уже відчув дружню руку підтримки, інші ж, хоча й мають статус членства в ній лише кілька місяців, проте відразу зрозуміли, що тут їм допоможуть – за що щиро дякують (почитайте відгуки-подяки на нашому сайті) й радять наслідувати їхній приклад.

Тож лише, зокрема, впродовж 2016 року 66% платників щомісячних добровільних пожертвувань звернулись по медичну допомогу. Це – велика кількість членів ЛК – 80 475 осіб. Медикаментів, виробів медичного призначення благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» надала минулоріч медичним закладам на суму понад 53 мільйони гривень. І це – крім видатків на амбулаторне лікування, лабораторні дослідження, відшкодування КТ, МРТ.

Сама ж структура надання допомоги зазнала змін. Так, кількість випадків надання стаціонарної допомоги знизилась із понад 62 тисячі пацієнтів – членів ЛК – в 2015 році до понад 57 тисяч у 2016 році. Натомість зріс показник амбулаторного лікування – з 62 тисяч у 2015 році до понад 67 тисяч минулоріч.

Стосовно забезпечення лікування членів ЛК за межами області – 154 їх у 2016 році отримали медичний супровід у лікувальних закладах столиці на суму понад 231 тисячу гривень.

Тож загалом на лікування пацієнтів – членів ЛК – витрачено 61 228 тисяч гривень.

Більше того – й для самих же медичних закладів Житомирщини благодійна організація закуповує обладнання. Наприклад, для лікування хворих із сечокам’яною хворобою ми придбали дистанційний літотриптор, передавши його в безкоштовне користування ОКЛ імені О.Ф.Гербачевського. У 2014 році ЛК придбала фіброскоп, який ми передали ЦМЛ №2 Житомира для обстеження пацієнтів. Це – гарний крок до покращення медичної допомоги населенню.

Традиційно продовжує організація благодійну діяльність, патронуючи 630 дітей-сиріт, лікуючи інвалідів війни та учасників АТО.

Загалом же за весь період діяльності медична допомога «Лікарняною касою» надавалась у 4,3 мільйонах випадків (щоденно медичну допомогу в закладах охорони здоров’я нашої області отримують до 2,5 тисяч членів «Лікарняної каси»).

В зв’язку ж зі створенням територіальних громад ми бачимо перед собою завдання більш тісно, плідно й професійно працювати з ними та покращити доступність медичної допомоги населенню. Також продовжимо співпрацю з ЗОЗ щодо впровадження стандартизації та автоматизованої системи управління якістю медичної допомоги. Кожна дія БО «Лікарняна каса Житомирської області» спрямована на захист інтересів пацієнтів – членів ЛК. Адже держава не має коштів, аби забезпечити медикаментами всіх жителів на всі випадки лікування. В нашій же області Лікарняна каса за 17 років існування довела свою надійність і стабільність, допомагаючи лікувальним закладам для фінансування співоплати за медичну послугу в межах медикаментозного забезпечення. Тож роботи попереду багато, але й потенціалу, й бажання у нас достатньо!

 

МИ ДОПОМАГАЄМО ВСІМ, ХТО ВХОДИТЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ», НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЧАСУ ВСТУПУ ДО НЕЇ. ЯК І ГОДИТЬСЯ СПРАВЖНІМ ДРУЗЯМ – ЗІ ЩИРОЮ ДУШЕЮ Й ДОБРИМИ НАМІРАМИ ПРОСТЯГАЄМО СВОЮ РУКУ ДОПОМОГИ В ПОТРІБНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС!

Стосовно ж інформації, яка вас зацікавить – де ви можете оформити членство в «Лікарняній касі» та які матимете переваги перед іншими пацієнтами, при яких хворобах та їх формах маєте право пройти безкоштовне (за рахунок «Лікарняної каси»!) обстеження та лікування, в яких медичних закладах (за необхідності) столиці чи інших областей ви можете пролікуватись (знову ж таки – за рахунок благодійної організації «Лікарняна каса Житомирщини»!) – запитайте в цій рубриці нашого сайту. Отож звертайтесь до нас – ми з радістю допоможемо й вам!

МИ БАЖАЄМО ВАМ БУТИ ЗДОРОВИМИ – З БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ»!

 

* Якщо Ви не знайшли на нашому сайті інформацію, яку шукали, будь-ласка, зверніться до нас,  використавши форми, які розміщені нижче. Наші співробітники максимально оперативно дадуть відповіді на Ваші питання.

Та вражають не лише, як мовиться, цифри й факти – вражає ось такий нюанс: ми допомагаємо всім, хто входить до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», незалежно від часу вступу до неї – чи то ваш «стаж» веде початок відліку від часу її організації, а чи ви вступили до неї лише вчора. Як і годиться справжнім друзям – ми зі щирою душею й добрими намірами простягаємо свою руку допомоги в потрібний для вас час!
Стосовно ж інформації, яка вас зацікавить – де ви можете оформити членство в «Лікарняній касі» та які матимете переваги перед іншими пацієнтами, при яких хворобах та їх формах маєте право пройти безкоштовне (за рахунок «Лікарняної каси»!) обстеження та лікування, в яких медичних закладах (за необхідності) столиці чи інших областей ви можете пролікуватись (знову ж таки – за рахунок благодійної організації «Лікарняна каса Житомирщини»!) – запитайте в цій рубриці нашого сайту.
Отож звертайтесь до нас – ми з радістю допоможемо й вам! Ми бажаємо вам бути здоровими – з благодійною організацією «Лікарняна каса Житомирської області»!

* Звернутись із запитанням щодо вступу та сплати внесків.

* Звернутись із запитанням щодо лікування за рахунок “Лікарняної каси”.

* Звернутись із запитанням до директора.

Або за телефонами:

* (0412) 22-38-88 або 067-411-14-51 – із питань вступу та сплати внесків,

* 067-411-30-93 – “гаряча лінія” з питань лікування (цілодобово).

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисника України

Щиро й сердечно вітаємо козаків і козачок нашого краю зі святом, яке увібрало в себе багаті й славні національні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж усієї багатовікової української історії. Пресвята Богородиця завжди вважалась покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського народу. Й сьогодні ми звертаємось до Матері Божої […]

Детальніше
Читати блог »

Міністерство охорони здоров’я України бачить медичне страхування невід’ємною частиною нової системи охорони здоров’я

Pavlo Kovtonyuk Міністерство охорони здоров'я України бачить медичне страхування невід’ємною частиною нової системи охорони здоров’я. До речі, часто нам закидають, що це не ...

Національна служба здоров’я запускає власний контакт-центр

http://moz.gov.ua/article/reform-plan/nacionalna-sluzhba-zdorov%E2%80%99ja-zapuskae-vlasnij-kontakt-centr З 8 жовтня 2018 року офіційно починає свою роботу контакт-центр Національної служби здоров’я України. Короткий номер – 1677. Це перший ...

#medi