Зверніться до нас

ТАКУ ВЖЕ “НАТУРУ” МАЄ ХВОРОБА – ЗАЗВИЧАЙ, НЕ СТУКАЄ ВВІЧЛИВО, ПОПЕРЕДЖУЮЧИ ПРО СЕБЕ – НАГЛО ВРИВАЄТЬСЯ Й ПОЩАДИ ВІД НЕЇ НЕ ЧЕКАЙ. ТОДІ МИ Й ШУКАЄМО ТИХ, ХТО МОЖЕ ДОПОМОГТИ!

І такий помічник, котрий підтримає вас у скрутну годину, є – благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області». Це вам підтвердить кожен із понад 211 тис. мешканців Житомирщини – саме стільки їх перебуває в організації. Хтось вступив до «Лікарняної каси» ще в перші дні її існування (починаючи з 2000 року) й не раз уже відчув дружню руку підтримки, інші ж, хоча й мають статус членства в ній лише кілька місяців, проте відразу зрозуміли, що тут їм допоможуть – за що щиро дякують (почитайте відгуки-подяки на нашому сайті) й радять наслідувати їхній приклад.

Тож лише, зокрема, впродовж 2016 року 66% платників щомісячних добровільних пожертвувань звернулись по медичну допомогу. Це – велика кількість членів ЛК – 80 475 осіб. Медикаментів, виробів медичного призначення благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» надала минулоріч медичним закладам на суму понад 53 мільйони гривень. І це – крім видатків на амбулаторне лікування, лабораторні дослідження, відшкодування КТ, МРТ.

Сама ж структура надання допомоги зазнала змін. Так, кількість випадків надання стаціонарної допомоги знизилась із понад 62 тисячі пацієнтів – членів ЛК – в 2015 році до понад 57 тисяч у 2016 році. Натомість зріс показник амбулаторного лікування – з 62 тисяч у 2015 році до понад 67 тисяч минулоріч.

Стосовно забезпечення лікування членів ЛК за межами області – 154 їх у 2016 році отримали медичний супровід у лікувальних закладах столиці на суму понад 231 тисячу гривень.

Тож загалом на лікування пацієнтів – членів ЛК – витрачено 61 228 тисяч гривень.

Більше того – й для самих же медичних закладів Житомирщини благодійна організація закуповує обладнання. Наприклад, для лікування хворих із сечокам’яною хворобою ми придбали дистанційний літотриптор, передавши його в безкоштовне користування ОКЛ імені О.Ф.Гербачевського. У 2014 році ЛК придбала фіброскоп, який ми передали ЦМЛ №2 Житомира для обстеження пацієнтів. Це – гарний крок до покращення медичної допомоги населенню.

Традиційно продовжує організація благодійну діяльність, патронуючи 630 дітей-сиріт, лікуючи інвалідів війни та учасників АТО.

Загалом же за весь період діяльності медична допомога «Лікарняною касою» надавалась у 4,3 мільйонах випадків (щоденно медичну допомогу в закладах охорони здоров’я нашої області отримують до 2,5 тисяч членів «Лікарняної каси»).

В зв’язку ж зі створенням територіальних громад ми бачимо перед собою завдання більш тісно, плідно й професійно працювати з ними та покращити доступність медичної допомоги населенню. Також продовжимо співпрацю з ЗОЗ щодо впровадження стандартизації та автоматизованої системи управління якістю медичної допомоги. Кожна дія БО «Лікарняна каса Житомирської області» спрямована на захист інтересів пацієнтів – членів ЛК. Адже держава не має коштів, аби забезпечити медикаментами всіх жителів на всі випадки лікування. В нашій же області Лікарняна каса за 17 років існування довела свою надійність і стабільність, допомагаючи лікувальним закладам для фінансування співоплати за медичну послугу в межах медикаментозного забезпечення. Тож роботи попереду багато, але й потенціалу, й бажання у нас достатньо!

 

МИ ДОПОМАГАЄМО ВСІМ, ХТО ВХОДИТЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ», НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЧАСУ ВСТУПУ ДО НЕЇ. ЯК І ГОДИТЬСЯ СПРАВЖНІМ ДРУЗЯМ – ЗІ ЩИРОЮ ДУШЕЮ Й ДОБРИМИ НАМІРАМИ ПРОСТЯГАЄМО СВОЮ РУКУ ДОПОМОГИ В ПОТРІБНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС!

Стосовно ж інформації, яка вас зацікавить – де ви можете оформити членство в «Лікарняній касі» та які матимете переваги перед іншими пацієнтами, при яких хворобах та їх формах маєте право пройти безкоштовне (за рахунок «Лікарняної каси»!) обстеження та лікування, в яких медичних закладах (за необхідності) столиці чи інших областей ви можете пролікуватись (знову ж таки – за рахунок благодійної організації «Лікарняна каса Житомирщини»!) – запитайте в цій рубриці нашого сайту. Отож звертайтесь до нас – ми з радістю допоможемо й вам!

МИ БАЖАЄМО ВАМ БУТИ ЗДОРОВИМИ – З БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ»!

 

* Якщо Ви не знайшли на нашому сайті інформацію, яку шукали, будь-ласка, зверніться до нас,  використавши форми, які розміщені нижче. Наші співробітники максимально оперативно дадуть відповіді на Ваші питання.

Та вражають не лише, як мовиться, цифри й факти – вражає ось такий нюанс: ми допомагаємо всім, хто входить до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», незалежно від часу вступу до неї – чи то ваш «стаж» веде початок відліку від часу її організації, а чи ви вступили до неї лише вчора. Як і годиться справжнім друзям – ми зі щирою душею й добрими намірами простягаємо свою руку допомоги в потрібний для вас час!
Стосовно ж інформації, яка вас зацікавить – де ви можете оформити членство в «Лікарняній касі» та які матимете переваги перед іншими пацієнтами, при яких хворобах та їх формах маєте право пройти безкоштовне (за рахунок «Лікарняної каси»!) обстеження та лікування, в яких медичних закладах (за необхідності) столиці чи інших областей ви можете пролікуватись (знову ж таки – за рахунок благодійної організації «Лікарняна каса Житомирщини»!) – запитайте в цій рубриці нашого сайту.
Отож звертайтесь до нас – ми з радістю допоможемо й вам! Ми бажаємо вам бути здоровими – з благодійною організацією «Лікарняна каса Житомирської області»!

* Звернутись із запитанням щодо вступу та сплати внесків.

* Звернутись із запитанням щодо лікування за рахунок “Лікарняної каси”.

* Звернутись із запитанням до директора.

Або за телефонами:

* (0412) 22-38-88 або 067-411-14-51 – із питань вступу та сплати внесків,

* 067-411-30-93 – “гаряча лінія” з питань лікування (цілодобово).

Благодійній організації «Лікарняна каса Полтавщини» – 15 років!

Дорогі колеги! Вітаємо зі святом і бажаємо міцного здоров’я, добробуту, злагоди в родинах, наснаги та ентузіазму у вашій щоденній нелегкій праці! Важливість вашої роботи для збереження здоров’я мешканців Полтавщини неможливо переоцінити. Завдяки величезним зусиллям і своєму високому професіоналізму ви бережете й рятуєте життя людей. Нехай ваші серця сповнюються натхненням та окриленням для нових успіхів у […]

Детальніше
Читати блог »

«Як практичний лікар, користь від діяльності Лікарняної каси для наших пацієнтів бачу щодня!»

Так стверджує травматолог центру з надання невідкладної допомоги обласної дитячої клінічної лікарні Ігор Анатолійович Жидецький. Цьогоріч його було відзначено дипломом ...

Українці витратили на ліки близько 54 мільярди гривень за минулий рік

http://uatv.ua/ukrayintsi-vytratyly-na-liky-blyzko-54-milyardiv-gryven-za-mynulyj-rik/ За даними дослідження, 26% коштів від цієї суми були витрачені на неефективні ліки   Фото Укрінформ-UATV Загалом у 2017 році українці залишили в ...

#medi