Відповіді на загальні питання

1. Що таке ЛК?

Лікарняні каси – це членські благодійні організації або громадські об’єднання, які функціонують у правовому полі, створеному відповідно до законів України „Про благодійництво та благодійні організації” та „Про об’єднання громадян”.

Лікарняні каси реагують на поточну суспільну потребу в соціально доступному і якісному забезпеченні медичною допомогою.

Лікарняна каса – це добровільна, недержавна, некомерційна організація, побудована на принципі солідарності.

ЛК стала одним із напрямків реформування системи охорони здоров’я, який виник, як реакція населення на обмежені можливості державного фінансування щодо забезпечення якісної та доступної медичної допомоги.

Головні завдання діяльності «Лікарняної каси Житомирської області»:

  • забезпечення членів ЛК медикаментами, виробами медичного призначення та реактивами, діагностичного, консультативного  обслуговування в стаціонарі, в умовах денного стаціонару, стаціонару вдома, в амбулаторних умовах лікувальних закладів Житомирської області та при потребі – за її межами;
  • сприяння розвитку галузі охорони здоров’я, допомога медичним закладам у забезпеченні медичними препаратами, обладнанням, апаратурою та інструментарієм;
  • покращення якості лікувально-діагностичного процессу, вдосконалення медичної допомоги населенню;
  • аналіз та узагальнення передового вітчизняного та іноземного досвіду в сфері охорони здоров’я та впровадження нових форм діагностики та лікування.

2. Чим для мене вигідне перебування в ЛК?

Сплачуючи щомісяця невеликі кошти, Ви зможете мати (згідно з положенням «Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області” (ЛК)»):

медикаментозне забезпечення без обмеження розміру витрат і кількості звернень за  медичною допомогою (крім витрат під час лікування в умовах цілодобового стаціонару – поки що в такому разі діє обмеження суми витрат до 25 річних пожертвувань на рік (що на сьогодні становить 14,7 тисяч гривень));

лікування у всіх медичних закладах області та клініках м. Києва (за направленням);

– можливість зробити за рахунок «Лікарняної каси» потрібні діагностичні, лабораторні та інструментальні дослідження (за направленням лікаря);

знижку в розмірі 100 гривень за одну обстежувану зону при проведенні КТ (незалежно від місця обстеження);

знижку в розмірі 150 гривень за одну обстежувану зону при проведенні МРТ (незалежно від місця обстеження);

знижку на окремі обстеження в медичній лабораторії «Малікс Мєд» та медичному центрі «Асклепій»;

знижку 5% на всі ліки в мережі аптек «Санітас»;

– можливість бути учасником соціальної програми «Потурбуйся про батьків» – пільгові умови вступу для батьків, якщо дорослі діти перебувають в організації, та користування послугами ЛК вже через місяць від дня вступу.

Вступити до ЛК можуть усі бажаючі, незалежно від віку та стану здоров’я (див. «Положення про членство в благодійній організації “Лікарняна каса Житомирської області»).

3. Який механізм допомоги членам «Лікарняної каси»?

Коли особа, яка перебуває в Лікарняній касі, потрапляє до лікувального закладу, їй необхідно пред’явити посвідчення члена ЛК. У лікувальному закладі є запас необхідних медикаментів, реактивів, виробів медичного призначення, отриманих від ЛК. Медичними працівниками забезпечується надходження їх до пацієнта. При амбулаторно-поліклінічному  лікуванні член ЛК отримує ліки в поліклініці чи аптеці за місцем проживання, при лікуванні в цілодобовому стаціонарі – безпосередньо у відділенні. Після закінчення курсу лікування член ЛК має підтвердити факт отримання ліків підписом у листі призначень.

4. Де можна отримати детальну інформацію про ЛК?

Безпосередньо в офісі ЛК (м. Житомир, вул. Пушкінська,1).

Графік роботи: щодня з 8.00 до 17.30 (без обідньої перерви), в суботу, неділю та святкові дні – з 9.00 до 14.00.

Тел. (0412) 22-39-65, (0412) 22-38-88, (0412) 55-49-50 або  (067) 411-14-51 – з питань вступу та сплати;

тел. (0412) 22-54-02 – з питань лікування,

067-411-30-93 – “гаряча лінія” з медичних питань  (цілодобово).

e-mail: officelk@ukr.net

Також інформацію можна отримати в філіях ЛК у лікувальних закладах.

Також задати питання можна на нашому сайті в рубриці «Зверніться до нас».

 

ЗАПИТУЄТЕ – ВІДПОВІДАЄМО:

  • 21/02/2014   Я член ЛК з 2001 року. Вперше на сайті і не знайшов інформації про штатну чисельність працівників, які перебувають у трудових відносинах із касою та їх місячний фонд оплати праці. Де можна отримати таку інформацію в загальному вигляді.

Вказані Вами дані регулярно наводяться в засобах масової інформації та на сайті ЛК. З даними за 2012 рік Ви можете ознайомитися за посиланням http://likkasa.com.ua/?p=2737

 

  • 26/02/2013   А де ж інформація про засновників благодійної організації??? Вони не повинні ховатися, адже вони БЛАГОДІЙНИКИ!!!

Доброго дня. Уся інформація про засновників Лікарняної каси розміщена на сторінці “Про нас” . Більш детально ознайомитись зі складом правління Ви можете за цим посиланням.

 

  • 11/03/2012   Шановні адміністратори сайту. Чи маєте Ви змогу розмістити на сайті відомості про джерела фінансування діяльності благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», а також надати інформацію про доходи та видатки організації за останні роки? Якщо на сайті вже розміщена така інформація, то розмістіть посилання, за яким можна її отримати.

Звіти про діяльність благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» систематично друкуються в ЗМІ та на сайті ЛК. За попередні роки ця інформація є за такими посиланнями.
http://likkasa.com.ua/?p=176
http://likkasa.com.ua/?p=393#more-393
http://likkasa.com.ua/?m=201103

 

  • 15/03/2010   Почему такие маленькие взносы – у Вас, наверное, очень хорошие спонсоры?

Наша организация существует только на добровольные взносы населения. Размер взносов небольшой за счет наличия системы управления ресурсами, составляющими которой есть рациональная закупка эффективных лекарственных средств на основании врачебного формуляра и четырехуровневая система контроля качества лечения – пациент, врач-эксперт лечебного учреждения, врач-эксперт больничной кассы, контрольно-экспертная комиссия областного управления здравоохранения.

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з чудовим професійним святом – Днем фармацевтичного працівника! Ніде в світі самовіддану і благородну працю фармацевта не відзначено таким високим визнанням. Джерелом натхненної праці для вас є любов до обраної професії, прагнення служити людині та її здоров’ю. Тож нехай це свято наповнить ваші серця гордістю за фармацію, нехай збуваються ваші мрії і […]

Детальніше
Читати блог »

Шановні друзі – члени БО “Лікарняна каса Житомирської області”!

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАМ ПРО ЗМІНУ РЕКВІЗИТІВ ДЛЯ СПЛАТИ ДОБРОВІЛЬНИХ ПОЖЕРТВУВАНЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ".   АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК  АВАЛЬ» м.Київ БО ...

Вперше в історії України: пацієнт отримує медичну послугу, а НСЗУ платить

https://www.facebook.com/ulanasuprun/ Пацієнт отримує якісну медичну послугу, а платить — НСЗУ Національна служба здоров'я України. 8500 грн — за пологи, 19 500 грн ...

#medi