Відповіді на питання щодо вступу та сплати внесків.

 

1. Хто може вступити до БО “Лікарняна каса Житомирської області”?  Які розміри добровільних пожертвувань для дорослих, дітей, студентів?

 Див. положення «Про членство в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області».

 

 2. Як вступити до ЛК?

Вступити до ЛК мають можливість усі бажаючі, незалежно від віку та стану здоров′я.

При індивідуальній формі вступу можна  звернутися з паспортом та ідентифікаційним кодом до:

1) відділень«Ощадного банку», «Приватбанку», «Укрпошти» – там сплатити вступне добровільне пожертвування у розмірі 3 грн. та щомісячні добровільні пожертвування в сумі 49 грн.  З метою зменшення розміру комісії банку та економії часу рекомендуємо сплачувати внески відразу за три місяці та вступний (150 грн.);

2) також вступити та сплатити внески до ЛК можна на нашому сайті (http://likkasa.com.ua) в розділі «вступити онлайн» платіжною карткою будь-якого банку без комісії;

3) також до співробітників наших філій у закладах охорони здоров′я, де можна вступити та сплатити внески платіжною карткою будь-якого банку через платіжні термінали.

 

При колективному членстві укладається угода між ЛК та організацією, установою щодо перерахування внесків на рахунок ЛК. Співробітники, які бажають перебувати в ЛК,  пишуть заяву керівнику організації, на підставі якої добровільні пожертвування бухгалтерією відраховуються із заробітної плати. Більш детально про колективний  вступ та сплату щомісячних добровільних пожертвувань – за тел. (0412) 22-38-88, (0412) 55-49-50, 067-411-14-51.

Громадянин набуває можливості користуватися правами члена ЛК через три місяці після першої сплати добровільних пожертвувань. Посвідчення члена ЛК можна отримати в центральному офісі (м.Житомир, вул. Пушкінська, 1) чи філіях ЛК, які знаходяться в районних і міських лікувальних закладах.

 

3. Який розмір внесків до ЛК?

Вступне добровільне пожертвування – три гривні.

Щомісячні добровільні пожертвування складають 49 грн.

Для студентів до 23 років, які навчаються на денному стаціонарі навчальних закладів – 25 грн. За дітей віком до 18 років пожертвування становить 20  гривень (незалежно від кількості дітей) при умові, що один із батьків є членом ЛК.

 

4. Як і де можна сплачувати пожертвування до ЛК при індивідуальній сплаті?

 Для сплати добровільних пожертвувань обов’язково потрібно вказувати номер членської картки ЛК (ідентифікаційний код).

 Без банківської комісії:

1.  Безпосередньо на нашому сайті, при наявності платіжної картки будь-якого банку, без додаткових комісій: сплатити.

2.  Через платіжні термінали, які є у всіх філіях ЛК міських і районних лікувальних закладів при наявності платіжної картки будь-якого банку, крім “Аваль – Онікс” (без сплати комісії).

3.  За допомогою послуги «Регулярні платежі» ПриватБанку. Для цього потрібно звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку та оформити цю послугу (при наявності картки ПриватБанку).

4.  З допомогою сайту «Приват 24» при наявності картки ПриватБанку та за умови реєстрації на цьому сайті. Інструкцію, як це зробити, читайте за посиланням.

 

Готівкова сплата

1. У відділеннях банків (ПриватБанку (комісія 3 грн.), Державного ощадного банку(комісія 2,20 грн.),  Укрпошти (при прийманні платежів, якщо відповідна плата не передбачена договором між юридичною особою та «Укрпоштою» (філіалом), комісія становить не менше, ніж 4,50 грн за один платіж), Райффайзен Банк Аваль (комісія 10,00 грн.)

2. Через термінали самообслуговування «Приватбанку», «Райффайзен Банку Аваль» (при наявності платіжних карток цих банків).

Примітка. З метою зменшення розміру комісії банку та економії часу рекомендуємо сплачувати внески відразу за декілька місяців наперед.

 

5. Як і де можна перевірити стан сплати своїх пожертвувань?

Це можна зробити безпосередньо на нашому сайті  у розділі Перевірка сплати (необхідно ввести номер посвідчення (ідентифікаційний код) та дату народження (тут же можна сплатити кошти платіжною карткою будь-якого банку без комісії), а також за телефонами 067-411-14-51, (0412) 22-39-65, (0412) 22-38-88, (0412) 55-49-50 чи телефонами філій ЛК у районних центрах області.

 

6. Що відбудеться, якщо не сплачувати добровільні пожертвування?

По-перше, Ви не зможете отримати допомогу за рахунок ЛК, оскільки при зверненні до закладу охорони здоров′я обов′язково перевіряється повнота сплати пожертвувань. По-друге, при несплаті добровільних пожертвувань більше трьох місяців Вам будуть надходити листи або СМС-повідомлення з рекомендацією сплатити добровільні пожертвування. І, по-третє, в разі відсутності реакції Ви будете виключені з ЛК. Відновлення в організації виключених осіб проводиться згідно з Тимчасовим положенням «Про відновлення громадян у благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» за рішенням Правління ЛК. Згідно з Положенням «Про членство в ЛК», сплачені вступне та щомісячні добровільні пожертвування при вибутті з ЛК не повертаються.

 

ЗАПИТУЄТЕ – ВІДПОВІДАЄМО:

 • 12/09/2017   Добрый день! Вступила в ЛК в июле 2017. Проплатила сразу за 6 мес. за себя и старшую дочь. Вопросы: рожать мне в декабре – нужно ли еще что-то платить? Будет ли предоставляться в случае необходимости помощь новорожденному ребенку? В случае заболеваний ОРВИ старшей дочери мне могут предоставить медикаменты по ЛК? Где можно найти их список?

Доброго дня!
Згідно з Положенням про членство в благодiйнiй органiзацii “Лiкарняна каса Житомирськоi областi” громадяни набувають права членів ЛК через 3 календарних місяці з моменту вступу до організації після внесення ними вступного та трьох щомісячних добровільних пожертвувань. Тобто спокійно чекайте моменту пологів у грудні й благополучно народжуйте – необхідні медикаментни та вироби медичного призначення для пологів надається за рахунок ЛК.
Крім того, при необхідності допомога за рахунок ЛК надається й новонародженій дитині. Будь ласка, зверніть увагу на те, що – за цим же Положенням – новонароджені набувають членства в ЛК за умови сплати за них одним із батьків трьохмісячного розміру добровільних пожертвувань (60 грн.) у термін до 30 календарних днів із дати народження. В іншому випадку членство дитини наступає на загальних підставах – через 3 календарні місяці з моменту сплати.
Стосовно лікування захворювань та списків медикаментів, які надає ЛК – ознайомтесь, будь ласка, в розділі ВСТУП ДО ЛК (СТОРІНКА “ДОКУМЕНТИ”) з Положенням про амбулаторне лікування членів благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області” та Положенням “Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”(ЛК)” (зокрема – ЛК не забезпечує витрати, пов’язані з захворюванням на ГРВІ, грип (за винятком їх ускладнень)). А також із такими документами: “Лікарські засоби, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та “Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні”.
Якщо у Вас виникатимуть питання, телефонуйте нам, будь ласка:
– 067-411-14-51 (з питань вступу та сплати щомісячних добровільних пожертвувань),
– 067-411-30-93 (цілодобова «гаряча лінія» з медичних питань – цей номер є на Вашій картці члена ЛК).

 

 • 04/07/2017   Доброго дня! Хочу вступити ЛК. Якщо я зараз стану членом ЛК, то чи зможу користуватися членством у грудні? У мене буде кесарів розтин за показанням лікаря – які медикаменти мені не потрібно буде купувати? Планують робити кесарів розтин у перинатальному центрі на Богунії в Житомирі.

Якщо Ви вступите до ЛК в липні, то користуватись її допомогою зможете через три місяці.
Стосовно медикаментів при пологах – у тому числі при кесарському розтині: всі необхідні медикаменти для цього ЛК забезпечує (до того ж – у всіх лікувальних закладах і в обласному перинатальному центрі в тому числі).
Якщо у Вас виникли ще якісь запитання, телефонуйте нам, будь ласка, за номерами:
– 067-411-14-51 – з питань вступу та сплати щомісячних внесків,
– 067-411-30-93 – цілодобова “гаряча лінія” з медичних питань.

 

 • 15/03/2017   Не могу на сайте узнать оплату Ликарняной кассы – пишет, что неверно введен номер карты или день рождения.

Доброго дня. Зателефонуйте, будь ласка, за номерами: (0412)22-38-88, (0142)22-39-65, 067-411-14-51.

 

 • 10/11/2016   Добрий вечір! У мене заборгованість 165 грн. і я хотіла б їх сплатити онлайн через liqpay? Скажіть, чому я не можу поповнити онлайн?

На нашому сайті в розділі “Перевірка сплати” в підрозділі “Сплатити on-line” перегляньте, будь ласка, інструкцію “Сплатити через LiqPay карткою будь-якого банку”. Зверніть увагу на те, що кошти при сплаті через LiqPay надійдуть на Ваш рахунок упродовж двох робочих днів.

 

 • 31/01/2016   Добрый день, подскажите, как правильно поступить? Дедушка попал в больницу с диагнозом КЕТОЦИДОЗ, лечимся за деньги, но случайно нашли у него членский билет, но там есть долг. Подскажите, попадает ли этот диагноз под бесплатное лечение и сколько нам нужно заплатить взносов – только долг или наперед еще и сколько наперед?

Згідно з Положенням «Про порядок використання добровільних пожертвувань благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» хворим із цукровим діабетом надається невідкладна допомога (прекома, кома, кетоацидоз) та оперативному лікуванні з приводу діабетичної стопи. Але під час виявлення в лікувальному закладі несплати добровільних пожертвувань за три і більше місяців медикаментозне забезпечення та обстеження проводиться лише після внесення добровільних пожертвувань за рік наперед та за прострочений термін.

 

 • 30/11/2015   Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, яку суму необхідно внести для відновлення членства в лікарняній касі, щоб користуватися нею при лікуванні і через який термін можна користуватися?

Для кожної людини відновлення проводиться індивідуально в залежності від суми сплати добровільної пожертви та витрат на лікування згідно з положенням «Про відновлення громадян у благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області». Детальна інформація за тел. 22-39-65 або 067-411-14-51. Дякуємо за запитання, чекаємо на дзвінок.

 

 • 24/11/2015   Доброго дня! Я вступила до ЛК 21.10.2015р. і внесла внесок у розмірі 43 грн. Мені сказали, що ця сплата зараховується за жовтень місяць. До якого числа я повинна сплатити внесок за листопад 2015 р.?

У Вашому випадку сплата зараховується за листопад, якщо сплачуєте у період із 21.10.15 по 21.11.15, а при сплати з 22.11.15 – за грудень.

 

 • 16/05/2014   Доброго дня! Чи може бути членом “Лікаряної каси” людина, яка зареєстрована і проживає в м.Києві? 

Доброго дня!
Так, може, але отримувати медичну допомогу за рахунок ЛК Ви зможете у лікувальних закладах Житомирської області, тобто це актуально, якщо у Вас тут проживають родичі, знайомі. Вступити та сплачувати внески можна безпосередньо на сайті ЛК.
У випадку Вашого постійного проживання в Києві рекомендую вступити до “Муніципальної лікарняної каси м.Києва”.

 

 • 13/05/2014   Подскажите, пожалуйста,  нужно ли с собой носить квитанции об оплате для подтверждения? Не скажут ли мне в больнице, что без квитанции не предоставят то, что от ЛК?

Квитанция нужна только в том случае, если Вы непосредственно после оплаты будете проходить лечение. Если же с момента оплаты пройдёт 3-7 дней, то этого не нужно, так как деньги на Вас будут разнесены.

 

 • 13/05/2014   Здравствуйте! Я вступила в ЛК 20 января 2014 года, уже являюсь членом ЛК. В июне мне рожать, подскажите, пожалуйста, на какую сумму мне оплатить за год вперед – с учетом первых трех месяцев, или без? За апрель еще не проплачено, хочу за один раз внести сумму, чтоб иметь возможность рожать с ЛК. Спасибо!

Доброго дня! На момент пологів Вами має бути сплачена сума 303 грн, якщо Ваш щомісячний внесок становить 25 грн. Тобто, якщо на даний час Ви сплатили лише за три місяці, то необхідно доплатити 225 грн. За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. (0412) 55–49-50 або (067)411-14-51.

 

 • 06/04/2014   Не бачу iнформацii про програму “Потурбуйся про батьків”? Якщо можливо – детально розкажіть, які пільги при вступі до ЛК за цією програмою?

Ознайомитись з інформацією можна на цій сторінці : http://likkasa.com.ua/?p=3437

 

 • 21/03/2014   Як отримати чек про сплату, яка була здійснена через Приват 24?

Вам необходимо зайти Приват24, далее в меню История – Платежи – Архив переводов и платежей. Выбрать платеж, по которому необходима квитанция, нажать на нем и нажать кнопку “Распечатать”.

 

 • 04/10/2013   Добрий день, я член ЛК з 2003р., в квітні 2013 р. в мене народилася дитина – мені потрібно сплачувати на неї внески і скільки?

Надалі Ви маєте сплачувати щомісячний внесок в розмірі 35 грн (25 грн.+ 10 грн. за дитину). Через три місяці після першої сплати за дитину Ви можете вписати дитину в картку.

 

 • 19/04/2013   Здравствуйте! Скажите, при оплате через Приват24 нужно указывать адрес прописки (шаг 4 инструкции)? Или можно адрес проживания? Если первое, то что делать, если населенного пункта нет в выпадающем списке?

Для сплати внесків немає значення, що саме буде вказано – адреса за пропискою або фактична адреса проживання.

 

 • 28/02/2013   Добрый вечер! 13 февраля 2013 года внёс задолженность в сумме 150 грн. через Приват24, но сумма долга сталась неизменная 250 грн. ПОЧЕМУ??? У жены такая же картина.

Если речь идет о проверке проплат через сайт, то данные обновляются два раза в неделю. В строке ответа указывается, на какую дату актуальна данная информация. Если у Вас возникают вопросы о правильности указанной информации или Вы хотите получить более актуальную информацию, нежели указанная на сайте, Вы всегда можете обратиться к нам по телефону 22-39-65, 067-411-14-51.

 

 • 26/02/2013   Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, есть ли возможность стать членом ЛК сразу, а не через 3 месяца? Слышала, что можно, если оплатить взносы сразу за год или если есть справка о беременности…

Доброго дня. Згідно з Положенням про членство в благодiйнiй органiзацii “Лiкарняна каса Житомирськоi областi” громадяни набувають права членів ЛК через 3 календарні місяці з моменту вступу до організації після внесення ними вступного та трьох щомісячних добровільних пожертвувань. Винятком є лише учасники програми “Потурбуйся про батьків”. Завдяки їй пільгові умови вступу та можливість відразу користуватися допомогою ЛК мають батьки, якщо їх дорослі діти вже перебувають в організації та сплатять за них добровільні пожертвування.
Нагадуємо, що планові хірургічні втручання та пологи забезпечуються за рахунок ЛК при умові членства в організації не менше одного року або внесенні добровільних пожертвувань за рік авансом. Але можливість отримувати допомогу за рахунок ЛК в цих випадках також наступає не раніше ніж через три календарні місяці.

 

 • 14/02/2013   Добрый день. Скажите, пожалуйста, есть ли разница, когда вносится взнос – в начале месяца или в конце.

Добрый день. Когда вноситься взнос – в начале или конце месяца – значения не имеет.

 

 • 18/01/2013   Как можно посмотреть текущий баланс своих платежей, то-есть статистику членских взносов? Хотелось бы, чтобы на сайте была возможность зарегистрироваться по своему идентификационному номеру с целью просмотра платежей (взносов) и статистики выдачи лекарств с датой лечения и т.д. Почему здесь нет форума?

Перевірити стан сплати внесків можно в рубриці «Перевірка сплати».   Щодо інформації по витратах -Ви можете зателефонувати за номером (0412) 22-39-65, 37-84-75 або в філіях ЛК, які є в кожному лікувальному закладі. Ми працюємо над покращенням роботи сайту і приймемо ваші побажання до уваги.

 

 • 04/11/2012   Доброго дня! В лютому я народила 3 дитину, скажіть, будь-ласка, мені потрібно її записати у вас? Чи потрібно буде чекати 3 міс.

Так, якщо Ви проживаєте в Житомирі, маєте прийти до офісу (вул. Пушкінська, 1) зі свідоцтвом про народження 3 дитини, своїм паспортом і ідент.кодом і працівники офісу запишуть у Вашу членську картку ЛК дитину. Три місяці не потрібно чекати (якщо Ви сплачували внески на дітей раніше).
Якщо Ви проживаєте в одному з районів області, то дитину впишуть працівники філій ЛК, які розміщені у районних лікарнях.

 

 • 23/01/2012   Доброго дня! Я довгий час не сплачувала кошти до “Лікарняної каси”. Чи можна, сплативши борг, повернутися до членства? Чи потрібно заново реєструватися і отримувати нове посвідчення члена “Лікарняної каси”? Як і де можна дізнатися суму, яку потрібно сплатити?

Перш за все необхідно дізнатися, чи Ви ще не виключені з ЛК – в цьому разі Ви можете, сплативши внески за попередній період, повернутися до членства в Лікарняній касі.

Якщо Ви вже виключені, в ЛК можна відновитися згідно з Тимчасовим положенням про відновлення в ЛК

Для отримання інформації зателефонуйте за номером (0412) 22-39-65, 067-411-14-51. маючи при собі номер посвідчення (ідентифікаційний код).

 

Благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» підтримує ухвалений Верховною Радою урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року

Адже наразі в Україні кошти, які збираються через загальні податки та акумулюються в державному бюджеті, витрачаються не на фінансування медичних послуг та лікарських засобів конкретним особам у разі їх хвороби, а на підтримку існування наявної мережі закладів охорони здоров’я незалежно від кількості та якості фактично наданих ними пацієнтам послуг. Таке використання коштів є вкрай неефективним […]

Детальніше
Читати блог »

Уляна Супрун: «Дивно, що досі брешуть про безкоштовну медицину. Її вже давно немає»

На початку вересня парламент із суперечками і застереженнями, але все ж дав старт медичній реформі в Україні. В рамках цієї ...

Зламати хребет медичної мафії – врятувати життя та здоров’я мільйонам громадян: 49% українців відмовляються від лікування через брак коштів – дослідження

При всіх недоліках медичної реформі, за визначенням експертів, це великий скачок у розвитку вітчизняної охорони здоров'я і реальній допомозі хворим. ...

#medi