1. Хто може долучитись до БО “Лікарняна каса Житомирської області”?  Які розміри добровільних пожертвувань для дорослих, дітей, студентів?   

 Див. положення «Про членство в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області».

 

2. Як вступити до ЛК?

Вступити до ЛК мають можливість усі бажаючі, незалежно від віку та стану здоров′я.

При індивідуальній формі вступу можна  звернутися з паспортом та ідентифікаційним кодом до:

1) відділень«Ощадного банку», «Приватбанку», «Укрпошти» – там сплатити вступне добровільне пожертвування у розмірі 10 грн. та щомісячні добровільні пожертвування в сумі 95 грн.  З метою зменшення розміру комісії банку та економії часу рекомендуємо сплачувати внески відразу за три місяці та вступний (285 грн.);

2) також вступити та сплатити внески до ЛК можна на нашому сайті (http://likkasa.com.ua) в розділі «вступити онлайн» платіжною карткою будь-якого банку з мінімальною комісією;

3) також до співробітників наших філій у закладах охорони здоров′я, де можна вступити та сплатити внески платіжною карткою будь-якого банку через платіжні термінали.

При колективному членстві укладається угода між ЛК та організацією, установою щодо перерахування внесків на рахунок ЛК. Співробітники, які бажають перебувати в ЛК,  пишуть заяву керівнику організації, на підставі якої добровільні пожертвування бухгалтерією відраховуються з заробітної плати. Більш детально про колективний  вступ та сплату щомісячних добровільних пожертвувань – за тел. (0412) 55-49-50, 067-411-14-51.

Громадянин набуває можливості користуватися правами члена ЛК через три місяці після першої сплати добровільних пожертвувань. Посвідчення члена ЛК можна отримати в центральному офісі (м.Житомир, провулок 1-й Сінний, 4) чи філіях ЛК, які знаходяться в районних і міських лікувальних закладах.

 

3. Який розмір пожертвувань до ЛК?

Вступне добровільне пожертвування – 10 (десять) грн.

Щомісячні добровільні пожертвування складають 95 (дев’яносто п’ять) грн.

Для студентів до 23 років, які навчаються на денному стаціонарі навчальних закладів – 45 грн. За дітей віком до 18 років пожертвування становить 25 грн. (незалежно від кількості дітей) за умови, що один із батьків перебуває в ЛК.

 

4. Як і де можна сплачувати пожертвування до ЛК при індивідуальній сплаті?

Для сплати добровільних пожертвувань обов’язково потрібно вказувати номер посвідчення члена ЛК (ідентифікаційний код).

4.1. Сплата щомісячних добровільних пожертвувань з мінімальною комісією (при наявності платіжної картки):   

  • на сайті БО «Лікарняна каса Житомирської області»: сплатити;
  • за допомогою послуги «Регулярні платежі» «Приватбанку» (при наявності платіжної картки «ПриватБанку» – для цього потрібно звернутись до будь-якого відділення «ПриватБанку» та оформити цю послугу або зателефонувати за номером 3700);
  • за допомогою послуги «Регулярні платежі» «Ощадного банку»;
  • через банківські термінали «Приватбанку» (Інструкція проплати через термінал), «Ощадного банку», «Райффайзен Банку Аваль»;
  • за допомогою сайту «Приват24»   https://www.privat24.ua/    – для цього можна скористатись нашою інструкцією;
  • через платіжні термінали, які розміщені в усіх філіях Лікарняної каси (адреси філій – за посиланням http://likkasa.com.ua/?page_id=294).

4.2. Сплата щомісячних добровільних пожертвувань за допомогою додатка Android.

Для оплати щомісячних добровільних пожертвувань та перевірки їх стану можна користуватися додатком Android, який необхідно завантажити з Google Play Market за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=likkasa.com.ua  

4.3. Сплата щомісячних добровільних пожертвувань готівкою.

При цьому банківськими установами стягується комісія за послуги згідно з тарифами банків («Ощадний банк», «Приватбанк», «Укрпошта», «Райффайзен Банк Аваль» та інші).

4.4. Сплата щомісячних добровільних пожертвувань у “Приват 24” за допомогою QR-коду. 

Плакат з інструкцією оплата за допомогою QR-кода

Реквізити для сплати добровільних пожертвувань до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області»:

код ЄДРПОУ – 25838402
Отримувач – БО Лікарняна каса Житомирської області

ПРИВАТБАНК
Р-р №UA493052990000026001006403131

РАЙФФАЙЗЕН БАНК
Р-р №UA033808050000000026006194888
 

ОЩАДБАНК
Р-р №UA723116470000000260083980609

В призначенні платежу вказувати: добровільні пожертвування.

5. Як і де можна перевірити стан сплати своїх пожертвувань?

Це можна зробити безпосередньо на нашому сайті  у розділі Перевірка сплати (необхідно ввести номер посвідчення (ідентифікаційний код) та дату народження), а також за телефонами 067-411-14-51, (0412) 55-49-50 чи за телефонами філій ЛК у районних центрах області.

Також для перевірки стану оплати щомісячних добровільних пожертвувань та її здійснення можна користуватися додатком Android, який необхідно завантажити з Google Play Market за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=likkasa.com.ua

 

6. Що відбудеться, якщо не сплачувати добровільні пожертвування?

По-перше, Ви не зможете отримати допомогу за рахунок ЛК, оскільки при зверненні до закладів охорони здоров′я обов′язково перевіряється повнота сплати пожертвувань. По-друге, при несплаті добровільних пожертвувань більше трьох місяців Вам будуть надходити листи або СМС-повідомлення з рекомендацією сплатити добровільні пожертвування. І, по-третє, в разі відсутності реакції Ви будете виключені з ЛК. Відновлення в організації виключених осіб проводиться згідно з Тимчасовим положенням «Про відновлення громадян у благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» за рішенням правління ЛК. Згідно з положенням «Про членство в ЛК», сплачені вступне та щомісячні добровільні пожертвування при вибутті з ЛК не повертаються.

ЗАПИТУЄТЕ – ВІДПОВІДАЄМО:   

  • 12/06/2023   Ми хочемо долучитись до ЛК колективом (хоч і невеликим за кількістю) нашого магазину. Як платити щомісячні добровільні пожертвування? Кожен окремо? Чи наш бухгалтер може вираховувати з нашої зарплати? Як зробити правильно?

При колективному членстві укладається угода між ЛК та організацією, установою щодо перерахування щомісячних добровільних пожертвувань на рахунок ЛК. Працівники, які бажають перебувати в ЛК, пишуть заяву керівнику організації, на підставі якої добровільні пожертвування бухгалтерією відраховуються з заробітної плати.

  • 10/06/2023   Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, яка сума повинна бути на рахунку, щоб ЛК забезпечила пологи? 

Добрий день! Згідно з положенням “Про порядок використання добровільних пожертвувань (http://likkasa.com.ua/?p=284), “пологи … забезпечуються за рахунок ЛК при умові членства в організації не менше одного року або внесенні добровільних пожертвувань за рік авансом (можливість отримувати допомогу за рахунок ЛК наступає через три календарних місяці)”.
Нагадуємо, що телефони з питань вступу та сплати щомісячних добровільних пожертвувань: 067-411-14-51, (0412) 55-49-50.
Цілодобова «гаряча лінія» з медичних питань – 067-411-30-93.

  • 30/04/2023   Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, яку суму необхідно внести для відновлення членства в Лікарняній касі, щоб користуватись нею при лікуванні і через який термін можна користуватися?

 Відновлення проводиться згідно з положенням «Про відновлення громадян у благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області». Детальна інформація за тел. 067-411-14-51, (0412) 55-49-50. Дякуємо за запитання, чекаємо на дзвінок.

  • 06/03/2023   Розкажіть про програму “Потурбуйся про батьків” – які пільги при вступі до ЛК за цією програмою?

Ознайомитись з інформацією можна на цій сторінці : https://likkasa.com.ua/nagaduyemo-shho-trivaye-diya-programi-poturbujtesya-pro-zdorovya-batkiv/

  • 04/01/2023   Доброго дня! У грудні я народила 3 дитину, скажіть, будь-ласка, мені потрібно її записати у вас? Чи потрібно буде чекати 3 міс. 

Так, якщо Ви проживаєте в Житомирі, маєте прийти до офісу ЛК зі свідоцтвом про народження 3 дитини, своїм паспортом та ідентифікаційним кодом – працівники офісу запишуть у Ваше посвідчення члена ЛК дитину. Три місяці не потрібно чекати (якщо Ви сплачували внески на дітей раніше). 
Якщо Ви проживаєте в одному з районів області, то дитину впишуть працівники філій ЛК, які розміщені у районних лікарнях.