Відповіді на питання щодо вступу та сплати щомісячних добровільних пожертвувань.

 

1. Хто може вступити до БО “Лікарняна каса Житомирської області”?  Які розміри добровільних пожертвувань для дорослих, дітей, студентів?

 Див. положення «Про членство в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області».

 

 2. Як вступити до ЛК?

Вступити до ЛК мають можливість усі бажаючі, незалежно від віку та стану здоров′я.

При індивідуальній формі вступу можна  звернутися з паспортом та ідентифікаційним кодом до:

1) відділень«Ощадного банку», «Приватбанку», «Укрпошти» – там сплатити вступне добровільне пожертвування у розмірі 3 грн. та щомісячні добровільні пожертвування в сумі 49 грн.  З метою зменшення розміру комісії банку та економії часу рекомендуємо сплачувати внески відразу за три місяці та вступний (150 грн.);

2) також вступити та сплатити внески до ЛК можна на нашому сайті (http://likkasa.com.ua) в розділі «вступити онлайн» платіжною карткою будь-якого банку без комісії;

3) також до співробітників наших філій у закладах охорони здоров′я, де можна вступити та сплатити внески платіжною карткою будь-якого банку через платіжні термінали.

 

При колективному членстві укладається угода між ЛК та організацією, установою щодо перерахування внесків на рахунок ЛК. Співробітники, які бажають перебувати в ЛК,  пишуть заяву керівнику організації, на підставі якої добровільні пожертвування бухгалтерією відраховуються із заробітної плати. Більш детально про колективний  вступ та сплату щомісячних добровільних пожертвувань – за тел. (0412) 22-38-88, (0412) 55-49-50, 067-411-14-51.

Громадянин набуває можливості користуватися правами члена ЛК через три місяці після першої сплати добровільних пожертвувань. Посвідчення члена ЛК можна отримати в центральному офісі (м.Житомир, вул. Пушкінська, 1) чи філіях ЛК, які знаходяться в районних і міських лікувальних закладах.

 

3. Який розмір внесків до ЛК?

Вступне добровільне пожертвування – три гривні.

Щомісячні добровільні пожертвування складають 49 грн.

Для студентів до 23 років, які навчаються на денному стаціонарі навчальних закладів – 25 грн. За дітей віком до 18 років пожертвування становить 20  гривень (незалежно від кількості дітей) при умові, що один із батьків є членом ЛК.

 

4. Як і де можна сплачувати пожертвування до ЛК при індивідуальній сплаті?

 Для сплати добровільних пожертвувань обов’язково потрібно вказувати номер членської картки ЛК (ідентифікаційний код).

 Без банківської комісії:

1.  Безпосередньо на нашому сайті, при наявності платіжної картки будь-якого банку, без додаткових комісій: сплатити.

2.  Через платіжні термінали, які є у всіх філіях ЛК міських і районних лікувальних закладів при наявності платіжної картки будь-якого банку, крім “Аваль – Онікс” (без сплати комісії).

3.  За допомогою послуги «Регулярні платежі» ПриватБанку. Для цього потрібно звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку та оформити цю послугу (при наявності картки ПриватБанку).

4.  З допомогою сайту «Приват 24» при наявності картки ПриватБанку та за умови реєстрації на цьому сайті. Інструкцію, як це зробити, читайте за посиланням.

 

Готівкова сплата

1. У відділеннях банків (ПриватБанку (комісія 3 грн.), Державного ощадного банку(комісія 2,20 грн.),  Укрпошти (при прийманні платежів, якщо відповідна плата не передбачена договором між юридичною особою та «Укрпоштою» (філіалом), комісія становить не менше, ніж 4,50 грн за один платіж), Райффайзен Банк Аваль (комісія 10,00 грн.)

2. Через термінали самообслуговування «Приватбанку», «Райффайзен Банку Аваль» (при наявності платіжних карток цих банків).

Примітка. З метою зменшення розміру комісії банку та економії часу рекомендуємо сплачувати внески відразу за декілька місяців наперед.

 

5. Як і де можна перевірити стан сплати своїх пожертвувань?

Це можна зробити безпосередньо на нашому сайті  у розділі Перевірка сплати (необхідно ввести номер посвідчення (ідентифікаційний код) та дату народження (тут же можна сплатити кошти платіжною карткою будь-якого банку без комісії), а також за телефонами 067-411-14-51, (0412) 22-39-65, (0412) 22-38-88, (0412) 55-49-50 чи телефонами філій ЛК у районних центрах області.

 

6. Що відбудеться, якщо не сплачувати добровільні пожертвування?

По-перше, Ви не зможете отримати допомогу за рахунок ЛК, оскільки при зверненні до закладу охорони здоров′я обов′язково перевіряється повнота сплати пожертвувань. По-друге, при несплаті добровільних пожертвувань більше трьох місяців Вам будуть надходити листи або СМС-повідомлення з рекомендацією сплатити добровільні пожертвування. І, по-третє, в разі відсутності реакції Ви будете виключені з ЛК. Відновлення в організації виключених осіб проводиться згідно з Тимчасовим положенням «Про відновлення громадян у благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» за рішенням Правління ЛК. Згідно з Положенням «Про членство в ЛК», сплачені вступне та щомісячні добровільні пожертвування при вибутті з ЛК не повертаються.

 

ЗАПИТУЄТЕ – ВІДПОВІДАЄМО:

  • 15/03/2017   Не могу на сайте узнать оплату Ликарняной кассы – пишет, что неверно введен номер карты или день рождения.

Доброго дня. Зателефонуйте, будь ласка, за номерами: (0412)22-38-88, (0142)22-39-65, 067-411-14-51.

 

  • 10/11/2016   Добрий вечір! У мене заборгованість 165 грн. і я хотіла б їх сплатити онлайн через liqpay? Скажіть, чому я не можу поповнити онлайн?

На нашому сайті в розділі “Перевірка сплати” в підрозділі “Сплатити on-line” перегляньте, будь ласка, інструкцію “Сплатити через LiqPay карткою будь-якого банку”. Зверніть увагу на те, що кошти при сплаті через LiqPay надійдуть на Ваш рахунок упродовж двох робочих днів.

 

  • 30/11/2015   Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, яку суму необхідно внести для відновлення членства в лікарняній касі, щоб користуватися нею при лікуванні і через який термін можна користуватися?

Для кожної людини відновлення проводиться індивідуально в залежності від суми сплати добровільної пожертви та витрат на лікування згідно з положенням «Про відновлення громадян у благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області». Детальна інформація за тел. 22-39-65 або 067-411-14-51. Дякуємо за запитання, чекаємо на дзвінок.

 

  • 16/05/2014   Доброго дня! Чи може бути членом “Лікаряної каси” людина, яка зареєстрована і проживає в м.Києві? 

Доброго дня!
Так, може, але отримувати медичну допомогу за рахунок ЛК Ви зможете у лікувальних закладах Житомирської області, тобто це актуально, якщо у Вас тут проживають родичі, знайомі. Вступити та сплачувати внески можна безпосередньо на сайті ЛК.
У випадку Вашого постійного проживання в Києві рекомендую вступити до “Муніципальної лікарняної каси м.Києва”.

 

  • 06/04/2014   Не бачу iнформацii про програму “Потурбуйся про батьків”? Якщо можливо – детально розкажіть, які пільги при вступі до ЛК за цією програмою?

Ознайомитись з інформацією можна на цій сторінці : http://likkasa.com.ua/?p=3437

 

  • 21/03/2014   Як отримати чек про сплату, яка була здійснена через Приват 24?

Вам необходимо зайти Приват24, далее в меню История – Платежи – Архив переводов и платежей. Выбрать платеж, по которому необходима квитанция, нажать на нем и нажать кнопку “Распечатать”.

 

  • 28/02/2014   Добрый вечер! 13 февраля 2013 года внёс задолженность в сумме 150 грн. через Приват24, но сумма долга сталась неизменная 250 грн. ПОЧЕМУ??? У жены такая же картина.

Если речь идет о проверке проплат через сайт, то данные обновляются два раза в неделю. В строке ответа указывается, на какую дату актуальна данная информация. Если у Вас возникают вопросы о правильности указанной информации или Вы хотите получить более актуальную информацию, нежели указанная на сайте, Вы всегда можете обратиться к нам по телефону 22-39-65, 067-411-14-51.

 

  • 04/02/2014   Доброго дня! В лютому я народила 3 дитину, скажіть, будь-ласка, мені потрібно її записати у вас? Чи потрібно буде чекати 3 міс.

Так, якщо Ви проживаєте в Житомирі, маєте прийти до офісу (вул. Пушкінська, 1) зі свідоцтвом про народження 3 дитини, своїм паспортом і ідент.кодом і працівники офісу запишуть у Вашу членську картку ЛК дитину. Три місяці не потрібно чекати (якщо Ви сплачували внески на дітей раніше).
Якщо Ви проживаєте в одному з районів області, то дитину впишуть працівники філій ЛК, які розміщені у районних лікарнях.

Благодійній організації «Лікарняна каса Полтавщини» – 15 років!

Дорогі колеги! Вітаємо зі святом і бажаємо міцного здоров’я, добробуту, злагоди в родинах, наснаги та ентузіазму у вашій щоденній нелегкій праці! Важливість вашої роботи для збереження здоров’я мешканців Полтавщини неможливо переоцінити. Завдяки величезним зусиллям і своєму високому професіоналізму ви бережете й рятуєте життя людей. Нехай ваші серця сповнюються натхненням та окриленням для нових успіхів у […]

Детальніше
Читати блог »

«Як практичний лікар, користь від діяльності Лікарняної каси для наших пацієнтів бачу щодня!»

Так стверджує травматолог центру з надання невідкладної допомоги обласної дитячої клінічної лікарні Ігор Анатолійович Жидецький. Цьогоріч його було відзначено дипломом ...

Українці витратили на ліки близько 54 мільярди гривень за минулий рік

http://uatv.ua/ukrayintsi-vytratyly-na-liky-blyzko-54-milyardiv-gryven-za-mynulyj-rik/ За даними дослідження, 26% коштів від цієї суми були витрачені на неефективні ліки   Фото Укрінформ-UATV Загалом у 2017 році українці залишили в ...

#medi