Новини

Лікарняна каса допомагає в боротьбі з COVID-19

Оприлюднено

Благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» (ЛК) працює вже понад 21 рік. Наразі в ній перебувають 200 385 громадян (16,8% від загальної кількості населення Житомирщини). Протягом 2021 року до ЛК долучились 3 494 особи.

В 2021 році для забезпечення основної діяльності – придбання медикаментів, реактивів та виробів медичного призначення, оплата лабораторних та діагностичних обстежень – було витрачено понад 38,3 млн грн, що сприяло наданню медичної допомоги в 176 тис. випадків.

Громадяни, котрі перебувають в ЛК, мають можливість отримувати допомогу від організації без обмеження розміру витрат та кількості випадків звернень незалежно від стану здоров’я.

В нинішній непростий для суспільства час, коли захворювання на COVID-19 загрожує здоров’ю та життю кожного з нас, БО «Лікарняна каса Житомирської області» також допомагає в лікуванні пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Впродовж 2021 року додатково до «Програми медичних гарантій» ЛК забезпечила медикаментами та виробами медичного призначення 773 громадян із ускладненнями COVID-19 на суму 1,7 млн грн.

Наразі ж згідно з рішенням правління Лікарняної каси в листопаді цього року для діагностики та надання медичної допомоги пацієнтам із COVID-19 придбано та передано закладам охорони здоров’я області 15 потужних кисневих концентраторів загальною вартістю майже 800 тис. грн та 3 500 швидких тестів на виявлення антигену до коронавірусу. ЗАГАЛЬНА СУМА БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ ЗАКЛАДАМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СТАНОВИТЬ ПОНАД 1 МЛН ГРН.

Все, що ми робимо – для людей. Наші спільні зусилля сприятимуть врятуванню не одного життя, адже лише разом ми зможемо протидіяти викликам, що несуть загрозу здоров’ю кожного з нас. Ми пишаємось тим, що нам довіряють, і завжди готові прийти на допомогу.

Станом на 2 листопада по одному з кисневих концентраторів уже передано КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради та КНП «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Черняхівської селищної ради Житомирського району.
Їх отримають усі опорні заклади охорони здоров’я області.