Новини

Про співпрацю наших давніх друзів і партнерів – БО “Лікарняна каса Полтавщини” та БО “Лікарняна каса Азовсталь”

Оприлюднено

http://www.poltavalk.com.ua/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=170&Itemid=8

Маріуполь. Зустріч з друзями.
Маріуполь! Змішані відчуття! По дорозі блок пости, молоді солдати і ти розумієш, що занурюєшся в іншу реальність, де інший світогляд, інші життєві цінності.
Сумно, що 5 років країна живе в різних реальностях. Інше відчуття – радість зустрічі з друзями. Короткострокова, але насичена спогадами, враженнями та спільним бажанням трішки змінити дійсність, допомогти своєю роботою людям поруч.
Зустріч з колективом БО “Лікарняна каса Азовсталь”- 16 років спільної праці на захисті пацієнта!
Приємно бачити директора організації Наталю Михайлівну Артюх сповнену ентузіазмом, з вогником в очах, бажанням працювати та відчувати задоволення від своєї роботи. Організація надає допомогу працівникам комбінату, їх родичам у відповідності до умов організації та медичної програми. Спільно з профспілковим комітетом комбінату лікарняна каса допомагає вирішити одну з соціальних проблем працівників – медикаментозна допомога при захворюванню. Цей напрямок вкрай необхідний для жителів України. Механізм “співоплати” повинні запровадити на рівні Законів України, паралельно з законом про медичні гарантії. Держава вибрала пріоритети: інфарк, інсульт, онкологія та пологи. Це дуже чудово, якщо гарантований пакет повністю покриє всі витрати на лікування! Чудово, якщо поступово пріоритети будуть розширюватися на інші діагнози.
Але час пролітає швидко та, нажаль, не всі жителі встигнуть отримати повноцінну допомогу. Необхідно об’єднаватися населенню та розвивати механізм взаємодопомоги.
Чукаємо на розгляд Проекту Закону про врегулювання питань в окремих галузях охорони здоров’я, який надасть можливість повноцінно запрацювати лікарняним касам в Україні при об’єднанні в Асоціацію.
До нових зустрічей!
Виконавчий директор БО “Лікарняна каса Полтавщини” В.Шевченко.