Новини

20 676 грн. витратила Лікарняна каса для лікування ускладнення від коронавірусної інфекції у пацієнтки – члена ЛК

Оприлюднено

20 676 грн. витратила Лікарняна каса для лікування ускладнення від коронавірусної інфекції у пацієнтки (члена ЛК) КНП «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради (для довідки: якщо людина перебуває в Лікарняній касі з моменту створення організації – загальна сума сплачених щомісячних добровільних пожертвувань складає близько 5 тис. грн.).
Жінка 59 років три тижні тому поступила в медичний заклад із двобічною пневмонією. Тривалий час перебувала в реанімації. Необхідні для лікування препарати всі три тижні вона отримувала за рахунок Лікарняної каси. Завдяки високому професіоналізму медпрацівників та допомозі ЛК в задовільному стані виписана додому.
Й такі випадки – непоодинокі. В той же період ще дві пацієнтки (члени ЛК, 58 та 68 років) цього ж закладу отримували медикаменти для стаціонарного лікування від ускладнення коронавірусної інфекції – на суму 2 565 грн. та 1 887 грн. відповідно кожна.
Зараз у КНП «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради Лікарняна каса забезпечує необхідними препаратами стаціонарне лікування ускладнення від коронавірусної інфекції ще трьох пацієнтів – членів ЛК (в одного з них – важкий перебіг захворювання).
Ми працюємо для вас. Для Лікарняної каси головне – врятувати ваше життя й зберегти ваше здоров’я. Тож будьте з нами. А хто ще не долучився до ЛК – зробіть це сьогодні. Щоб завтра не було пізно.