Лікарняна каса Житомирської області | Archive | Грудень

Грудень, 2008

Актуальні проблеми страхової медицини в Україні

Із 11.12.08 по 12.12.08 за ініціативи МОЗ України та Всеукраїнської громадської організації „Асоціація головних лікарів» у м. Кременчук проходив Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: „Актуальні проблеми страхової медицини в Україні”. У його роботі брав участь виконавчий директор благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» Володимир Станіславович Мишківський. На зібранні обговорювалися актуальні питання страхової медицини, обмінювалися досвідом медичного страхування, готувалися пропозиції до нормативно-правових актів стосовно обов’язкового державного медичного страхування. За словами заступника міністра охорони здоров’я Ігоря Яковенка, Україні потрібна комплексна модель страхової медицини, проте не можна обмежувати споживачів у виборі інших провайдерів: страхових компаній, лікарняних кас тощо.

Детальніше

Науково-практична конференція

2-3 грудня на базі Вінницького державного медичного університету проходила науково-практична конференція „Стандарти діагностики та лікування внутрішніх хвороб.” На ній із доповіддю „Досвід запровадження стандартизації медичної допомоги у лікувально-профілактичних закладах Житомирської області” виступив виконавчий директор благодійної організації „Лікарняна каса Житомирської області” Володимир Станіславович Мишківський.

Детальніше

Чергове засідання правління благодійної організації

28 листопада 2008 року відбулося чергове засідання правління благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”. На ньому обговорювалися важливі питання: звіт виконавчої дирекції про діяльність ЛК за 10 місяців 2008 року; про перебування громадян в БО «Лікарняна каса Житомирської області»; про виконання рішень правління БО “Лікарняна каса Житомирської області”. Також заслуховувалася інформація про організацію лікувально-діагностичного процесу членів ЛК у Житомирському районі

Перейти на сторінку

Детальніше

Знижка у «Омега дент»

Благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» вдосконалюючи обслуговування тих, хто перебуває в ЛК, постійно запроваджує нові форми роботи. Нині члени організації мають змогу у фірмі «Омега дент» із 10 % знижкою здійснити лікування, протезування, реставрацію, відбілювання зубів.

Детальніше

Засідання лікарів-експертів

Засідання лікарів-експертів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» відбулося 2 грудня. Обговорювалися такі питання: про роботу ЛК в жовтні 2008 року; про стан надання медичної допомоги членам ЛК у жовтні 2008 року. Виконавча дирекція Лікарняної каси постійно дбає про підвищення фахової підготовки лікарів-експертів, запрошуючи на зібрання фахівців різних спеціалізацій. Марія Олександрівна Місюрова – лікар відділення МРТ Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського розповіла про показання для обстеження хворих на комп’ютерному та магнітно-резонансному томогрофах; представник фармацевтичної фірми «Дарниця» виступив із доповіддю «Ми та наші пацієнти».

Світлана Михалюк

Детальніше

#medi