Лікарняна каса Житомирської області | Archive | Серпень

Серпень, 2009

Роздуми лікаря

Працюю лікарем 20 років. Довелося застати різні часи: «комунізм», коли власні медикаменти на тумбочці у хворого розглядалися як страшне порушення; період медикаментозних дефіцитів, за якого ліки привозили «по блату» з Києва, Москви, а до фармацевтів ставилися з великою повагою. Тоді сам процес діставання ліків приносив полегшення хворому, а дефіцитні ліки допомагали «ефективніше». На початку 90-х відсутність медикаментів у стаціонарі наводило жах на чергових лікарів і ми йшли на чергування зі своїм анальгіном у кишені. Потім відсутність фінансування скоротила медикаментозне забезпечення пільговиків до мінімуму виживання, хоча це інколи залежить від характеру пацієнта. «Зубаті» найчастіше вигризають свої права за рахунок «беззубих». Перші «гризуть» також наші нерви.

Перейти на сторінку

Детальніше

Правління Лікарняної каси інформує

Здоров’я – головна цінність, разом із цим, це важливий соціально-політичний феномен, що свідчить про ступінь розвитку та благополуччя суспільства. Саме про його збереження на теренах нашого краю вже 9 років піклується благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області».

Члени правління ЛК під головуванням д. мед. н., професора, заслуженого лікаря України Валентина Дмитровича Парія на черговому засіданні слухали звіт про виконану роботу та подальші плани для того, щоб надалі якісно та на належному рівні обслуговувати тих, хто перебуває в організації. Перейти на сторінку

Детальніше

#medi