Лікарняна каса Житомирської області | Archive | Листопад

Листопад, 2013

Лікарняна каса справді допомагає і заощаджує значні кошти сімейного бюджету

Тривога і невпевненість у завтрашньому дні – «тренд», який супроводжує українців повсякчас. Але найбільш тривожна невпевненість та відсутність віри у те, що все покращиться. Найболючіша тема, звісно, це наша медицина. Кожен хоче отримати якісне медичне обслуговування, проте не всі мають такі кошти, яких потребує сучасний лікувальний процес.
Як же знайти вихід з цієї складної ситуації?! Хто шукає – той знаходить. Поява в Україні таких організацій, як Лікарняні каси, – це можливість для кожного отримати якісне медичне обслуговування, незважаючи на власний дохід. З кожним днем все більше і більше жителів Житомирщини пов’язують з Лікарняною касою свої сподівання на якісне медичне лікування, що досягається дотриманням протоколів надання медичної допомоги. Турбота про здоров’я кожної людини, забезпечення ефективного та раціонального призначення лікарських засобів, доступність і демократизм, прозорість діяльності – ось головні принципи Лікарняної каси Житомирської області. Люди, які вже багато років є членами ЛК, постійно наголошують на тому, що зробили правильно, долучившись до громади Лікарняної каси.
Алла Василівна Ількевич ще у 2008 році вступила до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області». За час членства в касі Алла Василівна впевнилася в тому, що Лікарняна каса справді допомагає і заощаджує значні кошти сімейного бюджету. «У жовтні я лікувалася в гінекологічному відділенні Ружинської районної лікарні. Дуже задоволена ставленням лікарів і всього медичного персоналу. Дуже зручно, що є лікарі-експерти Лікарняної каси, які дають відповіді на всі питання щодо діяльності ЛК та забезпечення ліками. Каса надала мені медикаментів майже на 1 тисячу гривень, що для мене і моєї родини є суттєвою допомогою. Також хочу подякувати завідуючому гінекологічним відділенням Івану Миколайовичу Первушину, світлій людині, яка завжди допоможе і дасть пораду. Також теплі слова вдячності адресую усьому колективу благодійної організації Лікарняна каса Житомирської області, ви займаєтесь надзвичайно важливою та необхідною справою, наснаги вам та терпіння».
Тож благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» чекає на нових друзів, прийміть правильне рішення! Членами ЛК можуть стати всі громадяни, які досягли 18 років (розмір внеску 25 грн.). Передбачено і сімейне членство: діти віком до 18 років користуються правом членства в ЛК при перебуванні одного з батьків (додатково за всіх дітей сплачується лише 10 грн.). Підприємства, установи, організації незалежно від форм власності можуть виступити колективними членами ЛК. При цьому підприємства можуть взяти на себе сплату частини внесків своїх співробітників. Через 3 місяці та щомісячної сплати внесків видається посвідчення члена ЛК.
Додаткову інформацію можна отримати цілодобово за телефоном (0412)55 – 49- 50 або (067)411-14-51 (з питань вступу та сплати) та 067-411-30-93 ( з медичних питань).

Детальніше

Лікарняна каса завжди поруч

Хочу висловити подяку Лікарняній касі за те, що вона завжди поруч. Я з цією організацією з перших днів її заснування. За роки перебування в ЛК я зрозумів, що вона надійна і готова у будь-яку хвилину прийти на допомогу. Зараз я знаходжуся в хірургічному відділенні II міської лікарні м.Житомира. Днями мені зробили складну операцію на сечовому міхурі. Лікарняна каса провела значне медикаментозне забезпечення мого лікування (майже 3 тисячі гривень), за що я їй дуже вдячний. Також дуже приємно, що на всі питання щодо діяльності ЛК та забезпечення ліками можна отримати відповіді у лікаря-експерта С. С. Єрмаченкової, яка регулярно відвідує всіх пацієнтів, що перебувають в лікарняній касі. Доземний уклін завідуючому хірургічним відділенням В.А. Померляну та моєму лікуючому лікарю М.П.Кольчук.

З повагою,
Василь Петрович Лось

Детальніше

«Пацієнти говорять про Лікарняну касу» (25.11.2013)

Турбота про здоров’я кожної людини, ефективність надання медичної допомоги, раціональне призначення лікарських засобів, доступність і демократизм, прозорість діяльності – ось головні принципи Лікарняної каси Житомирської області. Тому зовсім не дивно, що члени Лікарняної каси постійно виявляють бажання висловити подяку колективу цієї організації. Отже, вже традійно до вашої уваги рубрика «Пацієнти говорять про Лікарняну касу»


основы инвестиций

Детальніше

ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРЩИНИ – З ТУРБОТОЮ ПРО ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ

Поява в Україні таких організацій, як Лікарняні каси, – це результат детального вивчення міжнародного і вітчизняного досвіду в організації страхової медицини та його втілення в реальні обставини нашого сьогодення.
З кожним днем все більше і більше жителів Житомирщини пов’язують з Лікарняною касою свої сподівання на швидке і якісне медичне лікування, що досягається дотриманням протоколів надання медичної допомоги.
Турбота про здоров’я кожної людини, ефективність надання медичної допомоги, раціональне призначення лікарських засобів, доступність і демократизм, прозорість діяльності – ось головні принципи Лікарняної каси Житомирської області.
Внутрішні моменти роботи Лікарняної каси, які постійно цікавлять членів цієї благодійної організації, постійно і активно висвітлюються на телебаченні, в друкованих засобах масової інформації та інтернет-ресурсах.
31 жовтня відбулося чергове засідання правління благодійного організації «Лікарняна каса Житомирщини». Одним із перших було розглянуто питання про фінансовий стан районів та міст області за 9 місяців 2013 року.
Заступник виконавчого директора С.М.Грищук проінформував правління про те, що за 9 місяців поточного року до Лікарняної каси Житомирщини надійшло 30 млн. 148 тис. грн. З них витрачено на закупівлю ліків та виробів медичного призначення для закладів охорони здоров’я 24,5 млн. грн. Було проведено аналіз фінансового стану по регіонам Житомирської області з урахуванням наступних показників: надходження коштів, отримано ліків для закладів охорони здоров′я в регіоні, витрати на лікування в обласних закладах, ЛПЗ Києва, м.Житомира. Враховано витрати на лікування в інших районах та членів ЛК з інших районів, а також частку адміністративно-господарських витрат. Загальний фінансовий баланс за 9 місяців – +431 тис. грн.
Найкращий фінансовий стан мають міста Житомир та Бердичів, а також Коростенський та Бердичівський райони.
На жаль, витрати значно перевищують фінансові надходження від членських внесків у місті Коростені, Житомирському, Олевському та Любарському районах.
З регіонів, які мали негативний фінансовий стан за попередній період, покращилася ситуація у Новоград-Волинському районі.
Погіршився фінансовий стан у Житомирському, Коростишівському, Романівському та Черняхівському районі. Причини зниження фінансових показників у цих районах носять як об’єктивний, так і суб’єктивний характер. Одна із головних суб’єктивних причин зменшення надходжень до Лікарняної каси пов’язана з неналежною інформаційною і роз’яснювальною роботою серед населення, внаслідок якої жителі кількох районів Житомирщини залишаються недостатньо обізнаними з основними принципами діяльності Лікарняної каси та її можливостями.
Членами правління прийнято рішення ніяким чином не обмежувати регіони з негативними фінансовим станом при медикаментозному забезпеченні та провести аналіз причин негативного фінансового стану у Житомирському та Коростишівському районах.
На засіданні правління було також проаналізовано діяльність «Лікарняної каси Житомирщини» в Овруцькому районі. У своїй доповіді виконавчий директор В.С. Мишківський вказав на ряд недоліків, відмічених в роботі працівників Лікарняної каси Овруччини: мала кількість нових членів, що вступили до благодійної організації, висока заборгованість з членських внесків, недостатня співпраця з сімейними лікарями.
Проведений аудит надання медичної допомоги засвідчив, що в Овруцькому районі зафіксовано 8,3% випадків недотримання вимог протоколів лікування, 27,3% коштів витрачаються на другорядні препарати (найбільшу їх частку складають фізрозчини (12,4%), та системи (4,3%).
Питання якості надання медичної допомоги було заслухане на засіданні контрольно-експертної комісії департаменту охорони здоров’я, дано відповідне доручення керівникам служб з метою проведення в 2014 році повторної перевірки закладів охорони здоров’я Овруцького району.
Не залишилася поза увагою правління Лікарняної каси Житомирщини і питання вакцинації від грипу членів благодійної організації. У минулому році було здійснено щеплення понад 7 тис. членів ЛК. З 16 жовтня цього року в щеплювальні кабінети за рахунок ЛК закуплено та поставлено 2260 доз вакцини «Ваксігрип». Станом на 31 жовтня використано 1083 доз вакцини (48% від поставленої). Вакцинація проводиться без попереднього запису, після звернення члена ЛК в щеплювальний кабінет лікувального закладу, пред’явлення членської картки і перевірки сплати добровільних пожертвувань.
Предметом обговорення членів правління стало також використання нового літотриптора, закупленого за рахунок ЛК і встановленого в Житомирській обласній клінічній лікарні імені О.Ф. Гербачевського. Завдяки цьому апарату, придбаному на кошти Лікарняної каси, можна без операції позбутися каміння у нирках, адже літотрипсія – це сучасний малотравматичний, фактично безконтактний метод дроблення каміння при сечокам’яній хворобі. Члени ЛК проходять цю процедуру за рахунок ЛК, громадяни, які не перебувають в ЛК – при сплаті добровільних пожертвувань в розмірі 1500 грн.
Заступник виконавчого директора Грищук С.М. проінформував присутніх про те, що станом на 01.10.2013 року членами ЛК є 205 255 громадян. За вересень 2013 року до ЛК вступили 762 жителів Житомирщини. Всього за 9 місяців благодійну організацію поповнило 8019 громадян. Найбільша активність зі вступу – у містах Житомирі та Коростені, Володар-Волинському і Червоноармійський районах, недостатня – в Житомирському, Ружинському, Баранівському районах.
Загалом, засідання правління благодійної організації «Лікарняна каса Житомирщини» пройшла в діловій і конструктивній обстановці. Підняті на засіданні проблеми, визначення шляхів їх вирішення зайвий раз засвідчили про дієвість цієї організації, перспективи розвитку її діяльності в усіх регіонах нашої держави.
На нашу думку, уявити собі сучасну медицину Житомирщини без Лікарняної каси неможливо. Адже вона – гарантія успішної діагностики і лікування нашого населення, той рятувальний круг, який дозволяє кожному втриматись у бурхливому морі соціальних і політичних потрясінь, зберегти моральне і фізичне здоров’я.

Ярослава Гапонова

Детальніше

В гостях у “Лікарняної каси Житомирської області”

07 листопада благодійну організацію «Лікарняна каса Житомирської області» з робочим візитом відвідала делегація новоствореної «Лікарняної каси Тернопольської області».Тернопільчани лише нещодавно долучилися до славної родини Лікарняних кас. У складі делегації до Житомира завітали: виконавчий директор лікарняної каси, головний бухгалтер, лікар-експерт та юрист. Головною метою поїздки було вивчення досвіду роботи
«Лікарняної каси Житомирської області», адже на сьогоднішній день ця організація є найпотужнішою в Україні. Представники Тернопілля ознайомилися з організацією : відділу аудиту якості лікувально-діагностичного процесу, інформаційно-аналітичного,фармацевтичного та фінансово-економічного відділів . Гості були вражені організацією діяльності «Лікарняної каси Житомирської області» та поповнили свою скарбничку суттєвим досвідом роботи. Наші гості щиро дякували за теплий прийом та мають найближчим часом впроваджувати набуті знання в роботу Лікарняної каси Тернопольської області.

Детальніше

Члени Лікарняної каси можуть безкоштовно отримати сеанс літотрипсії на новому літотрипторі провідної Німецької фірми «Dornier»

У середу, 6 листопада, на базі консультативно-діагностичної поліклініки обласної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського відбулася презентація нового обладнання для лікування сечокам’яної хвороби, так званого кабінету екстракорпоральної ударно-хвильової дистанційної літотрипсії.

На відкриття  нового літотрипторного апарату провідної Німецької фірми «Dornier» до обласної лікарні завітали голова обласної ради Йосип Запаловський, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас та виконавчий директор благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» Володимир Мишківський.

Метод дистанційної літотрипсії, або подрібнення камінців – це новий спосіб лікування сечокам’яної хвороби, на яку сьогодні офіційно страждають 5,9 тисяч жителів Житомирської області.

Як розповів керівникам області та журналістам лікар-уролог Ігор Драгомир, відповідний апарат був придбаний за благодійні кошти.

«Літотриптор купили за кошти благодійної організації «Лікарняна каса». Працюють на ньому тільки ті лікарі, які пройшли спеціальну підготовку в Київському інституті урології Академії медичних наук України, а для членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області у мене чудова новина – для них ця процедура доступна абсолютно безкоштовно», – наголошує Ігор Олексійович.

В обласній лікарні також організований денний урологічний стаціонар, де пацієнти після сеансу літотрипсії перебуватимуть під наглядом кваліфікованих лікарів. В області аби виконати складну процедуру подрібнення камінців у нирках, пацієнти зверталися у приватні медичні структури.

«Сьогодні ж, – продовжує лікар-уролог, – за допомогою спеціального апарату ударна хвиля концентрується в одній точці – фокусі, де її енергія максимальна. Саме вона і спрямовується на камінь. Під дією серії імпульсів ударної хвилі внаслідок виникнення в камінці напружень він руйнується на дрібні фрагменти. Після сеансу дроблення пацієнт отримує лікування, спрямоване на самостійне відходження дрібних фрагментів із сечових шляхів. Такий метод дозволяє проводити дроблення камінців у нирках і сечоводах розміром до двох сантиметрів».

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас повідомив, що сьогодні метод дистанційної літотрипсії поки що вважається найбільш ефективним, і ним послуговується чимало пацієнтів з урологічною патологією.

DSC_0148148 копия

DSC_0112112 копия

Детальніше

Щеплення проти грипу за рахунок ЛК

(Станом на 2019 рік інформація втратила свою актуальність)

Шановні члени благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області»!

Повідомляємо, що Ви можете за рахунок ЛК зробити щеплення проти грипу вакциною «Ваксігрип» (виробництво Франція) у щеплювальних кабінетах медичних закладів за місцем проживання. При собі мати квиток члена ЛК та документ, що засвідчує особу.

Телефон для довідок 067-411-30-93

Виконавча дирекція БО «ЛКЖО»

Детальніше

Вступити до ЛК та сплатити внески можна на сайті Лікарняної каси

Тепер усі члени Лікарняної каси можуть перевірити стан сплати своїх внесків та сплатити їх безпосередньо на сайті благодійної організації: http://likkasa.com.ua. без будь-яких комісій, швидко та зручно. Детальна інформація на сайті ЛК в розділі «Перевірка сплати».
Більше того, тепер долучитися до великої громади Лікарняної каси стало ще зручніше. Якщо ви бажаєте стати членом благодійної організації, то на цьому ж сайті в розділі «Вступ до ЛК» ви заповнюєте форму, ознайомлюєтесь з положенням “Про членство в благодійній організації “Лікарняна каса Житомирської області” та “Про порядок використання добровільних пожертвувань на медичне забезпечення членів “Лікарняної каси Житомирської області” (ЛК)”, сплачуєте внески за три місяці платіжною карткою будь-якого банку (без комісії) – і все, ви вже член Лікарняної каси (користуватися допомогою ЛК можна через три місяці).
Тож, ми чекаємо на нових друзів, і запам’ятайте : для нас турбота про кожного члена – перш за все!

Тепер усі члени Лікарняної каси можуть перевірити стан сплати своїх внесків та сплатити їх безпосередньо на сайті благодійної організації: http://likkasa.com.ua. без будь-яких комісій, швидко та зручно. Детальна інформація на сайті ЛК в розділі «Перевірка сплати».

Більше того, тепер долучитися до великої громади Лікарняної каси стало ще зручніше. Якщо ви бажаєте стати членом благодійної організації, то на цьому ж сайті в розділі «Вступ до ЛК» ви заповнюєте форму, ознайомлюєтесь з положенням “Про членство в благодійній організації “Лікарняна каса Житомирської області” та “Про порядок використання добровільних пожертвувань на медичне забезпечення членів “Лікарняної каси Житомирської області” (ЛК)”, сплачуєте внески за три місяці платіжною карткою будь-якого банку (без комісії) – і все, ви вже член Лікарняної каси (користуватися допомогою ЛК можна через три місяці).

Тож, ми чекаємо на нових друзів, і запам’ятайте : для нас турбота про кожного члена – перш за все!

Детальніше

Ми чекаємо на нових друзів, і запам’ятайте : для нас турбота про кожного члена – перш за все!

Явища зміни, розпаду є абсолютно закономірними й природними, адже ніщо в цьому світі не стоїть на місці, життя постійно рухається вперед. Саме тому в наш час дуже важливо постійно розвиватися, вдосконалюватися будь-кому і будь-чому. Ні для кого не є секретом, що кожна організація намагається бути найкращою для своїх клієнтів, забезпечити усім необхідним, надати найкращі послуги. Комусь це вдається, а хтось, на жаль, робить акценти лише на прибуток.
З легкістю в серці можна сказати, що благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області», як ніхто інший турбується про своїх членів. Ця організація постійно рухається вперед, організовує соціальні проекти для громадян. Один із найбільш значущих – це програма «Потурбуйся про батьків». Суть програми проста: дорослі діти, які перебувають в ЛК, можуть сплатити внески за своїх батьків і таким чином залучити їх до лікарняної каси. У такому разі батьки мають можливість відразу, не чекаючи трьохмісячного терміну, користуватися допомогою ЛК.
Хочеться наголосити на тому, що Лікарняна каса намагається постійно вдосконалюватися. Цією організацією був започаткований проект, пов’язаний із залученням населення області до членства в благодійній організації «Лікарняна каса» через працівників «Укрпошти». З моменту початку співпраці з листоношами кількість щомісячних вступників через Укрпошту збільшилася більш, ніж у два рази. Це стосується, перш за все, сільських мешканців.  Лікарняна каса не стоїть на місці, вона постійно рухається вперед. Тож, ми чекаємо на нових друзів, і запам’ятайте : для нас турбота про кожного члена – перш за все!

Детальніше

#medi