Лікарняна каса Житомирської області | Archive | Червень

Червень, 2017

Дорогі друзі! Щиро та сердечно вітаємо вас із державним святом – Днем Конституції України!

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, закон і справедливість, а матеріальний достаток співвідноситиметься з кількістю та якістю праці кожного. Не шкодуймо ж заради цього ні сил, ані енергії! Будуймо разом вільне, справедливе, солідарне, демократичне громадянське суспільство, потужну та заможну державу, побудовану на основах європейської демократії.

Нехай доля ваша буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення!

Правління та виконавча дирекція

БО «Лікарняна каса Житомирської області».

Детальніше

Шановні охоронці здоров’я людей!

Щороку в третю неділю червня українці віддають шану людям, котрі пов’язали свою долю з найбільш значущою і гуманною в світі професією медичного працівника.
Кажуть, що лікар – це посередник між людиною і Богом. Образ медика в уяві багатьох пов’язаний із надією і захистом – дуже часто чуємо: «Вся надія на Вас, лікарю!»
Новий час висуває нові вимоги. Ми впевнені, що ви справитесь із викликами сьогодення. Нехай лікарська честь, громадянська відповідальність та висока моральність і надалі будуть вашим дороговказом у професійній діяльності. Бажаємо вам здоров’я, благополуччя в родинах, шани і вдячності, стабільності й миру в нашому суспільстві, аби медпрацівники з найбільшою віддачею могли застосовувати свій досвід, знання та вміння тільки в мирному житті!
З повагою – правління та виконавча дирекція благодійної організації
«Лікарняна каса Житомирської області».

Детальніше

Відвідування Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу

7 червня лікарі – експерти та фармацевти ЛК разом з лікарями лікувальних закладів відвідали Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод, який перший в Україні отримав европейський сертифікат GMP, ознайомились з виробництвом ліків.
ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» – інноваційне фармацевтичне підприємство європейського рівня, яке успішно поєднує науковий потенціал і високотехнологічне сучасне виробництво в єдиному ефективному комплексі; виробляє продукцію за світовими стандартами якості; є надійним партнером, який чітко виконує свої зобов’язання і діє за принципами взаємовигідного співробітництва.
ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» – перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило європейські та міжнародні стандарти у сфері якості (GMP, ISO 9001), дистрибуції (GDP), екологічного менеджменту (ISO 14001), енергоменеджменту (ISO 50001), охорони здоров’я та безпеки праці персоналу (OHSAS 18001), а також соціальної відповідальності (SA 8000).
Підприємство має збалансований продуктовий портфель: лікарські засоби (більше 100 найменувань), препарати для ветеринарної медицини, дієтичні/харчові добавки (БАДи), дезінфікуючі засоби; займає одне з провідних місць за обсягами виробництва та реалізації готових лікарських засобів серед українських виробників; виготовляє продукцію різних цінових груп та є соціально-орієнтованим.

Фото Лікарняна Каса Житомирської Області.

Детальніше

Критерій якості – головний в оцінюванні роботи лікарів

Відбулось засідання правління благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області». IMG_8126

Учасники зібрання розглянули кілька важливих питань роботи організації, першим із яких було – про фінансовий стан за 5 місяців та затвердження фінансового плану роботи ЛК на друге півріччя 2017 року. Головний бухгалтер Л.М.Пастушенко, зокрема, повідомила, що розмір дохідної частини на друге півріччя планується в розмірі 35 945 125 гривень при прогнозованому вступі 4 500 громадян за півріччя. Видаткова частина планується в розмірі 35 677 812 гривні, із яких видатки на основну діяльність становитимуть 84,7% – 30 441 630 гривень. Видатки на адміністративно-господарську діяльність складуть 14,6% від надходжень, що відповідає Закону України «Про благодійну діяльність  та благодійні організації», і становитиме 5 236 182 гривні.

Одним із ключових питань, які розглянули члени правління, було визначення кращих лікарів, котрі надають медичну допомогу членам ЛК, та прийняття рішення про відзначення їхньої праці Дипломами та Почесними грамотами ЛК до професійного свята – Дня медичного працівника. Кандидатури до розгляду представила заввідділом аудиту та контролю якості ЛДП Раїса Володимирівна Артюх.IMG_8124

– Конкурс на визначення кращих лікарів, котрі надають медичну допомогу членам ЛК, ми проводимо в області щороку, – повідомила вона, – й саме до Дня медичного працівника. Метою його є сприяння розвитку охорони здоров’я в області, вдосконалення медичної допомоги населенню, втілення нових форм діагностики та лікування. Згідно з тимчасовим положенням про конкурс участь у ньому можуть брати лікарі всіх клінічних спеціальностей. Серед критеріїв відбору – пролікування в умовах цілодобового, денного, домашнього стаціонару та амбулаторно не менше ста членів ЛК, причому показник дотримання локальних клінічних протоколів лікування має становити не менше 95% та при відсутності обґрунтованих скарг. Цього року участь у конкурсі взяли 2245 лікарів. Ми проаналізували їх роботу за період із першого травня 2016 по тридцяте квітня 2017 року – умовам конкурсу відповідає робота 300 із них.  IMG_8128

– Зробивши акцент на якості медичної послуги, на питанні ефективності використання ресурсів, ми обрали правильний шлях – професійний. Це – основне. Це один із критеріїв якості в Європі та світі, – наголосив виконавчий директор БО «Лікарняна каса Житомирської області» Володимир Станіславович Мишківський. – Робота лікаря потребує високого рівня відповідальності за прийняті рішення – і важливо, щоб вони були зумовлені професіоналізмом, турботою про здоров’я людей та особистою порядністю. Тож відрадно, що стільки лікарів змагаються за звання кращого, адже від їх співпраці з ЛК залежать і результати лікування.

IMG_8134Отож після детального обговорення кандидатур правлінням було прийнято рішення за надання високоякісної медичної допомоги, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі, високий рівень професіоналізму, активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток і діяльність благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та з нагоди Дня медичного працівника відзначити дипломами БО «Лікарняна каса Житомирської області» лікаря-хірурга обласної дитячої клінічної лікарні Дмитра Володимировича Шевчука, завідувача хірургічного відділення №1 м.Житомира Віктора Антоновича Помирляну, завідуючу інфекційним відділенням Любарської ЦРЛ Ларису Миколаївну Коколюк, завідуючого хірургічним відділенням №2 обласної дитячої клінічної лікарні Ігоря Манолійовича Вишпінського, завідуючого травматологічним відділенням Коростенської ЦМЛ Сергія Геннадійовича Подойніцина, лікаря-невролога Бердичівської ЦРЛ Олександра Олександровича Кульшана, сімейного лікаря Першотравенської АЗПСМ Овруцького центру ПМСД Надію Миколаївну Невмержицьку, лікаря-невролога ЦМЛ №1 м.Житомира Катерину Анатоліївну Куделіну, лікаря-уролога Коростенської ЦМЛ Руслана Антоновича Голяка, завідуючого хірургічним відділенням поліклініки №1 ЦМЛ №1 м. Житомира Віктора Миколайовича Крошку.IMG_8122

Почесними грамотами БО «Лікарняна каса Житомирської області» прийнято рішення відзначити лікаря-невролога Хорошівської ЦРЛ Марію Володимирівну Розбицьку (Степаненко), завідуючу інфекційним відділенням Андрушівської ЦРЛ Аліну Віталіївну Козак, завідувача травматологічного відділення ЦМЛ №2 м.Житомира Миколу Миколайовича Хіміча, завідуючу терапевтичним відділенням Овруцької ЦРЛ Світлану Миколаївну Сухачову, завідуючу урологічним відділенням обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського Анатолія Фроловича Сидорчука, завідуючу пологовим відділенням Любарської ЦРЛ Віталіну Антонівну Кецері, лікаря-кардіолога Бердичівської ЦМЛ Тетяну Миколаївну Нікітюк, лікаря-хірурга ЦМЛ №1 м.Житомира Олега Володимировича Шубіна, лікаря-невролога Ємільчинської ЦРЛ Тамілу Василівну Мартинюк, лікаря-терапевта Коростенської ЦМЛ Володимира Васильовича Садового, лікаря-невролога Чуднівської ЦРЛ Наталію Анатоліївну Назарук, завідувачку стаціонарного відділення облшкірвендиспансеру Людмилу Євгенівну Долгополову, лікаря-уролога ЦМЛ №1 м.Житомира Олександра Васильовича Хоменка, лікаря-хірурга дитячого Бердичівської ЦМЛ Юрія Олексійовича Черчика, завідуючу неврологічним відділенням Житомирської ЦРЛ Оксану Петрівну Шкляєву, сімейного лікаря Іршанської АЗПСМ Хорошівського центру ПМСД Оксану Едуардівну Набоку, лікаря-невролога Малинської ЦРЛ Костянтина Івановича Курсу, лікаря-ревматолога Бердичівської ЦМЛ Зою Пилипівну Михальчук, ЛОР-лікаря Романівської ЦРЛ Ярослава Михайловича Гопчука, лікаря-невролога Попільнянської ЦРЛ Світлану Іванівну Венгер, лікаря-невролога Андрушівської ЦРЛ Інну Миколаївну Василенко, сімейного лікаря Андрушівської ЦРЛ Ольгу Василівну Кондратюк, лікаря-невролога Радомишльської ЦРЛ Галину Володимирівну Марчук, завідуючу неврологічним відділенням Черняхівської ЦРЛ Валентину Йосипівну Рафаловську, завідуючу терапевтичним відділенням Коростенської ЦМЛ Галину Михайлівну Ніколаєнко, сімейного лікаря КЗ ЦПМСД Новоград-Волинського району Мар’яну Михайлівну Онисько, лікаря-невролога Черняхівської ЦРЛ Тетяну Іванівну Опанасюк, лікаря-невролога Чуднівської ЦРЛ Миколу Вікторовича Бондаря, лікаря-невролога Попільнянської ЦРЛ Тетяну Дмитрівну Мотощук, сімейного лікаря Коростенської ЦМЛ Олену Петрівну Ємцеву.IMG_8140

Згідно з тимчасовим положенням про конкурс із відзначення кращих лікарів, які надають медичну допомогу членам благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», лікарі, котрі за умовами конкурсу нагороджуються дипломом ЛК, отримують грошову премію в сумі 1 500 гривень. Відзначені Почесними грамотами БО «Лікарняна каса Житомирської області» преміюються винагородою в сумі 600 гривень.IMG_8123

– Нині робота лікаря потребує не тільки глибоких фахових знань і різнобічних навичок, але й високих моральних якостей, а іноді навіть особистої хоробрості для виконання професійних обов’язків, – підсумував голова правління БО «Лікарняна каса Житомирської області» Валентин Дмитрович Парій. Тож щиро бажаємо переможцям подальших успіхів. Нехай їх серце сповнюється натхненням та окриленням для нових успіхів у сфері, якій вони присвятили свої знання й таланти, хай не має меж вдячність пацієнтів, у котрих своєю невтомною самовідданою працею, корисною порадою та лагідним словом лікарі воскрешають надію й віру в життя!

Також члени правління розглянули та обговорили питання про прийняття та поновлення громадян в організації, виключення з «Лікарняної каси» та інші питання, за якими прийняті відповідні рішення.

Детальніше

ЛК забезпечує ліками за протоколами лікування, затвердженими МОЗ України

ЛК забезпечує ліками згідно з Лікарським формуляром (переліком медикаментів, який розроблявся обласними спеціалістами) та уніфікованими протоколами лікування, які затверджені Міністерством охорони здоров’я України. У них чітко розписано, як і якими медикаментами повинні лікуватись більшість хвороб. Згідно з законодавством, всі лікарі повинні дотримуватись цих протоколів і призначати препарати, які передбачені протоколами.

Про це – в передачі Леоніда Харшана “КУТ ЗОРУ” від 29.05.2017. Репортаж із Андрушівського району.

https://youtu.be/SSTOGjBWjw4

Детальніше

#medi