Лікарняна каса Житомирської області | Archive | Червень

Червень, 2018

Дорогі друзі! Щиро вітаємо вас із великим національним святом – Днем Конституції України!

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ28 червня 1996 року ввійшло в історію України, як день великого загальнонаціонального єднання та верховенства національних інтересів. Цього дня ми вшановуємо непорушні принципи громадянського суспільства – право, закон, демократію, незалежність.

Основний Закон України – це важливий фактор консолідації нашого суспільства, збереження в ньому громадянської злагоди, миру й стабільності. Всі ми прагнемо жити в квітучій країні, де кожен має можливість гідно працювати й відпочивати. Тож хай кожному з нас вистачить витримки, мужності, сили духу й патріотизму для того, аби розвивати нашу країну.

Бажаємо вам, дорогі краяни, міцного здоров’я, родинного тепла й добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!

З повагою – правління та виконавча дирекція

БО «Лікарняна каса Житомирської області».

 

Детальніше

Чи ви та ваші близькі знаєте, що не повинні платити за всі ліки, які вам виписують під час лікування на стаціонарі?

https://www.facebook.com/ulanasuprun/

В країні діє Національний перелік лікарських засобів – список ліків, які лікарні мають закуповувати обов’язково. До Нацпереліку входить обмежена кількість препаратів – а саме 427 діючих речовин від найбільш поширених хвороб та станів. Це зроблено для того, щоб у лікарнях завжди були ліки, яких найчастіше потребують українці – у повному обсязі та до кінця курсу лікування.

Є зручний інструмент, який допоможе дізнатися, чи можна в лікарні безоплатно отримати ліки, які вам виписали. Це мобільний додаток “Ліки Контроль”.

Встановіть його на смартфон (за цим посиланням: https://goo.gl/HSyWrf)

Введіть у пошук в розділи “Пошук аналогів” торгову назву або МНН препарату. МНН – це назва діючої речовини, яку зазвичай пишуть на упаковці ліків під торговорю назвою. Наприклад, у антибіотика діюча речовина може бути амоксицилін, у протигрибкового – клотримазол, а у препарату від раку крові – іматиніб.

Якщо після цього побачите біля назви ліків позначку “Нацперелік” – це означатиме, що вони закуповуються за ваші податки. Ви вже їх оплатили та маєте право отримати безоплатно в лікарні!

А щоб перевірити, чи наявний препарат саме у вашій лікарні, перейдіть у додатку за цим посиланням https://eliky.in.ua.

Крім того, у додатку “Ліки Контроль” можна перевірити:

– чи входять потрібні пацієнту препарати у програму “Доступні ліки” (детальніше про програму http://moz.gov.ua/dostupni-liki);
– знайти дешевші, проте настільки ж ефективні аналоги ліків;
– ознайомитися з офіційними інструкціями застосування препаратів;
– серії ліків, заборонених до продажу

З Нацпереліком можна ознайомитися на сайті, який запустився сьогодні: https://www.natsperelik.com.ua/. Найближчим часом у лікарнях також з’являться інформаційні плакати.

Детальніше

ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ! ПРИЙМІТЬ ТЕПЛІ Й СЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

ДЕНЬ МЕДПРАЦ.-4

Цьогоріч ми зустрічаємо його в непростий час реформування галузі та суспільства. Проте ваш професіоналізм і сумлінна невтомна праця приносять свої плоди в зміцнення здоров’я нашої нації.

Тож зичимо вам сили й терпіння, натхнення й задоволення від улюбленої справи, завжди отримувати від своєї роботи радість і впевненість у завтрашньому дні. Можливо, світ стане добрішим і світлішим від усмішок вдячних вам людей. Нехай він буде прихильним до вас – у реалізації всіх починань і задумів, у даруванні здоров’я, родинного благополуччя, щастя та достатку!

Мирного вам неба, міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні, натхнення в роботі та вагомих здобутків на ниві вітчизняної системи охорони здоров’я!

 

З повагою за дорученням правління БО «Лікарняна каса Житомирської області»,

голова правління, д.мед.н., професор, заслужений лікар України                                    

В.Д.Парій.

Детальніше

Лікарняна каса свої завдання виконує з честю й у повному обсязі

Під головуванням д.мед.н., професора, академіка Академії наук вищої освіти України, заслуженого лікаря України Валентина Дмитровича Парія відбулось засідання правління благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».

IMG_8615

Першим питанням, яке розглянули учасники зібрання, був звіт ревізійної комісії щодо перевірки діяльності ЛК в 2017 році, з яким виступила член ревізійної комісії, головний бухгалтер обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Ніна Сигізмундівна Андрощук. Вона засвідчила, що БО «Лікарняна каса Житомирської області» зареєстрована управлінням юстиції 27 липня 2000 року й працює згідно зі Статутом та затвердженим кошторисом. IMG_8606

Відповідальними особами за фінансово-господарську діяльність організації протягом минулого року були виконавчий директор В.С.Мишківський та головний бухгалтер Л.М.Пастушенко. Розрахунки здійснюються через банківські рахунки ЖРУ ПАТ КБ «ПриватБанк», ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», ВАТ «Державний ощадний банк України». Залишки коштів на рахунках банків станом на початок року становили 6,2 млн. грн.IMG_8607

Доходи організації формуються за рахунок добровільних пожертвувань, безповоротної фінансової допомоги та пасивних доходів (відсотків банків). Загалом за підсумками роботи БО «Лікарняна каса Житомирської області» фінансові надходження протягом минулого року склали 70,7 млн. грн.

Видатки на проведення основної діяльності БО «Лікарняна каса Житомирської області» за перевірений період склали 57,8 млн. грн. У тому числі на придбання ліків та витратних матеріалів видатки становили 54,5 млн., на оплату вартості обстеження методами комп’ютерної, магнітно-резонансної томографії, дослідження добового моніторування АТ та серцевого ритму, лабораторні дослідження витрачено понад 2,8 млн. грн. Дослідження проводились у закладах ТОВ «НЛРЦ Асклепій», ТОВ «МЦ Асклепій Плюс», КУ ОМКДЦ, МДЦ «Експерт-Житомир», ТОВ «МЦ Новомед», ТОВ РАМ ДЦ, ТОВ «Медімпульс Плюс», ТОВ «Малікс-Мєд», комунальній установі «Обласна клінічна лікарня імені О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради, лікувальними закладами області. Для надання матеріальної допомоги в зв’язку з проведенням контактної літотрипсії, на лікування та обстеження в медичних закладах України та області видатки склали більше 552,6 тис. грн.

Протягом 2017 року вартість ліків зросла до 12%, шприців до 10%, розчинів (натрію хлориду, глюкози) – до 10%, інших розчинів (реосорбілакт, декасан) – до 25-30%, хімреактивів – до 10%, рентгенплівки – до 10%, перев’язувальних засобів – до 15%.IMG_8612

Загальна сума видатків, спрямованих на здійснення адміністративно-господарської діяльності за перевірений період становила 9,9 млн. грн., що складає 14% при плані 14,8%, і не перевищує встановленого показника 20% згідно з Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації»). Видатки на адміністративно-господарську діяльність здійснювались згідно з кошторисом, нецільових витрат не виявлено.

Проведена перевірка засвідчила, на початок року в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» перебували 208 тисяч 526 громадян (що складало 16,8% від загальної кількості населення області). Протягом 2017 року до ЛК вступили 7 130 мешканців області, було виключено 8 960 осіб, відновили перебування в ЛК 1 323 громадяни.

В 2017 році медична допомога за рахунок ЛК надавалась у 489 451 випадку. В структурі пролікованих протягом року членів ЛК переважало амбулаторно-поліклінічне лікування – 65% від загальної кількості (107 857 пацієнтів). Кількість пролікованих у стаціонарних відділеннях становила в 2017 році 57 827 пацієнтів (35% від загальної кількості). Кількість обстежень членів ЛК – 305 217 випадків.IMG_8602

З метою наближення медичної допомоги до членів ЛК укладено угоди з аптеками в усіх районах області – таким чином розширені можливості амбулаторного лікування.

Здійснюється співпраця з сімейними лікарями – на початок нинішнього року укладено відповідні угоди з 19 лікарями ЗПСМ, що сприяє збільшенню можливостей для населення отримувати якісну медичну допомогу.

Надходження лікарських засобів, виробів медичного призначення до лікувальних закладів здійснюється централізовано на підставі відповідних угод благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» з лікувальними закладами та ТОВ «ППФ Санітас», ТОВ «БаДМ», ТОВ «Вітамед», ТОВ «Юрія-Фарм», ТОВ «Діалог Діагностікс», ТОВ «Кампус Коттон Клаб», ПОГ «Фармлинк», ФОП Гужевніков М.Ю., ФОП Назарчук П.В. Основними критеріями вибору постачальника є ціна, якість, оперативність доставки згідно Положення  «Про визначення планових потреб та формування асортименту, цінової політики при закупівлі медикаментів». Тому згідно з відповідним наказом створена й діє постійна комісія з контролю за організацією оптових  закупівель ліків та лікарських засобів.

Фінансовий план та штатний розпис формується виконавчою дирекцією двічі на рік у розрізі витрат на основну діяльність та загальногосподарські потреби й затверджується рішенням правління. Витрати за статтями здійснюються за затвердженим кошторисом.

Приміщення БО «Лікарняна каса Житомирської області» орендується – договір оренди укладений із комунальним підприємством Житомирської обласної ради «Агенція з питань регіонального розвитку» (орендна плата та комунальні послуги сплачуються своєчасно).

Укладені договори оренди з 23 лікувальними закладами області, де розташовані філії ЛК, з комунальним підприємством Житомирської обласної ради «Агенція з питань регіонального розвитку» та з комунальним підприємством Житомирської міської ради «Агентство з управління майном». Усі лікувальні заклади та комунальні підприємства надають рахунки на оплату оренди та комунальних послуг.

Фінансова звітність до ЖО ДПІ ГУ Міндоходів у Житомирській області подається у визначений термін.

Як відзначила доповідачка, БО «Лікарняна каса Житомирської області» працює стабільно та без порушень.

IMG_8621Про фінансовий стан за 5 місяців 2018 року та затвердження фінансового плану роботи ЛК на друге півріччя 2018 року поінформувала учасників зібрання головний бухгалтер Л.М.Пастушенко. Вона, зокрема, повідомила, що розмір дохідної частини на друге півріччя планується в розмірі 36 522 676 грн. при прогнозованому вступі 4 500 громадян за півріччя. Видаткова частина планується в розмірі 38 006 572 грн., із яких видатки на основну діяльність становитимуть 87,4% – 31 927 800 грн. Видатки на адміністративно-господарську діяльність складуть 16,6% від надходжень, що відповідає Закону України «Про благодійну діяльність  та благодійні організації», і становитимуть 6 078 772 грн.

Також члени правління розглянули питання про визначення кращих лікарів, котрі надають медичну допомогу членам ЛК, та прийняття рішення про відзначення їхньої праці Дипломами та Почесними грамотами ЛК до професійного свята – Дня медичного працівника. Кандидатури до розгляду представила заввідділом аудиту та контролю якості ЛДП Раїса Володимирівна Артюх.

– Щороку до Дня медичного працівника ми проводимо в нашій області конкурс на визначення кращих лікарів, котрі надають медичну допомогу членам ЛК. Його метою є сприяння розвитку охорони здоров’я в області, вдосконалення медичної допомоги населенню, втілення нових форм діагностики та лікування, – сказала Раїса Володимирівна. – Згідно з тимчасовим положенням про конкурс участь у ньому можуть брати лікарі всіх клінічних спеціальностей. Серед критеріїв відбору – лікування в умовах цілодобового, денного, домашнього стаціонару та амбулаторно не менше ста членів ЛК, причому показник дотримання локальних клінічних протоколів лікування має становити не менше 95% та при відсутності обґрунтованих скарг. Цього року участь у конкурсі взяли 2 109 лікарів. Ми проаналізували їх роботу за період із першого травня 2017 по тридцяте квітня 2018 року – умовам конкурсу відповідає робота 464 із них.  IMG_8627

Учасники зібрання детально обговорили кандидатури й прийняли рішення за надання високоякісної медичної допомоги, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі, високий рівень професіоналізму, активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток і діяльність благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та з нагоди Дня медичного працівника відзначити дипломами БО «Лікарняна каса Житомирської області»: травматолога обласної дитячої клінічної лікарні Ігоря Анатолійовича Жидецького, вертебролога КУ «Обласний медичний центр вертебрології та реабілітації» Житомирської міської ради Богдана Богдановича Марка, завідуючого відділенням анестезіології та інтенсивної терапії КУ «Центральна міська лікарня №2 міста Житомира» Василя Миколайовича Шутенка, кардіолога КУ «Центральна міська лікарня №2 міста Житомира» Олену Миколаївну Ревенко, гастроентеролога КУ «Центральна міська лікарня» Коростенської міської ради Тетяну Борисівну Микитчук, завідувача Броницькогутянської АЗПСМ КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» Новоград-Волинської районної ради Олександра Володимировича Поліщука, завідувача Чуднівської АЗПСМ КУ «Чуднівський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Чуднівської районної ради Іоанну Русланівну Круглей, сімейного лікаря КЗ «Бердичівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмилу Миколаївну Дзюбу, завідувачку денного стаціонару КУ «Центральна міська лікарня №2 міста Житомира» Людмилу Анатоліївну Гаєвську.

IMG_8601Почесними грамотами ЛК прийнято рішення відзначити: інфекціоніста КУ «Центральна міська лікарня №1 міста Житомира» Тамілу Ігорівну Родзінську, терапевта КУ «Центральна міська лікарня» Коростенської міської ради Аллу Михайлівну Шевченко, завідуючу неврологічним відділенням КУ «Центральна міська лікарня» Коростенської міської ради Оксану Анатоліївну Білошицьку, завідуючого відділенням невідкладної (екстреної) медичної допомоги Любарської центральної районної лікарні Ярослава Леонідовича Рудницького, лікаря-отоларинголога КУ «Центральна міська лікарня» Коростенської міської ради Любов Володимирівну Існюк, реаніматолога обласного онкодиспансеру Олену Олександрівну Вишнякову, ревматолога обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського Олександра Васильовича Медведєва, завідуючу терапевтичним відділенням КУ «Центральна міська лікарня» Коростенської міської ради Наталію Володимирівну Войтюк, кардіолога Бердичівської центральної міської лікарні Геннадія Івановича Сінчука, завідуючу кардіологічним відділенням центральної районної лікарні Овруцької районної ради Тетяну Володимирівну Левківську, завідуючого відділенням анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії акушерського профілю КУ «Центральна міська лікарня №1 міста Житомира» Святослава Степановича Юхимчука, завідуючого урологічним відділенням КУ «Центральна міська лікарня» Коростенської міської ради Миколу Миколайовича Ходаківського, гематолога обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського Наталію Миколаївну Замятіну, завідуючу терапевтичним відділенням центральної районної лікарні Бердичівського району Ларису Василівну Каськевич, завідуючого неврологічним відділенням КУ «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради Юрія Євгенійовича Шевчука, невролога КУ «Центральна міська лікарня №1 міста Житомира» Людмилу Василівну Ільніцьку, сімейного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради» Поліну Трохимівну Ткачук, сімейного лікаря КЗ «Бердичівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмилу Анатоліївну Білу, лікаря-отоларинголога Черняхівського районного територіально-медичного об’єднання Юрія Вікторовича Клименка, сімейного лікаря КУ «Ємільчинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Аллу Михайлівну Карпюк, сімейного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради Оксану Вікторівну Палій, невролога КУ «Центральна міська лікарня №1 міста Житомира» Ларису Миколаївну Балицьку, сімейного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Овруцької районної ради» Ірину Адамівну Поддубну, сімейного лікаря КЗ «Бердичівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмилу Василівну Ткачук, сімейного лікаря КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Коростенської міської ради» Наталію Олександрівну Дегтярьову, педіатра Бердичівської центральної міської лікарні Наталію Анатоліївну Тітову, сімейного лікаря КЗ «Бердичівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Руслана Васильовича Харитончика.

Згідно з тимчасовим положенням про конкурс із відзначення кращих лікарів, які надають медичну допомогу членам благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», лікарі, котрі за умовами конкурсу нагороджуються дипломом ЛК, отримують грошову премію в сумі 1 500 грн. Відзначені Почесними грамотами БО «Лікарняна каса Житомирської області» преміюються винагородою в сумі 600 грн.

– Медицина в усі часи – це, перш за все, професіоналізм, самовідданість, доброта, чесність і милосердя. Але життя не стоїть на місці – в сучасному конкурентному середовищі потрібно подвійно відповідати його високим вимогам. Без перебільшення, можна сказати, що виграє той, хто зможе гідно та вчасно виявити знання й найсильніші людські якості, – наголосив виконавчий директор БО «Лікарняна каса Житомирської області» Володимир Станіславович Мишківський. – Відрадно, що стільки лікарів змагаються за звання кращого, адже від їх співпраці з ЛК залежать і результати лікування. За попередні роки немало зроблено за напрямком поліпшення якості лікарського обслуговування населення. Сподіваємось, що конструктивний діалог між усіма учасниками цього процесу буде сприяти покращанню здоров’я мешканців області – членів Лікарняної каси.

– Важливість зусиль медичної спільноти для збереження здоров’я людей та майбутнього наступних поколінь неможливо переоцінити, – підсумував голова правління БО «Лікарняна каса Житомирської області» Валентин Дмитрович Парій. – Тож, розуміючи всю складність роботи медпрацівників у нинішніх умовах втілення процесів реформування, ми вважаємо за свій обов’язок співпрацювати з медичною спільнотою заради нашої спільної мети – покращання здоров’я людей, яке потребує не лише доступу до ефективних і сучасних методів лікування, а й щоденної підтримки в боротьбі з хворобами. Ми пишаємось цією співпрацею зі справжніми професіоналами сфери охорони здоров’я області й сподіваємось і надалі розширювати поле нашої взаємодії – щоб приносити максимальну користь населенню нашої області.

Також учасники зібрання розглянули питання про прийняття та поновлення громадян в БО «Лікарняна каса Житомирської області», про виключення громадян із ЛК, за якими виступив заступник виконавчого директора С.М.Грищук, інші питання. Після детального їх обговорення членами правління були прийняті відповідні рішення.

Крім того, члени правління заслухали інформацію про відкриття в ОКЛ імені О.Ф.Гербачевського нового сучасного інсультного центру з блоком інтенсивної терапії. В процесі обговорення завдань відділення та його співпраці з Лікарняною касою прийняли рішення щодо забезпечення пацієнтів відділення – членів ЛК – лікарським засобом «Актилізе», орієнтовна вартість якого складає близько 30 тис.грн. Учасники зібрання наголосили на тому, що це – важливий крок у співпраці лікувального закладу з БО «Лікарняна каса Житомирської області». Адже застосування даного лікарського засобу відповідає світовим стандартам лікування та надає пацієнтам можливість повернутись до повноцінного життя.

Детальніше

Супрун вимагає скаржитись на лікарні, які вимагають від пацієнтів благодійні внески

https://medprosvita.com.ua/suprun-vimagaye-skarzhitis-na-likarni-yaki-vimagayut-vid/

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявляє про випадки, коли пацієнтам відмовляють у лікуванні поки пацієнт не зробить благодійний внесок.

В таких випадках пацієнт мусить звернутись до головного лікаря медичного закладу. Якщо ж головний лікар буде захищати таких лікарів, тоді необхідно йти вище, до Департаменту охорони здоров’я або навіть на прийом у Міністерство охорони здоров’я.

«Внески не можна вимагати. Благодійність – це від душі, за бажанням», — заявляє Уляна Супрун.

Окремо очільниця міністерства рекомендує звертатись до правоохоронних органів, адже вимагати від пацієнта благодійний внесок – це незаконно.

Нагадаємо, що МОЗ розпочало спільну роботу з Національним антикорупційним бюро України. Пацієнти можуть повідомляти про факти хабарництва або вимагання хабару через МОЗ до НАБУ. Кожен випадок буде перевірятись.

https://www.facebook.com/Likarnyanakasa/

Детальніше

Світом шириться епідемія. Епідемія недовіри науці.

https://www.facebook.com/ulanasuprun/?hc_ref=ARSESWU8psUo8CCB14USAcWR5wV0R53zVAj2AOfc0vvToWsVYKPCPFkanptohKrDoPc&fref=nf

Світом шириться епідемія. Епідемія недовіри науці.

Налякані страшними міфами та непідтвердженими, проте гучними легендами, люди ставлять під сумнів факти та давно доведені наукою істини.

Бояться, що вакцини викликають аутизм, хоча це неправда. Люди ладні повернути жахливі хвороби в реальність 21 сторіччя, аніж повірити науці та вакцинуватися. Навіть те, що науці вдалося подолати віспу, а вакцини від поліомієліту рятують життя 400-500 тисячам дітей щороку, не є переконливим для них.

Довіряють google більше, ніж досвіду лікарів, користуються гомеопатією, відкидаючи медицину. Хоча жодне належне наукове дослідження не змогло довести, що гомеопатичні препарати справді працюють.

Не вірять у небезпеку кліматичних змін, бояться генномодифікованих продуктів – на жаль, прикладів, як страх та недовіра фактам гальмують науковий прогрес, чимало. Це все заважає науці рятувати планету і людей, які потребують допомоги.

Через маніпуляції, перекручування інформації та недовіру до науково підтверджених фактів є велика небезпека, що ми розучимося розрізняти, що є правдою, а що ні. А це дуже небезпечно для здоров’я і життя всіх нас. Є лише один шлях не допустити це – критичне мислення.

Не приймайте щось як належне. Вимагайте підтвердження, будьте уважні та в міру скептичні. Опрацювання фактів – це те, що допомагає нам обрати вірний шлях та пізнати правду.

Важливі слова Ніла Деграса Тайсона про науку сьогодні вкрай актуальні. Дякуємо Цікава наука за український переклад.

https://www.facebook.com/ulanasuprun/videos/2002565796727777/

Детальніше

За 5 місяців 2018 року благодійною організацією “Лікарняна каса Житомирської області” відпущено ліків та виробів медичного призначення лікувальним закладам Житомирщини на суму 19 454 638 грн.

Назва ЛПЗ Сума, грн.
Андрушівська ЦРЛ 254 002,44
Баранівська ЦРЛ 210 614,34
Бердичівська ЦМЛ 869 652,37
Бердичівська ЦРЛ 261 265,72
Брусилівська ЦРЛ 66 320,89
Ємільчинська ЦРЛ 69 082,43
Житомирська ЦРЛ 339 949,68
Коростенська ЦМЛ 1 145 651,84
Коростенська ЦРЛ 300 714,65
Коростишівська ЦРЛ 398 829,53
Лугинська ЦРЛ 190 114,66
Любарська ЦРЛ 344 410,95
Малинське МРТМО 570 373,72
Народицька ЦРЛ 28 298,89
Нов.-Волинське МРТМО 463 471,87
Нов.-Волинський міський ЦПМСД 53 912,55
Нов.-Волинський районний ЦПМСД 43 237,35
Овруцька ЦРЛ 489 983,84
Олевська ЦРЛ 255 838,97
Попільнянська ЦРЛ 273 147,54
Пулинська ЦРЛ 203 931,28
Радомишльська ЦРЛ 242 394,42
Романівська ЦРЛ 131 712,09
Романівський ЦПМСД 42 297,71
Ружинська ЦРЛ 88 545,79
Хорошівська ЦРЛ 304 521,33
ЦПМСД Житомирської РР 102 779,53
ЦПМСД Тетерівської СР 13 493,19
Черняхівське РТМО 276 207,20
Чуднівська ЦРЛ 239 482,24
Разом 8 274 239,01
 
КУ «Центральна дитяча міська лікарня» м.Житомира 39 166,30
Житомирський гарнізонний військовий госпіталь (в/ч А 1065) 33 691,57
КУ «Центральна міська лікарня №1 м.Житомира» 1 987 544,63
КУ «Центральна міська лікарня №2 м.Житомира» 1 741 774,81
Разом 3 802 177,31
 
Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації 39 687,00
Обласне стоматологічне медичне об’єднання 42 935,22
Обласний медичний консультативно-діагностичний центр 538 741,44
Обласний перинатальний центр 511 431,44
Обласна клінічна лікарня імені О.Ф.Гербачевського 4 307 287,86
Обласна дитяча клінічна лікарня 380 687,11
Обласний онкологічний диспансер 1 299 498,47
Обласний шкірно-венерологічний диспансер 51 504,54
Обласний міжрайонний діагностичний центр у м.Коростень 199 179,49
Обласний медичний центр здоров’я та спортивної медицини 7 270,07
Разом 7 378 222,64
Всього 19 454 638,96
Детальніше

«Головне в нашій роботі – інтереси членів ЛК!»

Відбулось зібрання фахівців інформаційно-аналітичного відділу філій благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».

Спеціаліст відділу О.Л.Криворучик та фахівець О.А.Постовік провели навчання учасників заходу з питань ведення бази членів ЛК.

Юрисконсульт С.А.Петрусь поінформував присутніх про внесення змін до посадової інструкції фахівця філії в частині завдань та обов’язків. Зі змінами, внесеними до колективного договору, ознайомила голова ради трудового колективу, завідувачка відділом маркетингу та фармацевтичного менеджменту О.А.Ольшанська.

Головним же питанням порядку денного зібрання було – про роботу філій упродовж 5 місяців 2018 року. IMG_8577Зі звітом виступила завідувачка інформаційно-аналітичного відділу Т.І.Афанаскіна, за словами якої, зокрема, станом на 1 червня 2018 року членами ЛК є 210 337 мешканців області. За звітний період до організації вступили 3 193 особи. Частка колективного вступу складає 17% – 536 осіб (загалом на 1 травня цього року в базі ЛК нараховується 1 069 підприємств), індивідуального – 83% (2 657 осіб). Найвищі показники вступу – в Коростишівському, Черняхівському, Новоград-Волинському, Овруцькому, Малинському, Хорошівському, Житомирському районах та в місті Коростені.

Також Т.І.Афанаскіна повідомила, що в базі Лікарняної каси нараховується 134 707 номерів мобільних телефонів, за якими були відправлені СМС-повідомлення (а за необхідності – й листи за адресами) з питань лікування, боржникам тощо (в результаті чого, зокрема, 3 351 особа сплатила борг на суму 3 300 047 грн.).IMG_8581

Поінформувала виступаюча про роботу за програмами «Турбота про батьків» та вступу до ЛК учасників АТО.

Так, за 5 місяців цього року за програмою «Турбота про батьків» до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» вступили 3 особи. Загалом учасники цієї програми протягом 5 місяців 2018 року, сплативши 2 214 грн., обстежились та пролікувались на суму 2 404 грн.IMG_8567

За програмою вступу учасників АТО до Лікарняної каси вступили 140 осіб. За 5 місяців цією категорією населення сплачено 33 677 грн. Надана медична допомога 75 особам на суму 44 346 грн.

Виключено з ЛК за 5 місяців цього року 1 457 осіб. Поновлено 405 членів ЛК.

Виконавчий директор благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» В.С.Мишківський, зокрема, закликав фахівців інформаційно-аналітичного відділу філій ЛК до активної співпраці з лікарями-експертами філій у забезпеченні пацієнтів медикаментами за рахунок ЛК із доведеною дією, тобто згідно з протоколами лікування.IMG_8565

Крім того, обговорив із учасників зібрання кроки реформування галузі, які наразі здійснюються, та роль і місце ЛК в цьому процесі.IMG_8595

– Однозначно члени ЛК навіть в умовах започаткованих реформою змін перебувають у кращому становищі, ніж пацієнти, які розраховують лише на допомогу держави, – сказав Володимир Станіславович. – Досвід свідчить: на державне фінансування сподіватися можна, однак варто подбати і про інші джерела надходження коштів. Звісно, зміна системи фінансування та розподілу коштів може призвести до збільшення надходжень коштів до пацієнта, але сподіватися на 100% забезпечення не варто. Сьогодні всім очевидно, що держава ще тривалий час не зможе повністю забезпечити безоплатне надання всіх необхідних хворим послуг та лікарських засобів. Без додаткового фінансування та залучення додаткових позабюджетних коштів підвищити рівень медикаментозного забезпечення пацієнта неможливо. Закон дозволяє нам працювати в тому правовому полі, в якому ми працюємо. Тож не забуваймо, що головне в нашій роботі – інтереси пацієнтів, членів ЛК.

Детальніше

З НАШОЇ ПОШТИ

Газета «Пульс» – №23 від 07.06.2018 року

Добрий день, шановна редакціє газети «Пульс»!

Я, Пінькевич Ірина Миколаївна з Бердичева, пишу вам, аби сказати гарні слова на адресу медпрацівників, професіоналізму й доброму ставленню котрих завдячує життям рідна мені людина.

Нещодавно сталась у нашій сім’ї біда – раптово й тяжко захворів мій чоловік. Хвороба була дуже важка – лікарі тоді сказали, що з такою стикаються нечасто. Тож потрапив він до реанімаційного відділення Бердичівської ЦМЛ. Два тижні був підключений до апарата штучного дихання – у нього відмовили легені, дихати не міг. І наскільки приємно було бачити, як усі – лікарі, медсестри відділення – піклувались про нього. Немов одна дружна сім’я підтримували його щодня й щохвилини. Догляд такий був – найвищого рівня. Я за це дякую від усієї душі – слів не вистачить, щоб висловити щиру вдячність колективу відділення, яким керує вмілий організатор своєї справи, лікар від Бога Тарахтелюк Ірина Павлівна – за надзвичайну людяність, велике співчуття й, звісно, високого рівня професійну майстерність.

А ще хочу подякувати благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» та лікарю-експерту її філії в Бердичеві Матієць Лілії Адамівні. Повірте, без допомоги ЛК ми не змогли б фінансово осилити настільки дороговартісне лікування. Адже я – медпрацівник із мінімальною зарплатою, чоловік працює майстром в училищі. Тобто ми не маємо змоги зібрати великі кошти. А Лікарняна відгукнулась – прийшла на допомогу й надала всі необхідні медикаменти (серед них – і за досить високою ціною, до того ж – як вітчизняного, так і закордонного виробництва), вироби медичного призначення. Ми взагалі всією сім’єю перебуваємо в ЛК, задоволені її підтримкою – от і цього разу вона не залишила нас у біді.

Також дякую всім добрим людям, котрі прийшля нам на допомогу – родичам, друзям, однокласникам, знайомим. Боже, та чужі люди «скидались» – кожен своєю копієчкою. Й ми завдяки людям і Божій допомозі «витягнули» мого чоловіка – зараз уже його перевели в неврологічне відділення для реабілітації. Тож надзвичайна вдячність і низький уклін усім, бо самі ми не справились би. Таке у нас було в житті й такі нам трапились на шляху люди. Дай, Боже, усім вам здоров’я!

Зі щирою повагою до рятівників

та за дорученням усієї нашої родини –

Пінькевич Ірина Миколаївна,

м. Бердичів.

Детальніше

15 міфів про інсульт

http://moz.gov.ua/article/health/15-mifiv-pro-insult

https://www.facebook.com/Likarnyanakasa/

Сьогодні з’ясовуємо, чи може досвідчений лікар встановити діагноз інсульту на підставі огляду, чи треба лікуватись, якщо прояви інсульту швидко минули, наскільки ефективними і безпечними є крапельниці, чи можна після інсульту пити каву, займатись спортом і ходити в сауну. 

Найпопулярніші міфи про інсульт розвінчує лікар-невролог Юрій Фломін.

 

 

 

Міф: При інсульті потрібен спокій, хворого не можна перевозити з дому до лікарні або з однієї лікарні до іншої

Правда: Насправді усі хворі з інсультом якомога швидше мають бути доправлені до лікарні, де можуть отримати необхідну допомогу. Ситуації, коли перевезення в умовах “швидкої” може погіршити стан здоров’я пацієнта, трапляються дуже рідко (тиск нижче 80 мм рт.ст., незупинена кровотеча, кома та ШВЛ). Якщо пацієнт знаходиться у маленькій або погано оснащеній лікарні, слід порівняти ризики транспортування і ризики лікування у лікарні, де немає належних ресурсів (спеціалісти, томограф, лабораторія тощо).

 

Міф: Діагноз інсульту досвідчений лікар може встановити на підставі огляду, а крововилив у мозок можна виключити, зробивши хворому пункцію

Правда: Щоби бути впевненим, що у пацієнта інсульт і виключити інші захворювання мозку (наприклад, пухлину або наслідки травми), у кожному випадку необхідно зробити КТ або МРТ голови. Навіть дуже досвідчений лікар без томографії не зможе розрізнити тип інсульту (ішемія чи крововилив), а від типу великою мірою залежить лікування.

 

Міф: Усім пацієнтам з крововиливом у мозок необхідна операція (видалення гематоми)

Правда: У більшості випадків крововиливу у мозок немає користі від операції та видалення крові. Найкращі результати дає лікування у добре оснащеному відділенні інтенсивної терапії (реанімації). Невелику частку пацієнтів, яким все ж необхідна операція, можна визначити на підставі томографії (КТ або МРТ).

 

Міф: Якщо прояви інсульту швидко минули, подальше лікування не потрібне

Правда: Усім хворим, які пережили інсульт, необхідні термінова консультаціялікаря-невролога, що спеціалізується на інсульті, і обстеження, яке дозволить зрозуміти причину того, що сталося, і призначити необхідну профілактику. Тільки таким чином можна зменшити ризик повторного інсульту на 50-80%.

 

Міф: При лікуванні необхідні крапельниці

Правда: У більшості випадків інсульту крапельниці мають сенс лише протягом 1-2 діб від початку захворювання.

 

Міф: Що більше крапельниць, то краще лікування

Правда: Більшість ліків, які при інсульті широко використовуються в Україні і вводяться за допомогою крапельниць (ліки для”захисту”, “лікування” чи “відновлення” мозку, так звані нейропротектори, “судинні препарати”, антиоксиданти, антигіпоксанти тощо) не мають науково доведеної безпечності та ефективності і не використовуються для лікування інсульту у розвинених країнах. Вітчизняні протоколи з лікування інсульту, затверджені МОЗ України, також не рекомендують використовувати ці ліки.

 

Міф: Лікування інсульту складається з гострого періоду, коли хворий не повинен сідати чи ставати на ноги і має прокапатись, і подальшої реабілітації, яка розпочинається через кілька тижнів чи місяців, коли хворий зміцніє

Правда: Реабілітація при гострому інсульті має розпочатися з 2-3 дня після надходження до лікарні. Що пізніше розпочнеться реабілітація, то меншою буде від неї користь.

 

Міф: Час лікує. Порушення, спричинені інсультом (слабкість руки чи ноги, порушення мови, похлинання їжею, двоїння тощо), поступово зникнуть самі по собі

Правда: Мозок людини має певну здатність самостійно відновлювати свою роботу, що призводить до зменшення порушень, але відбувається це лише протягом перших 2-3 тижнів, не у кожного хворого (здебільшого при невеликих ураженнях) і зазвичай не повною мірою. Щоби досягти максимального відновлення порушених функцій, повернутися до незалежності від сторонньої допомоги і повноцінного життя, абсолютна більшість пацієнтів зі стійкими післяінсультними порушеннями (не можуть ходити, самостійно вдягнутися чи вмитися, користуватись туалетом тощо) потребує реабілітації. Реабілітація складається не з уколів чи крапельниць, а з занять з фізичним терапевтом, ерготерапевтом та логопедом, метою яких є відновлення порушених функцій і зменшення потреби у сторонній допомозі. До речі, такі методи, як масаж, ванни, електростимуляція уражених кінцівок, бджоли, п’явки, будь-які крапельниці з нейропротекторами, клітинна терапія не мають науково доведеної ефективності і не рекомендовані для використання. Шукайте правильних фахівців, і вони вам допоможуть поставити хворого на ноги.

 

Міф: Інсульт виникає внаслідок стресів, і ми нічого не можемо зробити, щоб його уникнути

Правда: Сьогодні фахівці добре знають фактори ризику інсультів. Вони включають похилий вік, поганий спосіб життя і медичні проблеми. До чинників способу життя, що підвищують ризик інсульту, належать куріння, зловживання алкоголем, недостатня фізична активність (менше 150 хв на тиждень) і ожиріння. До числа медичних проблем відносяться підвищений кров’яний тиск (більше ніж 140/90 мм рт.ст. – головна загроза, навіть якщо пацієнт добре почувається), цукровий діабет, миготлива аритмія (підвищує ризик інсульту у 5 разів!) і високий холестерин. Ми можемо визначити фактори ризику інсульту і розрахувати його імовірність протягом найближчих 5 або 10 років. Знаючи це, можна дати пацієнту поради, як зменшити ризик на 50-80%.

 

Міф: Щоби запобігти інсульту або “пролікуватися” після інсульту, необхідно 1-2 рази на рік лягати у лікарню прокапатись або почистити судини

Правда: “Прокапування” немає жодних науково доведених переваг у профілактиці інсульту і не рекомендоване для використання у розинених країнах. За рекомендацією лягти “прокапатись” може стояти що завгодно, але не науково-обгрунтована сучасна профілактика чи лікування інсульту.

 

Міф: Людина після інсульту часто є засмученою або плаче, тому що їй немає чому радіти

Насправді, у 30-40% людей, що пережили інсульт, розвивається післяінсультна депресія. Депресія може бути причиною поганого самопочуття, безсоння, болю, погіршення пам’яті та уваги, небажання займатись реабілітацією і навіть нового інсульту. Якщо розпізнати депресію, призначити відповідне лікування (антидепресанти) і трохи почекати (дія ліків розвивається протягом 2-3 тижнів), настрій і стан пацієнта зазвичай значно поліпшуються. Слід зазначити, що лікар, який може допомогти у такій ситуації, це зазвичай невролог або психіатр, і у разі досягнення ефекту лікування антидепресантом слід приймати щонайменше 6 місяців.

 

Міф: Після інсульту не можна пити каву

Правда: Помірне вживання кави призводить до зменшення ризику інсульту, інфаркту і смерті внаслідок судинного захворювання. Щоправда, у відповідних дослідженнях вивчали переважно мелену каву, а не розчинну. Ризик інсульту також зменшують зелений і чорний чай, чорний шоколад (вміст какао не менше 70%, 15-20 г на день) та горіхи (20-30 г на день), а також середземноморська дієта.

 

Міф: У разі підвищеного ризику інсульту (гіпертонія, хвороби серця) не можна ходити до сауни чи займатись спортом

Правда: Відвідання сауни, якщо воно не пов’язане з вживанням алкоголю чи сильним зневодненням, зменшує ризик інсульту. Щодо фізичних навантажень, ми сьогодні їх не тільки не забороняємо, але й прописуємо, як ліки. Корисними вважають аеробні (динамічні) вправи (швидка ходьба, велосипед, плавання, заняття на тренажерах на кшталт “Орбітреку”), а от статичного навантаження (силові вправи) ми радимо уникати.

 

Міф: Якщо є підозра на інсульт, слід почекати, доки все мине, або звернутись до сімейного лікаря чи терапевта

Правда: інсульт – це невідкладний стан. Якщо у людини раптово змінилось мовлення, перекосило обличчя або почали погано слухатись рука чи нога на одній половині тіла, слід негайно зателефонувати 103 і наполягати на доправленні у ту лікарню, де є КТ або МРТ. На сьогодні ми маємо дуже дієве лікування при ішемічному інсульті (тромболізис), але його можна використати лише протягом 4,5 годин від появи перших ознак інсульту і з кожною хвилиною його ефект зменшується.

 

Міф: Не має значення, в якій лікарні лікуватися від інсульту, аби лікар був уважний і досвідчений

Насправді, дуже багато що залежить від можливостей лікарні. Тут мова не ли про обладнання (наявність томографа, лабораторії, реанімації, нейрохірургії, кардіолога, ендокринолога, уролога, хірурга, ортопеда тощо), організацію лікування у відділенні, де перебуває хворий, а й про вміння команди мекдиків, їх навчання. Найкращі результати лікування інсульту забезпечує багатопрофільна лікарня, де є Інсультний блок (Stroke Unit). Відмінністю Інсультного блоку є не тільки лікарі, які добре знаються на інсульті, але й медичні сестри з відповідною підготовкою, фізичні терапевти і логопеди.

Детальніше

До уваги громадян, які перебувають в БО «Лікарняна каса Житомирської області»!

За рахунок Лікарняної каси за направленням лікарів лабораторія «Малікс-Мєд» («ІNVIVO») здійснює такі лабораторні дослідження (пацієнт оплачує лише вартість забору біологічного матеріалу – 25 грн.):

1.1. ТИРЕОЇДНА ПАНЕЛЬ:

 • Антитіла до пероксидази щитоподібної залози (АТПО, anti-ТРО);
 • Антитіла до тиреоглобуліну (АТТГ);
 • Тиреоглобулін  (ТГ);
 • Тиреотропний гормон  (тиреотропін, ТТГ);
 • Тироксин вільний (Т4 віл.);
 • Трийодтиронін вільний (Т3 віл.).

1.4. Гіпофізно-надниркові показники:

 • Кортизол (17-гідрокортизол).

1.5.  ІНШІ ДОСЛІДЖЕННЯ:

 • Паратгормон (паратирин, ПРГ, РТН).

2. ОНКОЛОГІЧНА ПАНЕЛЬ:

 • Альфа-фетопротеїн (АФП);
 • Онкомаркер молочної залози (СА 15-3);
 • Онкомаркер підшлункової залози, жовчного  міхура (СА 19-9);
 • Онкомаркер яєчників  (СА 125);
 • Онкомаркер шлунку (СА 72-4);
 • Простат-специфічний антиген загальний (ПСА);
 • Простат-специфічний антиген вільний;
 • Онкомаркер НЕ-4;
 • №29 “Рання діагностика раку яєчників” (СА 125, НЕ-4);
 • №7 “ПСА” (ПСА заг., відсоткове відношення ПСА вільн.).

3. ІНФЕКЦІЙНА ПАНЕЛЬ:

3.1. ГЕПАТИТИ:

 • HBsAg (австралійський антиген);
 • Сумарні антитіла до

3.4. ІНШІ ІНФЕКЦІЇ

 • Антитіла IgG  до Helicobacter pylori.

4. ІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ:

4.1. АУТОІМУНОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ:

 • Антинуклеарні антитіла;
 • Антитіла до циклічного цитрулінов. пептиду (anti-CCP).

4.2. Показники загального імунітету:

 • Сиворотковий імуноглобулін Е.

7. БІОХІМІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ:

7.1. КЛІНІЧНА  ХІМІЯ:

 • Аланінамінотрансфераза (АЛТ);
 • Аспартатамінотрансфераза (АСТ);
 • Гамма-глутаматтрансфераза (ГГТ);
 • Креатинфосфокіназа (КФК);
 • Лактатдегідрогеназа (ЛДГ);
 • Лужна фосфатаза  (ЛФ);
 • Амілаза;
 • Білірубін загальний;
 • Білірубін прямий;
 • Тимолова проба;
 • Сечовина;
 • Сечова кислота;
 • Креатинін;
 • Білок загальний;
 • Альбумін;
 • Калій;
 • Кальцій;
 • Кальцій іонізований;
 • Магній;
 • Натрій;
 • Фосфор;
 • Хлор.

7.2. ПОКАЗНИКИ ЛІПІДНОГО ОБМІНУ:

 • Холестерин;
 • Тригліцериди;
 • Ліпаза;
 • Ліпідограма (холестерин, тригліцериди, ЛПВЩ, ЛПНЩ, ЛПДНЩ, коеф. атерогенності).

7.3. ПОКАЗНИКИ ВУГЛЕВОДНОГО ОБМІНУ:

 • С-пептид.

7.4. ПАНЕЛЬ КОНТРОЛЮ АНЕМІЇ:

 • Залізо сироваткове.

7.5. СЕРЦЕВІ  МАРКЕРИ:

 • Тропонін І.

9. ГЕМАТОЛОГІЧНА ПАНЕЛЬ:

 • Згортання крові (фібриноген.протромбіновий час, АЧТЧ, тромбіновий час, МНВ);
 • Визначення протромбінового часу (ПТЧ,МНВ);
 • Д-дімер (напівкількісний).

10. ЦИТОЛОГІІЧНА ПАНЕЛЬ:

 • Мікроскопія урогенітального мазка (Ж);
 • Мікроскопія урогенітального мазка (Ч);
 • Мікроскопія соку простати;
 • Зішкріб на демодекс;
 • Назоцитограма;
 • Мікроскопія виділень з вуха;
 • Мікроскопія виділень з ротової порожнини;
 • Мікроскопія виділень з молочної залози.

Результати обстежень  можна отримати в кожному пункті забору біологічного матеріалу, на сайті «ІNVIVO» або через електронну пошту.

Адреси пунктів для забору біологічного матеріалу лабораторії «ІNVIVO» («Малікс-Мєд») у Житомирській області:

 • Андрушівка, вул.Тітова, 34;
 • Баранівка, вул. Звягельська, 66;
 • Бердичів, вул. Сестер Сломницьких, 1;
 • Брусилів, вул. Лермонтова, 41;
 • Житомир, вул. Р.Шухевича, 2А;
 • Житомир, В.Бердичівська, 32;
 • Житомир, м-н Путятинський, 2;
 • Коростень, вул.Грушевського, 7;
 • Коростишів, вул. Героїв Небесної сотні, 53;
 • Любар, с.Ст.Любар, вул.Медична, 5;
 • Малин, вул. Суворова, 83;
 • Новоград-Волинський, вул. Медведєва, 13;
 • Новоград-Волинський, вул.Воровського, 4;
 • Овруч, вул.Шевченка, 41;
 • Попільня, вул.Київська, 40;
 • Радомишль, вул.Присутственна, 11;
 • Хорошів, вул.Шевченка, 42;
 • Черняхів, вул. І.Франка, 42;
 • Чуднів, вул.Житомирська, 15.

Інформаційна довідка

Перша приватна медична лабораторія «Малікс-Мєд» працює  з 2006 року. Вона має широку мережу пунктів забору біологічного матеріалу в містах та районних центрах Житомирської, Хмельницької, Київської, Рівненської, Чернігівської областей.

Сотні лікарів та  тисячі жителів міста та області користуються послугами лабораторії для встановлення точного клінічного діагнозу, адже сьогоднішня медицина не може скласти повну уяву про стан пацієнта без лабораторних даних. Тісний зв’язок лікарів-клініцистів і спеціалістів лабораторії дає можливість якісно і в стислі терміни призначити адекватне лікування хворому.

Відмінні риси лабораторії:

 1. відкриття пунктів забору в кожному районному центрі області – для зручності в обслуговуванні пацієнтів, економії їх часу)
 2. можливість обслуговування біля ліжка хворого, виїзди додому та в стаціонари;
 3. поєднання доступних цін, високої якості та клієнтоорієнтованого сервісу.

Сучасне автоматизоване обладнання, якісні реактиви світових виробників лабораторних тестів (тільки оригінальні тест-системи та реагенти), що використовуються лабораторією «Малікс-Мєд», кваліфіковані спеціалісти, які пройшли стажування на найсучаснішому лабораторному обладнанні і володіють передовими методиками досліджень – все це свідчить про високу якість лабораторної діагностики та достовірність результатів обстежень.

Дослідження виконуються на автоматичних аналізаторах виробництва США, Австрії, Франції, Голландії, Японії, що дозволяє забезпечити швидке та якісне відображення результатів.

Використання для забору крові у дорослих та дітей сучасних вакуумних систем відомих виробників Vacuette (Grainer Bio-One,Австрія), Vacutainer (Becton Dickinson,Бельгія) відповідає міжнародним нормам безпеки як для пацієнтів, так і для медичних працівників.

В лабораторії працює команда професіоналів, знання і досвід яких дозволяє залишатися в когорті лідерів галузі лабораторної діагностики.

У лабораторії функціонує багатоступенева система контролю якості  досліджень за допомогою постійного проведення внутрішнього аудиту роботи аналітичних систем і зовнішнього аудиту, який проводиться спеціалізованими організаціями. Такий контроль гарантує точність результатів лабораторних досліджень, а також виключає можливість помилок через «людський фактор».

Лабораторія «Малікс-Мєд» має ліцензію МОЗ АВ №526778 від 26.04.2010 року, свідоцтво про державну реєстрацію №АОО-133037 від 31.01.2005 року, атестована «МОЗ України Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ».

Адреса сайту лабораторії : www.invivo.ua

Номер Call-center 0(800)210-777.

 

Детальніше

#medi