Зверніться до нас

ТАКУ ВЖЕ “НАТУРУ” МАЄ ХВОРОБА – ЗАЗВИЧАЙ, НЕ СТУКАЄ ВВІЧЛИВО, ПОПЕРЕДЖУЮЧИ ПРО СЕБЕ – НАГЛО ВРИВАЄТЬСЯ Й ПОЩАДИ ВІД НЕЇ НЕ ЧЕКАЙ. ТОДІ МИ Й ШУКАЄМО ТИХ, ХТО МОЖЕ ДОПОМОГТИ!

І такий помічник, котрий підтримає вас у скрутну годину, є – благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області». Це вам підтвердить кожен із понад 211 тис. мешканців Житомирщини – саме стільки їх перебуває в організації. Хтось вступив до «Лікарняної каси» ще в перші дні її існування (починаючи з 2000 року) й не раз уже відчув дружню руку підтримки, інші ж, хоча й мають статус членства в ній лише кілька місяців, проте відразу зрозуміли, що тут їм допоможуть – за що щиро дякують й радять наслідувати їхній приклад.

Тож лише, зокрема, впродовж 2017 року 67% платників щомісячних добровільних пожертвувань звернулись по медичну допомогу. Це – велика кількість членів ЛК – 82 150 осіб. Медикаментів, виробів медичного призначення благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області» надала минулоріч медичним закладам на суму понад 57 мільйонів гривень. І це – крім видатків на амбулаторне лікування, лабораторні дослідження, відшкодування КТ, МРТ.

Стосовно забезпечення лікування членів ЛК за межами області – 123 члени ЛК отримали підтримку в медичному супроводі в лікувальних закладах м. Києва. Крім цього, відшкодування витрат у зв’язку з невідкладними станами за межами області за рішенням правління отримали 134 особи.

Загалом на лікування пацієнтів – членів ЛК – витрачено понад 67 мільйонів гривень.

Більше того – й для самих же медичних закладів Житомирщини благодійна організація закуповує обладнання. Наприклад, для лікування хворих із сечокам’яною хворобою ми придбали дистанційний літотриптор, передавши його в безкоштовне користування ОКЛ імені О.Ф.Гербачевського. У 2014 році ЛК придбала фіброскоп, який ми передали ЦМЛ №2 Житомира для обстеження пацієнтів. Це – гарний крок до покращення медичної допомоги населенню.

За рахунок Лікарняної каси члени організації навіть в амбулаторних умовах можуть лікувати понад 100 захворювань. Згідно з останніми рішеннями правління Лікарняної каси збільшено кількість захворювань та розширено перелік лікарських засобів, які забезпечуються при амбулаторному лікуванні за рахунок БО «Лікарняна каса Житомирської області». Також розширено мережу відпускання ліків для амбулаторного лікування членів ЛК до 216-ти аптек та аптечних пунктів, які сьогодні співпрацюють із Лікарняною касою. Для покращання  доступності членів Лікарняної каси до високоспеціалізованих методів інструментальної та лабораторної діагностики розширено співпрацю організації з Житомирською обласною клінічною лікарнею імені О.Ф.Гербачевського та приватною лабораторією «INVIVO». З відкриттям оновленого неврологічного відділення в обласній клінічній лікарні імені О.Ф.Гербачевського почали забезпечувати сучасним лікарським засобом для розчинення тромбів при ішемічних інсультах, вартість якого для одного пацієнта перевищує 30 тисяч гривень. За рахунок Лікарняної каси для тих, хто перебуває в ЛК, в медичних закладах Житомира (ЦМЛ №1), Новограда-Волинського, Бердичева, Коростеня, в обласній клінічній лікарні імені О.Ф.Гербачевського частково оплачується комп’ютерна томографія.

З січня 2019 року надаватимуться необхідні вироби медичного призначення для проведення літотрипсії членам Лікарняної каси в ЦМЛ №1 Житомира (вартістю понад 20 тис.грн). Крім того, планується відмінити обмеження на розмір допомоги за рахунок ЛК протягом року при лікуванні в умовах цілодобового стаціонару (наразі під час лікування в умовах цілодобового стаціонару члени ЛК отримують необхідне діагностичне та медикаментозне забезпечення на суму, яка не перевищує розмір 25 річних добровільних пожертвувань до ЛК – тобто не більше 14 700 грн.).

Традиційно продовжує організація благодійну діяльність, патронуючи 630 дітей-сиріт, лікуючи інвалідів війни та учасників АТО.

Загалом за весь період діяльності медична допомога «Лікарняною касою» надавалась у 4,9 мільйонах випадків (щоденно медичну допомогу в закладах охорони здоров’я нашої області отримують до 2,5 тисяч членів «Лікарняної каси»).

В зв’язку ж зі створенням територіальних громад ми бачимо перед собою завдання більш тісно, плідно й професійно працювати з ними та покращити доступність медичної допомоги населенню. Також продовжимо співпрацю з ЗОЗ щодо впровадження стандартизації та автоматизованої системи управління якістю медичної допомоги. Кожна дія БО «Лікарняна каса Житомирської області» спрямована на захист інтересів пацієнтів – членів ЛК. Адже держава не має коштів, аби забезпечити медикаментами всіх жителів на всі випадки лікування. В нашій же області Лікарняна каса за 18 років існування довела свою надійність і стабільність, допомагаючи лікувальним закладам для фінансування співоплати за медичну послугу в межах медикаментозного забезпечення. Тож роботи попереду багато, але й потенціалу, й бажання у нас достатньо!

 

МИ ДОПОМАГАЄМО ВСІМ, ХТО ВХОДИТЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ», НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЧАСУ ВСТУПУ ДО НЕЇ. ЯК І ГОДИТЬСЯ СПРАВЖНІМ ДРУЗЯМ – ЗІ ЩИРОЮ ДУШЕЮ Й ДОБРИМИ НАМІРАМИ ПРОСТЯГАЄМО СВОЮ РУКУ ДОПОМОГИ В ПОТРІБНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС!

Стосовно ж інформації, яка вас зацікавить – де ви можете оформити членство в «Лікарняній касі» та які матимете переваги перед іншими пацієнтами, при яких хворобах та їх формах маєте право пройти безкоштовне (за рахунок «Лікарняної каси»!) обстеження та лікування, в яких медичних закладах (за необхідності) столиці чи інших областей ви можете пролікуватись (знову ж таки – за рахунок благодійної організації «Лікарняна каса Житомирщини»!) – запитайте в цій рубриці нашого сайту. Отож звертайтесь до нас – ми з радістю допоможемо й вам!

МИ БАЖАЄМО ВАМ БУТИ ЗДОРОВИМИ – З БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ»!

 

* Якщо Ви не знайшли на нашому сайті інформацію, яку шукали, будь-ласка, зверніться до нас,  використавши форми, які розміщені нижче. Наші співробітники максимально оперативно дадуть відповіді на Ваші питання.

Та вражають не лише, як мовиться, цифри й факти – вражає ось такий нюанс: ми допомагаємо всім, хто входить до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», незалежно від часу вступу до неї – чи то ваш «стаж» веде початок відліку від часу її організації, а чи ви вступили до неї лише вчора. Як і годиться справжнім друзям – ми зі щирою душею й добрими намірами простягаємо свою руку допомоги в потрібний для вас час!
Стосовно ж інформації, яка вас зацікавить – де ви можете оформити членство в «Лікарняній касі» та які матимете переваги перед іншими пацієнтами, при яких хворобах та їх формах маєте право пройти безкоштовне (за рахунок «Лікарняної каси»!) обстеження та лікування, в яких медичних закладах (за необхідності) столиці чи інших областей ви можете пролікуватись (знову ж таки – за рахунок благодійної організації «Лікарняна каса Житомирщини»!) – запитайте в цій рубриці нашого сайту.
Отож звертайтесь до нас – ми з радістю допоможемо й вам! Ми бажаємо вам бути здоровими – з благодійною організацією «Лікарняна каса Житомирської області»!

* Звернутись із запитанням щодо вступу та сплати внесків.

* Звернутись із запитанням щодо лікування за рахунок “Лікарняної каси”.

* Звернутись із запитанням до директора.

Або за телефонами:

* (0412) 22-38-88 або 067-411-14-51 – із питань вступу та сплати внесків,

* 067-411-30-93 – “гаряча лінія” з питань лікування (цілодобово).

Шановні друзі – члени БО “Лікарняна каса Житомирської області”!

З технічних причин додаток «Лікарняна каса» в PlayMarket тимчасово не працює. Просимо вибачення за незручності. Роботу додатку буде відновлено найближчим часом, про що додатково поінформуємо.

Детальніше
Читати блог »

Відбулось засідання лікарів-експертів філій БО “Лікарняна каса Житомирської області”

Провів засідання директор виконавчий Лікарняної каси Володимир Станіславович Мишківський. Він зауважив, що урядом визначено перелік платних послуг, які можуть надаватись у ...

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з чудовим професійним святом - Днем фармацевтичного працівника! Ніде в світі самовіддану і благородну працю фармацевта не відзначено ...

#medi