Діяльність у філіях

Бердичівський район

Оприлюднено

Адреса: КНП “Центральна районна лікарня Бердичівського району” Бердичівської районної ради,
13312, м. Бердичів, вул. Житомирська, 85а.
Телефон: (04143) 4-12-58. 
Лікар-експерт: Цюзь Наталія Леонідівна (тел. – 097-468-31-24).
Фахівець із інформаційних та аналітичних питань: Бруй Юлія Казимирівна.

В Бердичівському районі станом на 01.04.2021 року нараховувалось 4 402 особи членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 15,8% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,6%). В 2021 році до організації вступили 26 нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади Бердичівського району отримали медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 104 314 гривень. Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в лікувально-профілактичних закладах району наразі є на суму 49 996 гривень.

В закладах охорони здоров’я району медична допомога за рахунок ЛК надана в 418 випадках. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувались 183 особи членів ЛК – мешканців Бердичівського району. Витрати на їхнє лікування становили 72 393 гривні.  Станом на 01.03.2021 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 13% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі !

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в філії організації в Бердичівській ЦРЛ. Ми будемо раді вам допомогти!

 

Жителі міста Бердичева та району цікавляться, якою буде доля ЛК при впровадженні державного медичного страхування

Аби відповісти всім і не допустити якихось чуток у цьому питанні, лікарем-експертом філії ЛК розміщено відповідну інформацію на сторінках міськрайонної газети “ЗЕМЛЯ БЕРДИЧІВСЬКА”.

2-zemlya-berdichіvska

«НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ – ЦЕ ВЕЛИКА ДОПОМОГА Й ЛІКАРЯМ, І ПАЦІЄНТАМ!» – ВВАЖАЮТЬ У БЕРДИЧІВСЬКІЙ ЦРЛ