Діяльність у філіях

Філія в Бердичівському районі

Оприлюднено

Адреса: КНП “Центральна районна лікарня Бердичівського району” Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської та Швайківської сільських рад.
13312, Бердичівський район, м. Бердичів, вул. Житомирська, 85а.
Телефон: (04143) 4-12-58. 

Фахівець із інформаційних та аналітичних питань: Бруй Юлія Казимирівна.

На території обслуговування філії в Бердичівському районі станом на 01.01.2022 року нараховувалось 4 395 членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 16,0% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,7%). В 2021 році до організації долучились 96 нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади території обслуговування філії отримали від ЛК медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 344 305 гривень. Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в лікувально-профілактичних закладах району наразі є на суму 34 108 гривень.

В закладах охорони здоров’я території обслуговування філії в Бердичівському районі медична допомога за рахунок ЛК надана в 1 607 випадках. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувались 923 особи членів ЛК – мешканців цього краю. Витрати на їхнє лікування становили 337 323 гривні.  Станом на 01.01.2022 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 11% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі !

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в філії організації в Бердичівській ЦРЛ. Ми будемо раді вам допомогти!

 

Жителі міста Бердичева та району цікавляться, якою буде доля ЛК при впровадженні державного медичного страхування

Аби відповісти всім і не допустити якихось чуток у цьому питанні, лікарем-експертом філії ЛК розміщено відповідну інформацію на сторінках міськрайонної газети “ЗЕМЛЯ БЕРДИЧІВСЬКА”.

2-zemlya-berdichіvska

«НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ – ЦЕ ВЕЛИКА ДОПОМОГА Й ЛІКАРЯМ, І ПАЦІЄНТАМ!» – ВВАЖАЮТЬ У БЕРДИЧІВСЬКІЙ ЦРЛ