Новини

Представники благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» проводять зустрічі з колективами організацій та підприємств Житомирщини

Оприлюднено

Метою цих зібрань є широке інформування населення про переваги перебування в Лікарняній касі при отриманні медичної допомоги в разі захворювання.

Нещодавно така зустріч лікаря-експерта філії ЛК в КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради Т.М.Гамкрелідзе та менеджера з маркетингу О.В.Катирло відбулась із працівниками комунального підприємства «Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради. Серед інформації, яка прозвучала – про роботу Лікарняної каси щодо забезпечення членів ЛК медикаментами, виробами медичного призначення при здійсненні обстежень, лікування в медичних закладах Житомирщини та за її межами – працівників підприємства зацікавило, зокрема, проведення лабораторних обстежень за рахунок ЛК.

Отож – лабораторні дослідження членів організації за рахунок Лікарняної каси проводяться за направленням лікарів в ТОВ «МАЛІКС-МЄД» («ІNVIVO») (де пацієнт оплачує лише вартість забору біологічного матеріалу – 25 гривень), ТОВ «Медичний центр Асклепій плюс» (де частину дослідження оплачує ЛК, решту – пацієнт), КУ «Обласна клінічна лікарня імені О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради (лабораторні дослідження для членів Лікарняної каси здійснюються повністю за рахунок ЛК).

Крім того, колектив зацікавився тим, що обстеження методом комп’ютерної томографії (КТ) для членів ЛК компенсуються у розмірі 100 гривень за одну зону, магнітно-резонансної томографії (МРТ) – в розмірі 150 гривень за одну зону.

Також у працівників закладу викликало інтерес те, що члени Лікарняної каси, сплачуючи щомісяця 60 гривень, можуть мати (згідно з положенням «Про порядок використання добровільних пожертвувань на медичне забезпечення членів ЛК») медикаментозне забезпечення без обмеження розміру витрат і кількості звернень за медичною допомогою (крім витрат під час лікування в умовах цілодобового стаціонару – поки що в такому разі діє обмеження суми витрат до 30 річних пожертвувань на рік); лікування у всіх медичних закладах області та клініках м.Києва (за направленням лікарів) тощо.

Тож представники Лікарняної каси повідомили, що всі документи стосовно діяльності організації розміщені на сайті ЛК. Також інформацію щодо обстежень, лікування можна отримати у лікарів-експертів Лікарняної каси у філіях організації, які діють у всіх медичних закладах області, та за телефоном «гарячої лінії» ЛК з медичних питань.