НовиниПодяки

Нам пишуть у Facebook

Оприлюднено

Я в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» перебуваю вже досить давно – вступила ще в 2004 році. Й за всі ці роки не раз і не двічі доводилось мені звертатись за медичною допомогою до лікарень і Новограда-Волинського, й обласного центру. До того ж – не лише мені, а й моїм рідним. Й завжди – чи лікувались ми амбулаторно, а чи в стаціонарних умовах – за рахунок Лікарняної каси отримували необхідні для лікування медикаменти, проходили обстеження.

Так, свого часу оперувалась в одному з обласних лікувальних закладів – і медикаменти, й витратні матеріали надавала Лікарняна каса. В Житомирі народжувала свою дитину – все необхідне для пологів забезпечувала ЛК. Лікувалась на стаціонарі у Новоград-Волинському міськрайТМО – ліки видавали мені за рахунок Лікарняної каси. Що ще треба? Мене в роботі БО «Лікарняна каса Житомирської області» все влаштовує.

Мої батьки також користуються допомогою ЛК. Так, батько лікував двічі запалення легень – за рахунок Лікарняної каси. Ви знаєте, скільки довелось би заплатити за медикаменти, якби довелось їх купувати власним коштом? Так отож – подивіться на ціни в аптеках! Мама лікувалась у кардіології – візьміть-но побігайте по аптеках та пошукайте ліки, а так – необхідні препарати принесли їй у палату. Ми повністю задоволені – говорю це, не кривлячи душею ні на мить.

З дитиною потрапляла у інфекційне відділення – ви можете зрозуміти, що то таке, коли твоїй дитині зле, а ти ще маєш бігати по місту – купувати медикаменти! Мені завжди видавались усі ліки – приносили в палату без зволікань. Від Лікарняної каси.

Й, до речі, коли виникали якісь питання щодо лікування за рахунок Лікарняної каси, я зверталась безпосередньо у філію ЛК у Новограді-Волинському до лікаря-експерта Наталії Іванівни Лібіченко. Ще не було такого, щоб вона відмовила в допомозі. Тож щиро дякую – я задоволена Лікарняною касою!

Леся Ленчинська, м. Новоград-Волинський (подяка надіслана через Facebook).

В Новоград-Волинському районі станом на 01.06.2020 року нараховувалось 10 771 особа членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 10,7% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,8%). З початку року до організації вступили 239 нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади Новоград-Волинського району отримали медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 447 987 гривень. 

 В закладах охорони здоров’я району медична допомога за рахунок ЛК надана в 3 092 випадках. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувались 2 032 особи членів ЛК – мешканців Новоград-Волинського району. Витрати на їхнє лікування становили 503 883 гривні. Станом на 01.06.2020 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 17% від загальної кількості пацієнтів.