НовиниОстанні новиниПодяки

Доброго здоров’я всім бажаю!

Оприлюднено

Це побажання завжди було доречним та актуальним – нині ж тим паче! Тому-то й зібралась нарешті сказати на адресу Лікарняної каси гарні слова (а збиралась із думками вже досить давно).

Признатись, і раніше доводилось читати й чути різні думки про роботу благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та допомогу, яку вона надає при амбулаторному, стаціонарному лікуванні. Хтось дякував за врятоване життя та збережене здоров’я, інший нарікав – мовляв, «а що там вона дає – копійчані ліки та шприци». Так-от слова останніх завжди мене прикро вражали. Хотілося таким сказати: «Люди, чи ж ви не знаєте, яка нині вартість медикаментів? Чи ви не розумієте, в яку суму «обійшлось» би вам лікування, якби не Лікарняна каса?»

І якщо досі ми з нашою родиною не один раз переконувались у правильності рішення вступити свого часу до ЛК (а перебуваємо в організації вже не перший рік), то віднедавна ми щиро дякуємо Богові за те, що вона існує й діє – наша Лікарняна каса. Скільки хвилювань ми пережили, коли у нашої мами була тяжка форма пневмонії, скільки сліз виплакали! От де взяти гроші на антибіотики? А вони ж необхідні були дуже дороговартісні! Дуже! Так от щоб ви всі знали: їх надала БО «Лікарняна каса Житомирської області». Спочатку одні антибіотики, через якийсь час – ще інші. Завдяки цьому наша мама жива!

Тож любі працівники Лікарняної каси! Наша родина вам щиро дякує – за всю ту допомогу, яку ми отримували раніше, й за врятовану матусю. Нехай оминають біди й хвороби ваші сім’ї! Ми щиро бажаємо вам і самим бути здоровими.

Тим же людям, котрі нарікають на Лікарняну касу, хочу сказати от що: не думайте, що ви назбираєте на випадок хвороби необхідну суму, відкладаючи щомісяця по 60 гривень (саме стільки становить щомісячне добровільне пожертвування). Не назбираєте. Я дуже добре це знаю, повірте, адже мені відомо, скільки ЛК витратила на лікування моєї мами.

І ще – моя порада всім членам Лікарняної каси. От коли нам призначають ліки (при амбулаторному, стаціонарному лікуванні), ми не соромимось наголосити нашому лікареві (сімейному, вузькопрофільному), щоб призначили саме ті медикаменти, якими забезпечує ЛК. І ви не соромтесь! Адже це – у ваших інтересах! А ще ми завжди телефонуємо на «гарячу лінію» ЛК й уточнюємо, чи «йде по Лікарняній касі» той або інший препарат. І завжди нам надавали детальну інформацію. Краще кілька разів перепитати, ніж один раз заплатити. От і ви так робіть.

Тож будьте всі здорові й бережіть себе!

Оксана Капустник, м. Житомир (подяка надіслана через Facebook).