НовиниПодяки

«Я ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ ЛІКАРНЯНІЙ КАСІ!»

Оприлюднено

Хочу сказати гарні слова на адресу благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області».

Перебуваю в ній із 2014 року – й іще жодного разу про це не пошкодувала. Адже завжди, коли звертаюсь до медичних закладів – отримую ліки та вироби медичного призначення, а також проходжу багато обстежень – у тому числі й лабораторних – за рахунок ЛК.  

Тобто користуюсь допомогою Лікарняної каси досить часто – і я, й моя дитина. Недавно в лабораторії INVIVO за рахунок ЛК робили лабораторні обстеження, за які моя подруга, котра не перебуває в Лікарняній касі, заплатила загалом більше п’ятисот гривень. Коли дитина хворіє, педіатр виписує ліки, які за рецептом Лікарняної каси завжди отримую в аптеці безкоштовно. Вузькопрофільні лікарі – лор, кардіолог, хірург – також виписували препарати, які я отримувала в аптеці за рахунок ЛК.  Й так було не раз і не двічі – завжди, коли звертаюсь до медичних закладів. За три операції свої та одну операцію дитині абсолютно нічого з медикаментів не довелось купувати – і ліки, й весь перев’язувальний матеріал забезпечувала Лікарняна каса.

Тож, звісно, давно користуючись допомогою БО «Лікарняна каса Житомирської області», я дуже задоволена своїм перебуванням в організації. Моя велика й щира подяка Лікарняній касі за таку допомогу!

Всім хочу побажати здоров’я! Й уважно читайте дописи Лікарняної каси про переліки ліків, якими забезпечує ЛК – це вам дуже допоможе. Вмійте користуватися своїми правами, а не лише скаржитись. Будьте здорові!

Альона Талько, м. Житомир (подяка надіслана через Facebook).