НовиниОголошенняОстанні новини

«Чи бути, чи не бути – ось питання…»

Оприлюднено

То Гамлет у своєму монолозі (тут – у перекладі з англійської Леоніда Гребінки) ніяк не міг визначитись:

Що благородніше? Коритись долі

І біль від гострих стріл її терпіти,

А чи, зітнувшись в герці з морем лиха,

Покласти край йому?

А Лікарняна каса вам пропонує та вже нарешті припинити оце все! «Коритись долі…» «Біль терпіти…» Навіщо? Адже ж ЛК забезпечує й знеболюючими, й іще майже 900 лікарськими засобами для амбулаторного (за рецептами лікарів) та стаціонарного лікування більшості захворювань!

Й навіщо ото, «зітнувшись … з морем лиха», мовчки й терпляче борсатись наодинці з лихом-бідою? «Покласти край йому!», долучившись до Лікарняної каси (або відновивши своє перебування в ній) на пільгових умовах акцій «НОВОРІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ» та «ВІДНОВЛЕННЯ ПЕРЕБУВАННЯ В ЛІКАРНЯНІЙ КАСІ», дія яких триватиме ще два дні!

ПРИ СПЛАТІ РІЧНОЇ СУМИ ЩОМІСЯЧНИХ ДОБРОВІЛЬНИХ ПОЖЕРТВУВАНЬ (720 грн.) УЖЕ ЧЕРЕЗ 1 (один) МІСЯЦЬ ВИ ЗМОЖЕТЕ КОРИСТУВАТИСЬ ДОПОМОГОЮ ЛК НА СУМУ ДО 21 600 грн. (це сума 30 річних внесків).

Сплату можна зробити онлайн на сайті Лікарняної каси (https://likkasa.com.ua/perevirka-splati-vneskiv/splatiti-on-line/- ОБИРАЙТЕ 2-Й ВАРІАНТ СПЛАТИ АБО СПЛАТУ ЗА ДОПОМОГОЮ QR-КОДУ), у відділеннях банків та «Укрпошти» (з собою необхідно мати ідентифікаційний код).

ПЕРЕВАГИ ВАШОГО ПЕРЕБУВАННЯ В ЛІКАРНЯНІЙ КАСІ:

  1. При АМБУЛАТОРНОМУ ЛІКУВАННІ (ЗА РЕЦЕПТАМИ ЛІКАРІВ) ЛК надає майже 300 лікарських засобів для лікування понад 200 хвороб. Ліки можна безкоштовно отримати в аптеці.
  2. При СТАЦІОНАРНОМУ ЛІКУВАННі ЛК забезпечує лікування в стаціонарних відділеннях майже 5 000 захворювань.
  3. За рахунок ЛК оплачуються  БІЛЬШЕ 70 ЛАБОРАТОРНИХ ОБСТЕЖЕНЬ (за направленням лікаря) в комунальних та окремих приватних лабораторіях – у т.ч. на гормони щитовидної залози, онкомаркери (наприклад, лабораторія «INVIVO» має пункти забору біологічного матеріалу майже в кожному районі).
  4. При проведенні КТ Лікарняна каса оплачує 100 гривень за одну обстежувану зону, при проведенні МРТ – 150 гривень.
  5. ЛК відшкодовує частину вартості в розмірі 50-100 грн. при проведенні УЗД обстежень в окремих приватних клініках («Асклепій», «Лелека», «Експерт»).
  6. Отримати допомогу від ЛК можна в усіх медичних закладах Житомирщини та за направленням у клініках м. Києва.

Сподіваємось, ми вас переконали? «Чи бути, чи не бути…» Не питання! Бути! МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!