НовиниОголошенняОстанні новини

Дорогі наші друзі!

Оприлюднено

Ми знаємо, що дехто з вас, тривалий час перебуваючи в БО «Лікарняна каса Житомирської області», свого часу через певні особисті причини припинив сплачувати щомісячні добровільні пожертвування до Лікарняної каси – а відтак й отримувати медичну допомогу за рахунок ЛК.

Проте в нинішніх реаліях життя ми не можемо залишити вас у біді – наодинці з хворобами.

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ ВІДНОВИТИ ПЕРЕБУВАННЯ В ЛІКАРНЯНІЙ КАСІ НА ПІЛЬГОВИХ УМОВАХ!

ЗА УМОВИ СПЛАТИ РІЧНОЇ СУМИ ЩОМІСЯЧНИХ ДОБРОВІЛЬНИХ ПОЖЕРТВУВАНЬ (720 грн.) УЖЕ ЧЕРЕЗ 1 (один) МІСЯЦЬ ВИ ЗМОЖЕТЕ КОРИСТУВАТИСЬ ДОПОМОГОЮ ЛК НА СУМУ ДО 21 600 грн. (це сума 30 річних внесків).

ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ПО 31 СІЧНЯ.

Сплату можна зробити онлайн на сайті Лікарняної каси (https://likkasa.com.ua/perevirka-splati-vneskiv/splatiti-on-line/ – ОБИРАЙТЕ 2-Й ВАРІАНТ СПЛАТИ АБО СПЛАТУ ЗА ДОПОМОГОЮ QR-КОДУ), у відділеннях банків та «Укрпошти» (з собою необхідно мати ідентифікаційний код).

ПЕРЕВАГИ ВАШОГО ПЕРЕБУВАННЯ В ЛІКАРНЯНІЙ КАСІ:

  1. При АМБУЛАТОРНОМУ ЛІКУВАННІ (ЗА РЕЦЕПТАМИ ЛІКАРІВ) ЛК надає майже 300 лікарських засобів для лікування понад 100 хвороб. Ліки можна безкоштовно отримати в аптеці.
  2. При СТАЦІОНАРНОМУ ЛІКУВАННі більшості захворювань Лікарняна каса надає більше 600 препаратів, ЯКІ МОЖНА ОТРИМАТИ У ВІДДІЛЕННІ, ДЕ ВИ БУДЕТЕ ЛІКУВАТИСЯ. ЛК забезпечує лікування в стаціонарних відділеннях 2 838 захворювань.
  3. За рахунок ЛК оплачуються  БІЛЬШЕ 70 ЛАБОРАТОРНИХ ОБСТЕЖЕНЬ (за направленням лікаря) в комунальних та окремих приватних лабораторіях – у т.ч. на гормони щитовидної залози, онкомаркери (наприклад, лабораторія «INVIVO» має пункти забору біологічного матеріалу майже в кожному районі).
  4. При проведенні КТ Лікарняна каса оплачує 100 гривень за одну обстежувану зону, при проведенні МРТ – 150 гривень.
  5. ЛК відшкодовує частину вартості в розмірі 50-100 грн. при проведенні УЗД обстежень в окремих приватних клініках («Асклепій», «Лелека»).
  6. Отримати допомогу від ЛК можна в усіх медичних закладах Житомирщини та за направленням у клініках м. Києва.

Сподіваємось, ви дозволите нам потурбуватись про ваше здоров’я!

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!