НовиниОстанні новиниПодяки

«Лікарняна каса жодного разу не підвела!»

Оприлюднено

Саме так скажу всім, хто читає зараз мій лист. Хто перебуває в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області». Хто лише збирається долучитись до ЛК. Хто все ще, можливо, сумнівається в своїх намірах або ж у доцільності свого перебування в організації.

Так-от скажу: сумніватись не варто. Я, наприклад, більше 10 років користуюсь допомогою Лікарняної каси. Коли народився син – і його долучила. Й за всі ці роки ЛК жодного разу не підвела. Це при тому, що я – астматик, тож за медичною допомогою доводиться звертатись досить часто. Коли з дитиною звертаємось до лікарів – ЛК також допомагає завжди.

Головне – знати й розуміти, що медикаменти Лікарняна каса надає виключно ті, які передбачені протоколами лікування. І якщо раптом лікар про ці протоколи забуває, то нагадати йому про них. Не варто соромитись – адже це наші з вами гроші. Тому даремно дехто нарікає на ЛК! Просто треба трохи цікавитись – що ви, як члени ЛК маєте право отримати за рахунок організації. Наприклад – знайти в інтернеті сайт БО «Лікарняна каса Житомирської області» (адже це дуже легко!) й переглянути всю розміщену там інформацію. Повірте мені, багато хто з вас здивується, побачивши, скільки медикаментів надає ЛК. І це правда – говорю всім зі власного досвіду! Адже Лікарняна каса забезпечила мене препаратами та виробами медичного призначення при проведенні двох операцій. При підозрі на COVID-19 також за рахунок ЛК здійснені лабораторні обстеження та рентген. При стаціонарному лікуванні інших захворювань мене також забезпечувала медикаментами Лікарняна каса. Й це не через якісь так звані особисті знайомства – в моєму оточенні немає нікого, хто працював би в ЛК. Я просто перебуваю в організації. Й покидати її не збираюсь!

Тож дякую ЛК за багаторічну допомогу й щиро бажаю процвітання!

З повагою – Марина Бондарчук, місто Житомир (подяка надіслана через соцмережу Facebook).