НовиниОстанні новиниПодяки

Допомога Лікарняної каси – це реально!

Оприлюднено

Про це я говорю з усією відповідальністю, оскільки знаю не з чужих слів, а з власного досвіду!

Я в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» перебуваю вже не один рік. Свого часу, коли була необхідність, за рахунок Лікарняної каси обстежувалась, для лікування отримувала медикаменти – за рецептом ЛК в аптеці, безпосередньо в медичному закладі. Й хочу сказати, що пацієнтам треба розуміти, що Лікарняна каса не дає всі ліки, які кому захочеться – нам необхідно нарешті усвідомити й прийняти те, що існують протоколи лікування, за якими лікується весь світ. Саме цими протоколами передбачені медикаменти для лікування того чи іншого захворювання – які пройшли випробування та мають доказову базу їхнього застосування.

Існують такі протоколи й в Україні – за ними працює Лікарняна каса, забезпечуючи пацієнтів – членів ЛК – медикаментами саме з доказовою базою. Наголошую: ЛК керується доказовою базою, а не якимись особистими вподобаннями пацієнта чи лікаря.

Але сьогодні я хочу особливо подякувати за компенсацію коштів, витрачених на оперативне втручання, яке було проведене поза межами області. Так, і ця допомога передбачена Лікарняною касою – якщо хтось досі не знав. Взяла виписку від лікаря, чеки за придбані медикаменти (добре, що зберегла) – приїхала в центральний офіс ЛК й написала заяву на повернення коштів. Звісно, не за всі медикаменти мені відшкодували гроші – лише за ті, які передбачені протоколами лікування. І що хочу сказати: от незрозуміло мені, чому ж дехто з лікарів призначає ліки, які цими протоколами аж ніяк не передбачені? Отак вводять в оману пацієнтів – а ми ж віримо, а ми ж довіряємо!

Тож щиро дякую Лікарняній касі й усім кажу: це реально – Лікарняна каса допомагає!

А працівникам ЛК бажаю й самим бути здоровими. Сили вам і терпіння, задоволення від улюбленої справи!

З повагою – Валентина Господарчук, м. Житомир (подяка висловлена в мережі Facebook 6 серпня 2021 р.)