НовиниОстанні новиниПодяки

Нам пишуть у соцмережах

Оприлюднено

Добрий день, шановні працівники БО «Лікарняна каса Житомирської області» й усі користувачі соцмережі Facebook.

Хочу поділитись враженнями від Лікарняної каси, які отримує не лише наша родина, коли ми звертаємось до організації за допомогою, а й мешканці інших областей – коли дізнаються про вже кількадесятилітнє її снування та активну й успішну діяльність.

Так розпорядилась доля, що ми неодноразово змушені їздити з дитиною на лікування до міста Харкова. Ну, й спілкуємось там на місці в стаціонарному відділенні одного з провідних Всеукраїнських медичних закладів із пацієнтами, котрі приїжджають також із інших міст. Часу проводимо там достатньо, тож розказуємо, що, мовляв, так-і-так – у нас на Житомирщині діє благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області», яка за 60 гривень щомісячного добровільного пожертвування й 25 гривень пожертвування за дитину надає допомоги медикаментами на 21 600 гривень за рік. І таки ж надає! Нам довелось у цьому переконатись – і не раз! Розповідаємо, що тому, хто перебуває в Лікарняній касі, вона «покриває» майже всі витрати на медикаменти, обстеження тощо. Люди в шоці! Кажуть: «А що – ще таке є?» І таки ж є! Чому ж приховувати?

Тож ми дякуємо нашій Лікарняній касі – за допомогу в лікуванні дитини. Жодного разу нам не відмовили – ми оформлювали клопотання на лікування в іншій області й спокійно їхали до Харкова. А після повернення писали заяву на повернення коштів й отримували компенсацію за витрачені гроші.

Будьте здорові, дорогі працівники Лікарняної каси – й ви, й ваші рідні. А надалі вам бажаю – так тримати! Успіху, довголіття й процвітання!

З повагою – Олександр Васильчук, м. Житомир (подяка надіслана через соцмережу Facebook 04.02.2021 р.)