Новини

Потурбуйтесь про здоров’я батьків!

Оприлюднено

Здоров’я – головна цінність. Ніхто не застрахований від хвороб, які приносять людині – крім фізичних страждань – ще й матеріальні проблеми. Щоб уникнути їх та мати необхідні ліки, в кожного мешканця є можливість приєднатись до тих, хто давно перебуває в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» (ЛК).

Якщо захворіли мама чи тато й ви не знаєте, де взяти гроші на їхнє лікування та обстеження, пропонуємо взяти участь у соціальній програмі «Потурбуйся про батьків», яка діє вже не перший рік. Завдяки їй пільгові умови вступу до ЛК та можливість користуватись допомогою Лікарняної каси вже через місяць від дня вступу мають батьки, дорослі діти котрих уже перебувають в організації.

Отож – зверніться до відділень банків («ПриватБанку», «Державного Ощадбанку») або «Укрпошти» з паспортом та ідентифікаційним кодом батьків. Там сплатіть кошти в розмірі 905 грн. (сума щомісячного добровільного пожертвування за одну особу за рік та за три місяці авансом) – можливість користуватись допомогою Лікарняної каси настає вже через місяць від дня вступу.

Посвідчення члена ЛК можна отримати у виконавчій дирекції ЛК (м. Житомир, вул. Пушкінська, 1), а також у філіях Лікарняної каси, які функціонують у медичних закладах районних центрів. Візьміть із собою свій паспорт, посвідчення члена ЛК, свідоцтво про народження (документ, який підтверджує, що це ваші батьки), при зміні прізвища – свідоцтво про одруження.

Потурбуйтесь про здоров’я своїх батьків – долучайте їх до Лікарняної каси!

Довідки за телефонами: (0412) 22-38-88, 22-39-65, 067-411-14-51.

Здоров’я – головна цінність. Ніхто не застрахований від хвороб, які приносять людині крім фізичних страждань, ще й матеріальні проблеми. Щоб їх уникнути та мати необхідні ліки, у кожного мешканця області є можливість приєднатися до тих, хто давно перебуває в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» (ЛК).
Якщо захворіли мама чи батько і Ви не знаєте, де взяти гроші на лікування та обстеження, пропонуємо взяти участь в унікальній соціальній програмі «Потурбуйся про батьків», яка віднедавна діє за рішенням правління ЛК. Завдяки їй пільгові умови вступу та можливість відразу користуватися послугами ЛК мають батьки, якщо дорослі діти вже перебувають в організації. Зверніться до відділень банків (ПриватБанку, Державного Ощадбанку,) або Укрпошти з паспортом та ідентифікаційним кодом батьків. Там сплатіть кошти в розмірі 378 грн (річний внесок та за три місяці авансом).
Посвідчення члена ЛК можна отримати у виконавчій дирекції (м. Житомир, вул. Пушкінська, 1), а також у філіях Лікарняної каси, які функціонують у медзакладах районних центрів. Візьміть із собою свій паспорт, посвідчення члена ЛК, свідоцтво про народження (документ, який підтверджує, що це Ваші мама чи тато), при зміні прізвища – свідоцтво про одруження.