Діяльність у філіях

Обласний онкологічний диспансер

Оприлюднено

Адреса: КНП “Житомирський обласний онкологічний диспансер” Житомирської обласної ради.

10002, м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 24/4

Телефон: (0412) 43-00-93.

Лікар-експерт: Виноградова Людмила Миколаївна.

Обласний онкодиспансер станом на 01.03.2021 року від благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» отримав медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 413 655 гривень. Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в закладі наразі є на суму 435 048 гривень.

Загалом упродовж року в обласному онкодиспансері медична допомога мешканцям області, котрі перебувають у ЛК, надана в 375 випадках. Станом на 01.03.2021 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 29% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в обласному онкодиспансері. Ми будемо раді вам допомогти!