Діяльність у філіях

Філія в обласному онкологічному диспансері

Оприлюднено

Адреса: КНП “Житомирський обласний онкологічний диспансер” Житомирської обласної ради.

10002, м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 24/4.

Телефон: (0412) 43-00-93.

Лікар-експерт: Виноградова Людмила Миколаївна.

Обласний онкодиспансер станом на 01.01.2021 року від благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» отримав медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 2 867 493 гривні. Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в закладі наразі є на суму 327 163 гривні.

Загалом упродовж року в обласному онкодиспансері медична допомога мешканцям області, котрі перебувають у ЛК, надана в 4 448 випадках. Станом на 01.02.2022 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 30% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в обласному онкодиспансері. Ми будемо раді вам допомогти!