Діяльність у філіях

Житомирський обласний онкологічний диспансер

Оприлюднено

Лікар-експерт: Виноградова Людмила Миколаївна.

Телефон: (0412) 43-00-93.

Обласний онкодиспансер станом на 01.08.2019 року від благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» отримав медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 1 978 514 гривень. Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в закладі наразі є на суму 390 713 гривень.

Загалом упродовж року в обласному онкодиспансері медична допомога мешканцям області, котрі перебувають у ЛК, надана в 9 153 випадках. Станом на 01.09.2019 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 24% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в обласному онкодиспансері. Ми будемо раді вам допомогти!  

 

2 коментарі до “Житомирський обласний онкологічний диспансер

 1. Я на обліку в онкодиспансері з 2010 року, лікуюсь амбулаторно.
  Член Лікарняної каси з 2004 року. Ліки дуже дорогі. Прошу пояснити, чи маю я право на отримання за рахунок ЛК препаратів БІКАЛУТАМІ-ТЕВА 50 мг та ДІФЕРАЛІН 3.75?

 2. Добрий день!
  Препарати хіміотерапії забезпечуються за державною програмою – Лікарняна каса не має права втручатись у державні програми. Лікарняна каса надає супровід при Вашому лікуванні – знеболюючі, протиблювотні препарати тощо.
  З переліками медикаментів, якими забезпечує ЛК, Ви можете ознайомитись на нашому сайті за посиланнями:
  http://likkasa.com.ua/?p=3461
  http://likkasa.com.ua/?p=2227
  http://likkasa.com.ua/?p=4820
  Нагадуємо Вам, що в кожному медичному закладі діє філія Лікарняної каси – лікар-експерт ЛК допоможе Вам вирішити питання щодо обстеження та лікування за рахунок ЛК.
  Крім того, діє цілодобова «гаряча лінія» з медичних питань – 067-411-30-93.
  Звертайтесь, будь ласка – ми з радістю Вам допоможемо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.