Діяльність у філіях

Коростишівська філія

Оприлюднено

Адреса: КНП “Коростишівська центральна районна лікарня імені Д.І.Потєхіна” Коростишівської міської ради.
12500, Житомирський район, м. Коростишів, вул. Героїв Небесної Сотні, 58.
Телефон: (04130) 5-95-51.
Фахівець із інформаційних та аналітичних питань: Отрешко Юлія Анатоліївна.

На території обслуговування Коростишівської філії станом на 01.01.2022 року нараховувалось 5 385 членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 13,9% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,7%). В 2021 році до організації долучились 111 нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади території обслуговування філії  отримали від ЛК медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 447 019 гривень. Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в цих закладах наразі є на суму 77 854 гривні, в тому числі в складі – на суму 24 675 гривень.

В закладах охорони здоров’я території обслуговування Коростишівської філії  медична допомога за рахунок ЛК надана в 2 679 випадках. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувались 2 619 членів ЛК – мешканців Коростишівського району. Витрати на їхнє лікування становили 630 801 гривня. Станом на 01.01.2022 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 6% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в філії організації в Коростишівській ЦРЛ. Ми будемо раді вам допомогти!

 

З НАШОЇ ПОШТИ

(«Пульс» №1 від 12.01.2017 р.)

Доброго дня всім!

Пишу вам, бо хочу подякувати благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області». Я в ній перебуваю вже років зо п’ять (а, може, й більше) і весь цей час користуюсь її допомогою. Й непогано користуюсь – які медикаменти потрібні, коли, занедужавши, звертаюсь до лікаря, завжди мені їх виписують, нічого не купую. От багато хто жаліється, мовляв, ЛК дає лише найдешевші препарати, а як тільки лікар призначає щось дорожче, то треба йти в аптеку й купувати за свої гроші. Ну, не знаю – мені, наприклад, антибіотики он які дороговартісні надали, коли нещодавно лікувалась у районній лікарні в Коростишеві! Я на свою пенсію їх не змогла б купити.

Ще доводилось чути, що ці гроші, які щомісяця платиш внеском, можна наскладати «на чорний день» і – коли треба буде – взяти. А, оце таке – нереально! Ну, якщо людина лікується раз у три роки в стаціонарі, то, може, й збере певну суму. Мені ж, наприклад, це не вдасться, бо ж хворію часто (от цього разу довелось тривалий час провести в лікарні, бо ж і бронхіальна астма у мене, й аритмія серця, ще й рівень цукру підвищений). То вже коли потрапляю в лікарню – все надають за рахунок ЛК.

Тож чи порадила б вступати до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області»? Так, і подругам своїм у селі кажу, й родичам, і всім: «Вступіть в ЛК, бо це – вигідно!»

З повагою – Роговська Тетяна Антонівна з села Осиковий Копець Коростишівського району.

 

ПРО РОЛЬ ТА МІСЦЕ ЛК ЗІ ВПРОВАДЖЕННЯМ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ – В ПРОГРАМІ “КУТ ЗОРУ”.

ПРО РОЛЬ ТА МІСЦЕ ЛК ЗІ ВПРОВАДЖЕННЯМ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ – В АВТОРСЬКІЙ ПРОГРАМІ ЖУРНАЛІСТА ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ ЛЕОНІДА ХАРШАНА “КУТ ЗОРУ”.

Крім того, про те, як вирішується питання медикаментозного забезпечення членів ЛК в районних лікарнях – зокрема, Коростишівській ЦРЛ.

«ЧЕРЕЗ БРАК КОШТІВ Я КУПУВАТИ МЕДИКАМЕНТИ ЗАРАЗ НЕ МОЖУ – ЇХ МЕНІ НАДАЄ ЛК!»

ПАЦІЄНТИ КОРОСТИШІВСЬКОЇ ЦРЛ (ЧЛЕНИ ЛК) ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІКАМИ