Діяльність у філіях

Філія в Коростенському районі

Оприлюднено

Адреса: КНП “Коростенська центральна районна лікарня” Ушомирської сільської ради.

11508, Коростенський район, м. Коростень, вул. Жмаченка, 46.

Телефон: (04142) 5-81-31.

Менеджер-аналітик: Кучерява Ірина Леонідівна.

На території обслуговування філії в Коростенському районі станом на 01.01.2022 року нараховувалось 3 077 членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 12,3% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,7%). В 2021 році до організації долучились 26 нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади території обслуговування філії отримали від ЛК медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 816 954 гривні. Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в цих закладах наразі є на суму 87 943 гривні, в тому числі в складі – на суму 45 863 гривні.

В закладах охорони здоров’я території обслуговування філії в Коростенському районі медична допомога за рахунок ЛК надана в 731 випадку. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувалась 631 особа членів ЛК – мешканців Коростенського району. Витрати на їхнє лікування становили 191 554 гривні. Станом на 01.01.2022 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 16% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в філії організації в Коростенській ЦРЛ. Ми будемо раді вам допомогти!