Діяльність у філіях

Коростенський район

Оприлюднено

Адреса: КНП “Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради”

11508, м. Коростень, вул. Жмаченка, 46.

Телефон: (04142) 5-81-31.

Лікар-експерт: Юськова Наталія Анатоліївна.

Менеджер-аналітик: Кучерява Ірина Леонідівна.

В Коростенському районі станом на 01.04.2021 року нараховувалось 3 067 членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 12% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,6%). В 2021 році до організації вступили 7 нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади Коростенського району отримали медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 147 797 гривень. Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в лікувально-профілактичних закладах району наразі є на суму 50 375 гривень, у тому числі в складі – на суму 13 681 гривня.

В закладах охорони здоров’я району медична допомога за рахунок ЛК надана в 143 випадках. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувались 112 членів ЛК – мешканців Коростенського району. Витрати на їхнє лікування становили 25 685 гривень. Станом на 01.03.2021 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 16% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в філії організації в Коростенській ЦРЛ. Ми будемо раді вам допомогти!