НовиниОстанні новиниПодяки

«Лікарняна каса ліки дає «копійчані». Буду виходити з неї!»

Оприлюднено

Такі висловлювання довелось прочитати в соцмережах, тому вкотре хочу й своє слово додати. Вкотре – тому що не раз уже писала й говорила, бо ж не люблю неправди й несправедливості!

Отож – про нібито копійчані ліки. Кожного разу, коли чую це, запитую: «А такі є в аптеці?» Й, зазвичай, згодом з’ясовується, що «копійчаними» медикаментами такий член ЛК витратив коштів більше, ніж сплатив щомісячними добровільними пожертвуваннями. Тоді хочеться сказати: «Перебування в Лікарняній касі добровільне. Але ви використали кошти інших членів ЛК!»

А то ще прочитала, що, мовляв, це «лохотрон», краще збирати гроші собі дома й лікуватись потім у лікарні за ці кошти. Ну, я не знаю, що там можна назбирати… Моя ж сім’я справно лікується за рахунок Лікарняної каси. Мені самій зробили дві операції – й медикаменти, й перев’язувальні матеріали, інші вироби медичного призначення надала ЛК. Ще раз кажу, що мені Лікарняна каса допомагає багато – я користуюсь і вдячна за це. А 60 гривень щомісячного добровільного пожертвування – це невеликі гроші. «Збираючи дома», як дехто говорить, за рік матимеш 720 гривень – потрапивши в лікарню, багато пролікуєшся на цю суму? А коли яке серйозне захворювання? Он наша сім’я перехворіла COVID-19. Лікування – самі знаєте – не з дешевих. Вартість одних лише антибіотиків ви в аптеках бачили? І знову нам допомогла Лікарняна каса.

Тому дуже раджу всім: якщо ви думаєте, що це лохотрон – почитайте відгуки інших людей та не говоріть дурниць! А ще коли часто хворієте, то перебування в ЛК для вас буде вигідним. Лікуйтесь у нормальних лікарів, а не платіть їм «у кишеню» – хороший лікар призначить вам медикаменти, які надає Лікарняна каса – то й буде все добре. Моїй родині ЛК допомагає (обстеження мені проводили безкоштовно, лікування забезпечують нормально), а вам ні? До вступу в Лікарняну касу ми витрачали на лікування по 5-7 тисяч гривень – зараз не трачу взагалі.

Тому від усієї родини дякую БО «Лікарняна каса Житомирської області» й бажаю всім її працівникам здоров’я.

З повагою – Оксана Капустник, м. Житомир (подяка висловлена через Facebook 7 липня 2021 р.).

26 080 365 грн. витратила ЛК на ліки цьогоріч – при стаціонарному та амбулаторному лікуванні. Це вартість тих ліків, які члени ЛК реально отримали в лікарнях та аптеках (за рецептами ЛК).