Новини

Друзі наші дорогі!

Оприлюднено

Ви помітили, що останнім часом оцей самий час (даруйте за тавтологію) летить настільки стрімко, що просто-таки жити не встигаєш! Тільки прокинулись у понеділок, а вже – п’ятниця! Нібито вчора оплатили комунальні послуги – а з ними й щомісячне добровільне пожертвування до ЛК – а вже, дивись, накопичився борг за місяць-другий і з постачальних/обслуговувальних компаній-організацій починають надходити повідомлення, мовляв, не забудьте оплатити. Адже від цього залежить якість надання послуг.

Лікарняна каса також надсилає вам нагадування, якщо трапляється так, що ви забули про щомісячні добровільні пожертвування до ЛК (див. зразок фото). Ми працюємо, суворо дотримуючись нормативних документів («Статуту БО «Лікарняна каса…» відповідних положень тощо), тож надавати медикаменти, забезпечувати обстеження члена ЛК при несплаті пожертвувань, на жаль, не маємо права. Не хочеться доводити своїх друзів до таких прикрощів, що от треба пройти обстеження, або ж є нагальна потреба в лікуванні за рахунок Лікарняної каси, а тут тобі раптом говорять: «Ви не можете отримати ліки – у Вас заборгованість…» Прикро? Ой, надзвичайно!

Тому, щоб уникнути таких ситуацій, ми ПРОПОНУЄМО ВАМ ПРИ ОПЛАТІ ЧЕРЕЗ «ОЩАДНИЙ БАНК» ТА «ПРИВАТБАНК» ПІДКЛЮЧИТИ ПОСЛУГУ «РЕГУЛЯРНІ ПЛАТЕЖІ».

Також ви можете СПЛАЧУВАТИ ЩОМІСЯЧНІ ДОБРОВІЛЬНІ ПОЖЕРТВУВАННЯ НА САЙТІ ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ – З МІНІМАЛЬНОЮ КОМІСІЄЮ.

Крім того, існують ще й ІНШІ ВАРІАНТИ ОПЛАТИ:

  • ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКІ ТЕРМІНАЛИ «ПРИВАТБАНКУ», «ОЩАДНОГО БАНКУ», «РАЙФФАЙЗЕН БАНКУ АВАЛЬ»;
  • ЗА ДОПОМОГОЮ САЙТУ «ПРИВАТ24»   HTTPS://WWW.PRIVAT24.UA/ ;
  • ЧЕРЕЗ ПЛАТІЖНІ ТЕРМІНАЛИ, ЯКІ РОЗМІЩЕНІ В УСІХ ФІЛІЯХ ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ (АДРЕСИ ФІЛІЙ – ЗА ПОСИЛАННЯМ HTTP://LIKKASA.COM.UA/?PAGE_ID=294);
  • ЗА ДОПОМОГОЮ ДОДАТКА ANDROID, ЯКИЙ НЕОБХІДНО ЗАВАНТАЖИТИ З GOOGLE PLAY MARKET;
  • ГОТІВКОЮ В БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВАХ;
  • В «ПРИВАТ 24» ЗА ДОПОМОГОЮ QR-КОДУ. 

Друзі, дорогі наші!

Дозвольте нам потурбуватись про вас – не забувайте про пожертвування. Адже сьогодні за ці пожертвування отримає допомогу хтось із членів ЛК, а завтра – ви. Всі під Богом ходимо.

Будьте здорові й бережіть себе!