Діяльність у філіях

Лугинський район

Оприлюднено

Адреса: КНП “Лугинська центральна районна лікарня”,
11301, смт. Лугини, вул. Червона Гірка, 35.
Телефон: (04161) 9-14-35.
Лікар-експерт: Бенедіс Світлана Сергіївна (тел. – 067-299-27-17).
Фахівець із інформаційних та аналітичних питань: Ярмолюк Валентина Василівна.

В Лугинському районі станом на 01.04.2021 року нараховувалось 3 327 членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 21,1% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,6%). В 2021 році до організації вступили 24 особи нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади Лугинського району отримали медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 29 263 гривні.  Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в лікувально-профілактичних закладах району наразі є на суму 41 034 гривні, в тому числі в складі – на суму 12 239 гривень.

В закладах охорони здоров’я району медична допомога за рахунок ЛК надана в 292 випадках. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувались 140 членів ЛК – мешканців Лугинського району. Витрати на їхнє лікування становили 30 095 гривень. Станом на 01.03.2021 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 14% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в філії організації в Лугинській ЦРЛ. Ми будемо раді вам допомогти!