Діяльність у філіях

Малинська філія

Оприлюднено

Адреса: КНП “Малинська міська лікарня” Малинської міської ради.
11601, Коростенський район, м. Малин, вул. Г.Бондарик, 17.
Телефон: (04133) 5-22-38.
Лікар-експерт: Наконечна Наталія Адамівна.
Фахівці з інформаційних та аналітичних питань: Бондарчук Оксана Валентинівна, Осадча Ольга Леонідівна.

На території обслуговування Малинської філії  станом на 01.01.2022 року нараховувалось 9 191 особа членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 21,1% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,7%). В 2021 році до організації долучились 234 особи нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади території обслуговування філії  отримали від ЛК медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 1 538 386 гривень. Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в цих закладах наразі є на суму 141 566 гривень, у тому числі в складі – на суму 81 914 гривень

В закладах охорони здоров’я території обслуговування Малинської філії медична допомога за рахунок ЛК надана в 3 565 випадках. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувались 4 194 особи членів ЛК – мешканців цього краю. Витрати на їхнє лікування становили 1 078 258 гривень. Станом на 01.01.2022 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 16% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в філії організації в Малинській міській лікарні. Ми будемо раді вам допомогти! 

 

“РЕФОРМАТОРИ ОБІЦЯЮТЬ БЕЗКОШТОВНУ МЕДИЦИНУ, АЛЕ ЛІКАРНЯНА КАСА ЗАЛИШАЄТЬСЯ”

 “Малинські новини”,  №85 від 28 листопада 2018 року:

“Новини про реформування медичної галузі України вже давно стали популярною темою для розмов та обговорень у житті пересічних громадян. І наразі одним із напрямків нашої роботи є роз’яснення населенню Житомирщини необхідності подальшої діяльності Лікарняної каси у зв’язку з концепцією медичної реформи. Адже сьогодні очевидно, що держава ще тривалий час (а можливо, і ніколи, що підтверджується досвідом навіть «багатих» країн) не зможе повністю забезпечити безоплатне надання всіх медичних  послуг та лікарських засобів для своїх громадян. Тобто без додаткового фінансування та залучення позабюджетних коштів (а ми говоримо саме про діяльність у цьому плані БО «Лікарняна каса Житомирської області») підвищити рівень медикаментозного забезпечення пацієнта неможливо». Благодійність і солідарність залишаються! Без них – поки що – ніяк! Це підтверджується фактами – перш за все сумою витрат БО «Лікарняна каса Житомирської області» для забезпечення лікування та обстеження членів ЛК” (детально читайте, будь ласка, за посиланням).