Діяльність у філіях

Народицький район

Оприлюднено

Адреса: КНП “Народицька лікарня” Народицької селищної ради,
11400, смт. Народичі, вул. Замкова, 115.

В Народицькому районі станом на 01.04.2021 року нараховувалась 1 002 особи членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 10,6% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,6%). В 2021 році до організації вступили 3 особи нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади Народицького району отримали медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 6 438 гривень.  

В закладах охорони здоров’я району медична допомога за рахунок ЛК надана в 112 випадках. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувались 68 членів ЛК – мешканців Народицького району. Витрати на їхнє лікування становили 19 416 гривень. Станом на 01.03.2020 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 14% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!                              

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в філії організації в Народицькій лікарні. Ми будемо раді вам допомогти!