Діяльність у філіях

Народицька філія

Оприлюднено

Адреса: КНП “Народицька лікарня” Народицької селищної ради.
11400, Коростенський район, смт. Народичі, вул. Замкова, 115.

На території обслуговування Народицької філії станом на 01.02.2022 року нараховувалось 1 025 членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 11,0% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,7%). В 2022 році до організації долучились 6 нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади території обслуговування філії отримали від ЛК медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 53 419 гривень.  

В закладах охорони здоров’я території обслуговування Народицької філії медична допомога за рахунок ЛК надана в 354 випадках. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувались 1 287 членів ЛК – мешканців цього краю. Витрати на їхнє лікування становили 216 972 гривні. Станом на 01.02.2022 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 14% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!                              

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в філії організації в Народицькій лікарні. Ми будемо раді вам допомогти!