НовиниОстанні новиниПодяки

Чи вигідно перебувати в Лікарняній касі?

Оприлюднено

Мені – вигідно. Моїй мамі – також. Он у лютому довелось нам із нею звернутись за медичною допомогою до «Лікарні №2» міста Житомира. Видаляли мамі жовчний міхур (а їй, щоб ви розуміли, 79 років) – на придбання медикаментів, витратних матеріалів для операції ми не витратили ні копійки. Буквально все необхідне було надано благодійною організацією «Лікарняна каса Житомирської області».

Тож моя щира вдячність лікарям-хірургам 2-ї лікарні та Лікарняній касі! Дякую вам, що думаєте про нас. Всього вам найкращого!

І звертаюсь до тих членів ЛК, хто пише, мовляв, невигідно бути в Лікарняній касі – до незадоволених: не хочете – не вступайте в ЛК, не оплачуйте щомісячні добровільні пожертвування, але не пишіть дурні! Та коли «припече» – доведеться за все платити й усе (абсолютно все!) оплачувати (обстеження, лікування, операції тощо) – тоді побачите, що воно вигідно, а що ні! Ви вважаєте, що, сплативши 720 гривень за рік, ви можете «зірку з неба» вимагати? Ви вважаєте – це велика сума для лікування? Потрапите в реанімацію – таких грошей і на добу не вистачить! Даруйте за емоції, але ж це – реалії життя!  

Ще один момент – коли Ваш лікар призначатиме Вам препарати, передбачені протоколами лікування, тоді й переконаєтесь у вигідності перебування в ЛК. Й саме такими ліками забезпечує Лікарняна каса – переліки їх досить великі, вибрати є з чого. Тому добре думайте, якого лікаря обрати – щоб він був зацікавлений у дотриманні цих протоколів.

Тож дякую Лікарняній касі за допомогу й усім бажаю здоров’я.

З повагою – Ірина Мамутова, м. Житомир (подяка надіслана через Facebook).