НовиниОстанні новиниПодяки

ВСІМ РАДЖУ СТАТИ ЧЛЕНАМИ ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ!

Оприлюднено

ВСІ ТІ ВНЕСКИ (ЩОМІСЯЧНІ ДОБРОВІЛЬНІ ПОЖЕРТВУВАННЯ) ПОВЕРНУТЬСЯ Й СТАНУТЬ У ПРИГОДІ ВАМ У СКРУТНУ ГОДИНУ. ЦЕ ВЖЕ МЕНІ ПОВІРТЕ!  

Я давно перебуваю в благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області». Й, звісно, за всі роки не раз зверталась за медичною допомогою – при амбулаторному лікуванні, якихось обстеженнях. І завжди лікарі призначали ліки, якими забезпечує Лікарняна каса. Коли ж, бувало іноді, забували – нагадувала їм про це, вони йшли назустріч і – згадували медикаменти та обстеження, які, як ми говоримо, «йдуть по Лікарняній касі».

А кілька років тому сталась біда й довелось мені після травми серйозно оперуватись у Коростенській міській лікарні. То хочу всім сказати, що абсолютно нічого з медикаментів я не купувала – все надали за рахунок ЛК.

Пізніше оперувалась у Житомирі в 2-ій міській лікарні в травматологічному відділенні – операція була дороговартісна. Лікарняна каса дуже багато допомогла – практично, всім необхідним мене забезпечила.

До речі, я тоді при поступленні в лікарню відразу ж зайшла до філії Лікарняної каси (а вони, щоб ви знали, є в усіх медичних закладах) – уточнити, чи потрібно буде мені щось купувати за власний рахунок. Також лікар-експерт філії ЛК мене відвідувала – цікавилась, чи не виникає проблем із забезпеченням препаратами. Тож що скажу: ніяких довжелезних списків для придбання ліків мені не надавали, ніяких паперових рушників і флаконів рідкого мила мене купувати не зобов’язували – лікар-експерт потурбувалась про забезпечення медикаментами й детально пояснила про мої права щодо рушників-мила тощо.  

Й навіть ПІСЛЯ ВИПИСУВАННЯ МІЙ СІМЕЙНИЙ ЛІКАР ЗА РЕКОМЕНДАЦІЄЮ ХІРУРГА ВИПИСАЛА РЕЦЕПТИ НА БЛАНКУ ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДУЖЕ ДОРОГИХ ПРЕПАРАТІВ. НАГОЛОШУЮ – ЗА РАХУНОК ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ! Добре, що вона є – така благодійна організація.

Але навіть коли сам дуже часто не користуєшся допомогою ЛК, то нехай ті кошти допоможуть іншим, хто буде потребувати – ви зможете допомогти комусь врятувати життя.

З повагою та вдячністю – Тетяна Цалко, смт. Народичі (подяка надіслана через Facebook).