Діяльність у філіях

Радомишльський район

Оприлюднено

Адреса: КНП “Радомишльська лікарня” Радомишльської міської ради,
12200, м. Радомишль, вул. Присутственна, 9.
Телефон: (04132) 4-22-67.
Фахівець із інформаційних та аналітичних питань: Статкевич Артем Вікторович.

В Радомишльському районі станом на 01.04.2021 року нараховувалось 4 491 особа членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 12,5% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,6%). В 2021 році до організації вступили 24 особи нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади Радомишльського району отримали медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 39 398 гривень. Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в лікувально-профілактичних закладах району наразі є на суму 59 226 гривень, у тому числі в складі – на суму 36 292 гривні.

В закладах охорони здоров’я району медична допомога за рахунок ЛК надана в 111 випадках. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувались 293 особи членів ЛК – мешканців Радомишльського району. Витрати на їхнє лікування становили 70 504 гривні. Станом на 01.03.2021 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 11% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в філії організації в Радомишльській лікарні. Ми будемо раді вам допомогти!