Діяльність у філіях

Радомишльський район

Оприлюднено

Адреса: КНП “Радомишльська лікарня” Радомишльської міської ради,
12200, м. Радомишль, вул. Присутственна, 9.
Телефон: (04132) 4-22-67.
Фахівець із інформаційних та аналітичних питань: Статкевич Артем Вікторович.

В Радомишльському районі станом на 01.01.2021 року нараховувалось 4 512 членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 12,5% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,6%). В 2020 році до організації вступили 77 нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади Радомишльського району отримали медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 296 743 гривні. Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в лікувально-профілактичних закладах району наразі є на суму 50 760 гривень, у тому числі в складі – на суму 31 683 гривні.

В закладах охорони здоров’я району медична допомога за рахунок ЛК надана в 1 271 випадку. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувались 1 512 членів ЛК – мешканців Радомишльського району. Витрати на їхнє лікування становили 342 020 гривень. Станом на 01.01.2021 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 13% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в філії організації в Радомишльській лікарні. Ми будемо раді вам допомогти!