Діяльність у філіях

Радомишльська філія

Оприлюднено

Адреса: КНП “Радомишльська лікарня” Радомишльської міської ради,
12200, Житомирський район, м. Радомишль, вул. Присутственна, 9.
Фахівець із інформаційних та аналітичних питань: Статкевич Артем Вікторович тел. (093)052-55-39.

На території обслуговування Радомишльської філії  станом на 01.02.2022 року нараховувалось 4 484 особи членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», що складає 12,6% від загальної кількості населення (при середньообласному показнику – 16,7%). В 2022 році до організації долучились 5 нових членів ЛК.

Протягом вказаного періоду лікувально-профілактичні заклади території обслуговування філії отримали від ЛК медичних препаратів, реактивів та виробів медичного призначення на суму 229 817 гривень. Залишків ліків, реактивів та виробів медичного призначення в цих закладах наразі є на суму 65 288 гривень, у тому числі в складі – на суму 40 081 гривня.

В закладах охорони здоров’я території обслуговування Радомишльської філії медична допомога за рахунок ЛК надана в 937 випадках. Крім того, в медичних закладах третинного рівня та закладах надання високоспеціалізованої медичної допомоги пролікувались 1 610 членів ЛК – мешканців цього краю. Витрати на їхнє лікування становили 388 556 гривень. Станом на 01.02.2022 року частка членів ЛК в цілодобовому стаціонарі становила 7% від загальної кількості пацієнтів.

Шановні друзі!

Нагадуємо вам, що ліками та виробами медичного призначення ЛК забезпечує своїх пацієнтів згідно з затвердженими Міністерством охорони здоров’я України уніфікованими протоколами надання медичної допомоги. Перелік лікарських засобів, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», й Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні, ви можете переглянути відповідно за посиланнями.

Якщо у вас виникають питання стосовно призначених лікарем обстежень, препаратів для вашого лікування тощо, ви можете звернутись за допомогою безпосередньо до лікаря-експерта ЛК в філії організації в Радомишльській лікарні. Ми будемо раді вам допомогти!