НовиниОголошенняОстанні новини

ДОРОГІ НАШІ ДРУЗІ – ЧЛЕНИ ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ!

Оприлюднено

От уже 21 рік незабаром, як ми з вами разом. Зріднились, можна сказати, фактично – майже сім’єю стали! Ваш біль болить і нам – так завжди було й залишається між рідними людьми.
Тож і хвилюємось ми про вас, як про свою рідню: чи виписують вам лікарі медикаменти, якими забезпечує ЛК? Чи не виникає проблем із отриманням ліків за рецептом ЛК в аптеці?

Тому зараз ми ретельно вивчаємо враження кожного з вас, дорогі наші, про отримання ліків за рахунок Лікарняної каси в підрозділах мережі аптек “Санітас”, із якою співпрацюємо. Й просимо поділитись своїми думками за цим напрямком із ЛК.

А для цього звертаємо вашу увагу на те, що В УСІХ ПІДРОЗДІЛАХ МЕРЕЖІ АПТЕК “Санітас” РОЗМІЩЕНІ НАЛІПКИ ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ З QR-кодом. Сфотографувавши його та перейшовши за адресним рядком на сторінку ЛК, ПРОПОНУЄМО ЗАЛИШИТИ ВІДГУК/ПОБАЖАННЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ МЕДИКАМЕНТІВ ЗА РЕЦЕПТОМ ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ В ДАНІЙ АПТЕЦІ.

Це займе у вас часу не більше двох хвилин. А Лікарняна каса зможе реально оцінити співпрацю з аптечними закладами мережі “Санітас” та справді скерувати свої зусилля на її покращання.
Напишіть також, за потреби, ваші власні пропозиції щодо діяльності ЛК за цим напрямком. Ваша думка для нас не просто важлива – вона є складовою подальшої роботи.

Заздалегідь дякуємо вам за відповіді!
Й пам’ятайте: ми з вами в горі й у радості, сьогодні й завтра – на багато-багато років!
З любов’ю й турботою про вас – ваша Лікарняна каса…