НовиниОстанні новиниПодяки

Я ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ БО «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Оприлюднено

Й ПОБАЖАТИ ЗДОРОВ’Я ВСІМ ПРАЦІВНИКАМ ЛК, А ТАКОЖ – КОРИСТУВАЧАМ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ, КОТРІ ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ МІЙ ЛИСТ!

В благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» я перебуваю з 2014 року. Й за цей час – не скажу, що так уже часто користувалась її допомогою, але – періодично доводилось то якісь обстеження робити за рахунок ЛК, а то медикаментами вона мене забезпечувала при лікуванні – переважно амбулаторному (мій сімейний лікар виписував мені рецепт на бланку ЛК і я отримувала необхідні ліки в аптеці безплатно). От потихеньку й вийшло так, що сума використаних за роки Лікарняною касою на мої потреби коштів удвічі перевищила суму сплачених мною щомісячних добровільних пожертвувань.

А місяців кілька тому трапилось так, що ДОВЕЛОСЬ МЕНІ ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ В РІВНОМУ ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ДО ЛІКАРІВ. Оскільки ж дія нашої ЛК розповсюджується лише на території Житомирщини, я зателефонувала притьмом на «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ» ЛК З МЕДИЧНИХ ПИТАНЬ (067-411-30-93) й уточнила, як у такій ситуації вчинити. З’ясувала, що це передбачено нормативними документами роботи ЛК, чим уже скористались дуже багато членів ЛК – необхідно ЗІБРАТИ ЧЕКИ ЗА ПРИДБАНІ ПІД ЧАС ЛІКУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШОЇ ОБЛАСТІ МЕДИКАМЕНТИ, ВИПИСКУ ВІД ЛІКАРЯ ПРО ЗАХВОРЮВАННЯ ТА ПРИЗНАЧЕНЕ ЛІКУВАННЯ Й ПРИВЕЗТИ ЇХ ДО ЦЕНТРАЛЬНОГО ОФІСУ ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВИ НА ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАЧЕНИХ КОШТІВ. Що я й зробила.

Так от – кошти мені відшкодували! Ще й немалі!

Дякую Лікарняній касі за підтримку! Я – з вами! Назавжди!

А за вашу працю будьте й самі здоровими, шановні працівники БО «Лікарняна каса Житомирської області» – й ви, й ваші рідні!

З повагою – Галина Степовик-Бірюк, м. Новоград-Волинський (подяка надіслана через Facebook).