Вступити до лікарняної каси

Членами ЛК можуть бути громадяни України, іноземні громадяни й особи без громадянства будь-якого віку, в тому числі діти до 18-ти років, за умови членства одного з батьків, а також юридичні особи, котрі підтримують мету та завдання ЛК.

Розміри добровільних пожертвувань:

 • вступного – 10,00 грн.;

Щомісячного (з 01.07.2023):

 • для дорослого населення – 95 (дев’яносто п’ять) грн.;

 • для студентів денної форми навчання (до 23 років) – 45 (сорок п’ять) грн.;

 • для дітей (до 18 років) – 25 (двадцять п’ять) грн. незалежно від кількості дітей за умови членства одного з батьків;

 • для дорослого населення за програмою «Потурбуйся про батьків» – 95 (дев’яносто п’ять) грн.

При вступі громадяни мають можливість ознайомитись із положеннями, які регламентують отримання медичної допомоги.

Кожен, хто бажає вступити до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», має звернутись з ідентифікаційним кодом і паспортом до одного з відділень “Приватбанку”, “Ощадного банку”, “Укрпошти” та сплатити добровільні пожертвування.

З 1 травня 2011 року згідно з рішенням правління Лікарняної каси комісійну винагороду банкам сплачують платники. Суму комісії встановлює банк, на що Лікарняна каса впливу не має.

З метою зменшення комісії рекомендуємо сплачувати добровільні пожертвування за декілька місяців наперед.

Ви маєте змогу вступити до ЛК і сплатити  добровільні пожертвування з найменшою комісією при використанні платіжної картки через термінали в офісі БО «Лікарняна каса Житомирської області» (м. Житомир, провулок 1-й Сінний, 4), у філіях ЛК, які є в лікувальних закладах.

Громадяни набувають можливості користуватися правами члена ЛК через три календарних місяці після сплати вступного та трьох щомісячних добровільних пожертвувань.

Посвідчення члена ЛК отримують у виконавчій дирекції (м. Житомир, провулок 1-й Сінний, 4), чи у філіях організації, які функціонують у медичних закладах районних центрів.

При колективному членстві укладається угода між ЛК та організацією, установою щодо перерахування щомісячних добровільних пожертвувань на рахунок ЛК. Співробітники, які бажають перебувати в ЛК, пишуть заяву керівнику організації, на підставі якої добровільні пожертвування бухгалтерією відраховуються з заробітної плати.

Більш детально про колективний вступ та сплату щомісячних добровільних пожертвувань за телефонами:

(067) 411-14-51

Ми чекаємо на нових друзів, і запам’ятайте: для нас турбота про кожного члена “Лікарняної каси” – перш за все!

Крім того – громадяни, котрі бажають вступити до Лікарняної каси, можуть зробити це безпосередньо на нашому сайті – з мінімальною комісією, при наявності платіжної картки будь-якого банку.

Для цього необхідно заповнити відповідну форму (обов’язково вказати ідентифікаційний код), ознайомитись із положеннями “Про членство в благодійній організації “Лікарняна каса Житомирської області” та “Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області” (ЛК)”, сплатити внески за три місяці платіжною карткою будь-якого банку (з мінімальною комісією) – і Ви член Лікарняної каси (користуватись допомогою ЛК можна через три місяці).

 

Громадяни набувають можливості користуватися правами члена ЛК через три календарних місяці після сплати вступного та трьох щомісячних добровільних пожертвувань.

Посвідчення членів ЛК отримують у виконавчій дирекції (м. Житомир, провулок 1-й Сінний, 4), чи у філіях організації, які функціонують у медичних закладах районних центрів.

При колективному членстві укладається угода між ЛК та організацією, установою щодо перерахування щомісячних добровільних пожертвувань на рахунок ЛК. Працівники цих організацій, установ, котрі бажають перебувати в ЛК, пишуть заяву керівнику організації, на підставі якої добровільні пожертвування відраховуються бухгалтерією з заробітної плати.

Більш детально про колективний вступ та сплату щомісячних добровільних пожертвувань за телефонами:

(067) 411-14-51

Сплачуючи щомісяця невеликі кошти, Ви зможете мати (згідно з положенням «Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області” (ЛК)”):

 • медикаментозне забезпечення без обмеження кількості звернень за медичною допомогою, максимальний розмір допомоги протягом року – необмежений;
 • лікування в усіх медичних закладах області та клініках м. Києва (за направленням);
 • можливість зробити за рахунок Лікарняної каси потрібні діагностичні, лабораторні та інструментальні дослідження (за направленням лікаря); 
 • знижку в розмірі 350 гривень за одну обстежувану зону при проведенні КТ (незалежно від місця обстеження);
 • знижку в розмірі 400 гривень за одну обстежувану зону при проведенні МРТ (незалежно від місця обстеження);
 • знижку на окремі обстеження в медичній лабораторії “Малікс Мєд” (INVIVO) та медичному центрі “Асклепій”;
 • можливість бути учасником соціальної програми «Потурбуйся про батьків» – пільгові умови вступу для батьків, якщо дорослі діти перебувають в організації, та користування послугами ЛК вже через місяць від дня вступу.