Вступити до Лікарняної каси


ВСТУПИТИ

Членами ЛК можуть бути громадяни України, іноземні громадяни й особи без громадянства будь-якого віку, в тому числі діти до 18-ти років, за умови членства одного з батьків, а також юридичні особи, котрі підтримують мету та завдання ЛК.


Розміри добровільних пожертвувань:

 • вступного – 5 грн.;

Щомісячного (з 01.12.2018):

 • для дорослого населення – 60 (шістдесят) грн.;
 • для студентів денної форми навчання (до 23 років) – 30 (тридцять) грн.;
 • для дітей (до 18 років) – 25 (двадцять п’ять) грн. незалежно від кількості дітей за умови членства одного з батьків;
 • для дорослого населення за програмою «Потурбуйся про батьків» – 60 (шістдесят) грн.


Read More

При вступі громадяни мають можливість ознайомитись із положеннями, які регламентують отримання медичної допомоги.

Кожен, хто бажає вступити до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», має звернутись з ідентифікаційним кодом і паспортом до одного з відділень банків (“Приватбанку”, “Ощадного банку” та інших) або “Укрпошти” та сплатити добровільні пожертвування.

З 1 травня 2011 року згідно з рішенням правління Лікарняної каси комісійну винагороду банкам сплачують платники. Суму комісії встановлює банк, на що Лікарняна каса впливу не має.

З метою зменшення комісії рекомендуємо сплачувати добровільні пожертвування за декілька місяців наперед.

Ви маєте змогу вступити до ЛК і сплатити  добровільні пожертвування з мінімальною комісією при використанні платіжної картки через термінали в офісі БО “Лікарняна каса Житомирської області” (вул. Пушкінська, 1) та у філіях ЛК, які функціонують у лікувальних закладах, а також у центрах самообслуговування «Приватбанку».

Ми чекаємо на нових друзів. І запам’ятайте: для нас турбота про кожного члена Лікарняної каси – перш за все!

Крім того – громадяни, котрі бажають вступити до Лікарняної каси, можуть зробити це безпосередньо на нашому сайті – з мінімальною комісією, швидко та зручно, при наявності платіжної картки будь-якого банку.

Для цього необхідно заповнити відповідну форму (обов’язково вказати ідентифікаційний код), ознайомитись із положенням “Про членство в благодійній організації “Лікарняна каса Житомирської області” та “Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області” (ЛК)”, сплатити внески за три місяці платіжною карткою будь-якого банку – і Ви член Лікарняної каси (користуватись допомогою ЛК можна через три місяці).


ВСТУПИТИ ОНЛАЙН

Громадяни набувають можливості користуватися правами члена ЛК через три календарних місяці після сплати вступного та трьох щомісячних добровільних пожертвувань.

Членський квиток отримують у виконавчій дирекції (м.Житомир, вул.Пушкінська, 1), або у філіях організації, які функціонують у медичних закладах районних центрів.

При колективному членстві на ім’я керівника організації пишеться заява, згідно з якою добровільні пожертвування відраховуються з заробітної плати. Укладається угода про колективне членство між підприємством і ЛК. Інформацію про механізм вступу колективів до Лікарняної каси можна отримати в офісі ЛК або за телефонами:

(0412) 22-39-65, (0412) 22-38-88, (067) 411-14-51 – із питань вступу та сплати щомісячних добровільних пожертвувань

(067) 411-30-93 – “гаряча лінія” з питань лікування (цілодобово).

Сплачуючи щомісяця 60 грн., Ви зможете мати (згідно з положенням “Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”):

 • медикаментозне забезпечення без обмеження кількості звернень за медичною допомогою на суму до 30 річних пожертвувань (21 600 грн. на рік);
 • можливість зробити потрібні діагностичні, лабораторні та інструментальні дослідження (за направленням лікаря);
 • лікування у всіх медичних закладах області та клініках м. Києва (за направленням);
 • знижку в розмірі 100 гривень за одну обстежувану зону при проведенні КТ (незалежно від місця обстеження);
 • знижку в розмірі 150 гривень за одну обстежувану зону при проведенні МРТ (незалежно від місця обстеження);
 • унікальну соціальну програму “Потурбуйся про батьків” – пільгові умови вступу та можливість користуватися послугами ЛК через місяць після першої сплати мають батьки, якщо дорослі діти вже перебувають в організації.

Зразок заяви для вступу до Лікарняної каси

Інформація про кількість членів благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”.