Документи

Статут благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області” 

Положення “Про членство в благодійній організації “Лікарняна каса Житомирської області”
(завантажити Положення про членство в ЛК станом на 2019.pdf).

Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”(ЛК)”
(завантажити Положення про порядок використання внесків станом на 2019.pdf).

Положення про амбулаторне лікування членів благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”
(завантажити Положення Амбулаторне лікування станом на 2018.pdf).

Тимчасове положення “Про відновлення громадян у благодійній організації “Лікарняна каса Житомирської області” 
(завантажити Положенння про відновлення в ЛК станом на 2018.pdf).

Тимчасове положення про вступ до ЛК учасників антитерористичної операції

Тимчасове положення про конкурс із відзначення кращих лікарів, які надають медичну допомогу членам благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”

Уніфіковані клінічні протоколи МОЗ України

Переліки лікарських засобів, що можуть забезпечуватися за рахунок благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”: 

Перелік аптек, де можна отримати медикаменти за рецептами ЛК (завантажити у форматі .pdf).

Перелік лікувальних закладів, у яких можуть проводитись необхідні діагностичні та лікувальні заходи пацієнтам – членам ЛК (завантажити у форматі.pdf).

Тимчасове положення про лікування хворих з сечокам’яною хворобою за допомогою апарата для проведення безконтактної літотрипсії  (завантажити у форматі .pdf).

ДОРОГІ ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника! Висловлюємо подяку за багаторічну плідну співпрацю, високу моральність, співчуття й турботу про людей. Медицина в усі часи – це, перш за все, професіоналізм, самовідданість, доброта, чесність і милосердя. Але життя не стоїть на місці – в сучасному конкурентному середовищі потрібно подвійно відповідати його високим […]

Детальніше
Читати блог »

На Полтавщині стартував «пілот» з європейською моделлю фінансування стаціонарів

https://www.vz.kiev.ua/na-poltavshhyni-startuvav-pilot-z-yevropejskoyu-modellyu-finansuvannya-statsionariv/?fbclid=IwAR0SKUjANb4ZjvCGWUouR0VF0XDblADvBa0FxLg-8vGOiTmVMnEBNdTSSLk

КНП «Центр ПМСД Новоград-Волинського району» Новоград-Волинської районної ради активно й тісно співпрацює з БО «Лікарняна каса Житомирської області»

Як і загалом усі медичні установи – протягом, зокрема, минулого року вони отримали від Лікарняної каси для забезпечення обстежень та ...

#medi