Положення "Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”(ЛК)"

“Затверджено”

рішенням звітно-виборної конференції

протокол №1 від 20.12.03 р.

зі змінами та доповненнями,

затвердженими рішеннями правління

протокол №5 від 15.07.2004 р.,

протокол №2-05 від 11.03.05 р.,

протокол №8-05 від 22.12.05 р.,

протокол №3-08 від 30.05.08 р.,

протокол №6-08 від 28.11.08 р.,

протокол №6-10 від 08.10.10 р.,

протокол №7-10 від 10.12.10 р.,

протокол №6-11 від 16.12.11 р.,

протокол №2-13 від 23.04.13 р.,

протокол №4-13 від 06.09.13 р.,

протокол №2-14 від 29.04.14 р.,

протокол №3-14 від 30.05.14 р.,

протокол №1-15 від 03.03.15 р.,

протокол №3-15 від 24.04.15 р.,

протокол №6-15 від 30.10.15 р.,

протокол №4-16 від 09.09.16 р.,

протокол №5-16 від 23.12.16 р.

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”(ЛК)

Порядок використання добровільних пожертвувань регламентується Статутом благодійної організації „Лікарняна каса Житомирської області”, цим Положенням, і спрямований на покриття дефіциту бюджетних асигнувань щодо медикаментозного та лабораторного забезпечення населення, підтримання матеріально-технічної бази лікувальних закладів, впровадження нових медичних технологій, надання благодійної допомоги членам ЛК та соціально малозахищеним категоріям населення.

Процес лікування, що забезпечується за рахунок ЛК, включає в себе терапію основного захворювання, його ускладнень і супутньої патології, якщо вона впливає на перебіг основного, терміном до 9 днів. Продовження лікування за рахунок ЛК понад 9 днів (але не більше 18 днів) можливе в умовах цілодобового стаціонару при важкому стані пацієнта за рішенням консиліуму лікарів із участю лікаря-експерта ЛК. Повторні випадки забезпечення за рахунок ЛК медикаментами та виробами медичного призначення в разі госпіталізації з приводу одного і того ж захворювання здійснюються через 30 днів після закінчення попереднього лікування.

Медикаментами члени ЛК забезпечуються при пред’явленні посвідчення члена ЛК згідно з Лікарським формуляром та протоколами лікування. Можливість отримувати допомогу за рахунок ЛК наступає через три календарних місяці з моменту вступу до організації (моментом вступу вважається дата надходження добровільних пожертвувань на рахунок ЛК), за умови, що на момент призначення обстеження, лікування внесено всю суму добровільних пожертвувань за період перебування в організації (без урахування поточного місяця).

Під час виявлення у лікувальному закладі несплати добровільних пожертвувань за три та більше місяців медикаментозне забезпечення та обстеження проводиться лише після внесення добровільних пожертвувань за рік авансом та за прострочений термін.

 

І. Екстрена та невідкладна медична допомога

Забезпечення бригад екстреної та невідкладної допомоги необхідними медикаментами та виробами медичного призначення для надання медичної допомоги пацієнтам – членам ЛК.

 

ІІ. Діагностичні дослідження

За направленням лікаря забезпечуються: рентгенологічні, функціональні, лабораторні методи дослідження, за винятком визначення токсоплазмозу, цитомегаловірусу, хламідіозу, герпесу, венеричних захворювань, йоду в сечі, рівня статевих гормонів, глікозильованого гемоглобіну, обстежень на хромосомні відхилення та наявність спадкових захворювань, обстеження методомполімеразної ланцюгової реакції.

Обстеження методом комп’ютерної томографії (КТ) компенсуються у розмірі 100 грн. за одну зону, магнітно-резонансної томографії (МРТ) – в розмірі 150 грн. за одну зону або забезпечуються плівкою (залежно від умов договору).

Перебування в ЛК не впливає на черговість досліджень.

 

ІІІ. Амбулаторно – полiклiнiчна допомога

1.Забезпечення пацієнтів, які знаходяться на лікуванні в умовах денного стаціонару, медикаментами та виробами медичного призначення. Внутрішньовенні крапельні введення в денному стаціонарі за рахунок ЛК забезпечуються до 5 днів та продовжуються до 9 днів за рішенням лікуючого лікаря або здійснюється перевід в цілодобовий стаціонар.

Лікуванню в денному стаціонарі підлягають хворі, які потребують: лікарського спостереження після проведених маніпуляцій; внутрішньовенного крапельного введення медикаментів; введення лікарських засобів через певні проміжки часу протягом дня (внутрішньовенні, внутрішньом’язові ін’єкції); невідкладної допомоги з приводу станів, які виникли під час перебування в поліклініці; проведення складних лікарських  маніпуляцій (пункції плеври, черевної порожнини, суглобів і ін.).

2. Забезпечення пацієнтів, які знаходяться на лікуванні в умовах домашнього стаціонару, медикаментами та іншими розхідними матеріалами. Лікуванню в домашньому стаціонарі підлягають хворі, які не можуть перебувати в цілодобовому або денному стаціонарі, а також з інфекційними хворобами легкого або середньої важкості перебігу.

3. Амбулаторне лікування окремих гострих і загострення хронічних хвороб за рахунок ЛК забезпечується медикаментами та виробами медичного призначення тільки відповідно до „Тимчасового положення про амбулаторне лікування членів ЛК”.

4. Забезпечення цільових профілактичних онкооглядів.

 

ІV. Стаціонарна допомога

Під час лікування в умовах цілодобового стаціонару члени ЛК отримують необхідне діагностичне та медикаментозне забезпечення. При цьому розмір допомоги за рахунок ЛК протягом року не перевищує суму кратну 25 річним добровільним пожертвуванням до ЛК. Пологи, планові хірургічні втручання та літотрипсія забезпечуються за рахунок ЛК при умові членства в організації не менше одного року або внесенні добровільних пожертвувань за рік авансом (можливість отримувати допомогу за рахунок ЛК наступає через три календарних місяці). Внутрішньовенні крапельні введення в відділеннях терапевтичного профілю за рахунок ЛК забезпечуються до 5 днів та можуть продовжуються до 9 днів за рішенням лікаря.

Пульс-терапія за рахунок ЛК проводиться один раз у рік в умовах спеціалізованих відділень.

Новонароджені під час перебування в пологовому відділенні та при переведенні до обласної дитячої клінічної лікарні отримують медичну допомогу за рахунок ЛК.

 

V. Медикаментозне забезпечення за межами області

Забезпечення членів ЛК, які за направленням обласних спеціалістів мають проходити планове обстеження та лікування за межами області, проводиться при отриманні клопотання в ЛК. За умови надання медичної допомоги у невідкладному порядку питання щодо повернення витрачених коштів вирішується на засіданні правління ЛК при наявності підтверджуючих документів (виписки з амбулаторної, стаціонарної карт і чеків про оплату використаних ліків). В обох випадках розмір витрат не перевищує 2500 (дві тисячі п’ятсот) грн. протягом року.

 

VІ. Благодійна допомога юридичним та фізичним особам

За рішенням Правління ЛК  в окремих випадках може надаватися така благодійна допомога:

 • медикаментозний супровід дітей – сиріт, інвалідів війни (за поданням органів місцевого самоврядування, адміністрації навчальних закладів, громадських організацій).
 • Лікування членів ЛК в центрі мікрохірургії ока, проведення контактної літотрипсії та лікування в центрі ендокринної хірургії – в розмірі до одного прожиткового мінімуму протягом календарного року;
 •  у разі не забезпечення у медичному закладі ліками, виробами медичного призначення згідно з цим Положенням, ЛК компенсує витрати членів ЛК на їх придбання, при наявності підтверджуючих документів (виписки з амбулаторної, стаціонарної карт і чеків про оплату).

При дотриманні статутних вимог, раціональному та ефективному використанні коштів, які надійшли від членів ЛК окремих регіонів, за рішенням Правління може надаватися благодійна допомога лікувально-профілактичним закладам, іншим юридичним і фізичним особам, які сприяють діяльності ЛК.

 

ЛК не забезпечує витрати, пов’язані з такими захворюваннями та послугами:

– венеричні та інші захворювання, які можуть передаватися статевим шляхом (сифіліс, гонококова інфекція, хламідійна інфекція, трихомоніаз, аногенітальний герпес, цитомегаловірус, мікоплазмоз, уреаплазмоз, гарднерельоз і т.ін.) та їх ускладнення;

– виробничий травматизм;

– витрати на обстеження та лікування в приватних медзакладах, із якими не укладено відповідні угоди про співпрацю;

– ГРВІ, грип (за винятком їх ускладнень) та етіологічне лікування інших вірусних інфекцій;

– грибкові захворювання  внутрішніх органів, шкіри та її придатків;

– діагностика та лікування безпліддя;

– придбання медичних приладів або пристосувань (протезів): окулярів, контактних лінз, слухових пристроїв, слухових імплантатів, штучних кришталиків, штучних суглобів, штучних серцевих клапанів, судинних протезів, стентів, металевих та інших конструкцій і т.п. (за винятком сітки при лікуванні кил);

– забезпечення дезінфікуючими засобами (крім кутасепту для обробки операційного поля);

– забезпечення дозованими інгаляторами для профілактики та зняття бронхообструкції;

– забезпечення засобами для проведення гемодiалiзу (тобто застосування штучної нирки);

– забезпечення препаратами крові;

– забезпечення медикаментами та виробами медичного призначення для введення препаратів, які ЛК не надає згідно з цим Положенням (за винятком хіміотерапії);

– забезпечення специфічної хіміо- та гормонотерапії при злоякісних новоутвореннях;

– забезпечення цукрознижуючими препаратами;

– захворювання та травми, які виникли в результаті свідомих дій членів ЛК, пов’язаних із невиправданим ризиком;

– захворювання, причиною яких є вживання алкоголю, наркотичних або токсичних речовин;

– імунізація та вакцинація;

– консервативне лікування глаукоми;

– корекція вад рефракції;

– легеневі та позалегеневі форми туберкульозу;

– лікувально-оздоровчі заходи та санаторно-курортне лікування;

– лікування імунодефіцитних станів, їх ускладнень,  забезпечення засобами для корекції імунітету та рівня лейкоцитів;

– лікування та діагностика методами нетрадиційної медицини (гіпноз, гомеопатичне лікування, рефлексотерапiя, мануальна терапія, масаж, фітотерапія, іридодіагностика i т.п.);

– лікування та обстеження, яке не призначене лікарем;

– модифікації людського тіла з метою поліпшення фізичного, психологічного, розумового або емоційного стану (хірургічна зміна статі і т.п.);

– переривання вагітності (забезпечується за рахунок ЛК тільки при наявності медичних показань);

– пластична хірургія, зміна ваги або хірургічне лікування ожиріння;

– проведення профілактичних медичних оглядів (крім цільових онкооглядів);

– проходження обстеження та лікування для підтвердження групи інвалідності;

– професійні захворювання;

– психічні розлади (шизофренія, епілепсія, маніакально-депресивний синдром, олігофренія, психози, деменція i т.д.) та їхні ускладнення;

– рукавички нестерильні (крім рукавичок для забору крові);

– спадкові захворювання, пов’язані з порушенням хромосомного набору;

– стоматологічне лікування, зубопротезування, за винятком станів, які потребують лікування в стаціонарних умовах;

– травми, отруєння, опіки, отримані членом ЛК у результаті замаху на самогубство або інші навмисні дії, спрямовані на погіршення здоров’я;

– трансплантація органів або тканин;

– хронічні захворювання не в стадії загострення;

– цукровий діабет, за винятком невідкладних станів (прекома, кома, кетоацидоз) та оперативного лікування з приводу діабетичної стопи.

Детальніше


49 Коментарів

 1. Андрій

  сентября 28, 2012 at 11:43

  А комп”ютерне томографічне обстеження передбачається Лікарняною касою? Бо серед витрат, які ЛК не забезпечує цього метода діагностики немає.

 2. pressa

  октября 1, 2012 at 09:42

  Доброго дня, Андрій. Для проведення обстеження методом комп’ютерної томографії БО “Лікарняна каса Житомирської області” забезпечує плівку. Можете зателефонувати на “Гарячу лінію” – 55 – 49 – 50 чи лікарям-експертам – (0412) 22 – 54 -02

 3. николай

  октября 7, 2012 at 21:32

  Здравствуйте! 26 сентября лег в больницу на дневной стационар – г.Коростень, больница ж. д., сахарный диабет, важка форма 2 типа. Дали лекарства капать, как и раньше – все, как полагается. Но только удивило то, что сказали, что в Ликарняной кассе плохо с финансами и теперь курс лечения будет составлять не 10 дней за счет кассы, а 5 дней. И выдали курс уколов и капельниц на 5 дней, а витамины уколы на 10 дней. Скажите, как это понять? Раньше без вопросов выдавали все полным курсом.

 4. pressa

  октября 9, 2012 at 08:30

  Доброго дня! Положення, на основі яких працює БО “Лікарняна каса Житомирської області” не змінювалися. У денному стаціонарі член ЛК має лікуватися 12 днів. Зверніться за консультацією до лікаря-експерта ЛК Голяка Руслана Антоновича або зателефонуйте на “Гарячу лінію” (0412) 55 49 50.

 5. Едвард

  ноября 20, 2012 at 22:23

  Скільки коштує проведення АОРТОКОРОНОГРАФІЇ?

 6. pressa

  ноября 26, 2012 at 12:07

  Доброго дня, Едвард. Аортокоронографія проводиться в Житомирській обласній лікарні, яка є державною установою і розцінок на проведення аортокоронографії немає. За рахунок Лікарняної каси забезпечуються розхідні матеріали для проведення аортокоронографії.

 7. Любов

  мая 13, 2014 at 15:54

  Здравствуйте! Я вступила в ЛК 20 января 2014 года, уже являюсь членом ЛК. В июне мне рожать, подскажите, пожалуйста, на какую сумму мне оплатить за год вперед – с учетом первых трех месяцев, или без? За апрель еще не проплачено, хочу за один раз внести сумму, чтоб иметь возможность рожать с ЛК. Спасибо!

 8. admin2

  мая 13, 2014 at 16:21

  Доброго дня! На момент пологів Вами має бути сплачена сума 303 грн, якщо Ваш щомісячний внесок становить 25 грн. Тобто, якщо на даний час Ви сплатили лише за три місяці, то необхідно доплатити 225 грн. За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. (0412) 55–49-50 або (067)411-14-51

 9. Любов

  мая 13, 2014 at 16:30

  Спасибо большое за ответ! Так и сделаю. И еще, подскажите, пожалуйста, не нужно ли с собой носить квитанции об оплате для подтверждения? Не скажут ли мне в роддоме, что без квитанции не предоставят то, что от ЛК? (оплачивать собираюсь онлайн через Приват24)

 10. admin2

  мая 15, 2014 at 12:37

  Квитанция нужна только в том случае, если Вы непосредственно после оплаты будете проходить лечение. Если же с момента оплаты пройдёт 3-7 дней, то этого не нужно.

 11. Любов

  июня 30, 2014 at 17:35

  Здравствуйте! Подскажите, почему так получилось, что я, оплатив 303 грн на момент родов, придя рожать 21 июня, получила ответ, что у меня долг 60 грн? Откуда он взялся?

 12. admin

  июля 1, 2014 at 15:35

  Доброго дня, Любов.
  Наведених Вами даних недостатньо для того щоб надати Вам відповідь. Будь-ласка, зверніться за телефоном (0412) 55 – 49- 50 або (067)411-14-51 та назвіть Ваш ідентифікаційний код.

 13. Николай

  декабря 6, 2014 at 12:54

  Добрый день. Прошу ответить на вопрос о том, оплатит ли ЛК операцию, какую в народе называют “обрезание”. Если – да, то в каком лечебном заведении? Я проживаю в Бердичеве.

 14. admin

  декабря 12, 2014 at 09:49

  Якщо процедура за медичними показами, тоді пред”являєте карточку ЛК і Вам буде надаватися допомога за рахунок ЛК, якщо з косметичною чи профілактичною метою, то згідно з Положенням про порядок використання добровільних пожертвувань на медичне забезпечення членів ЛК” за рахунок організації не забезпечуються такі процедури.

 15. admin

  января 29, 2015 at 12:34

  Доброе утро! Если мама является членом ЛК, то медикаменты, необходимые при родах, предоставляются за счет ЛК. А также новорожденный во время пребывания в роддоме и при переводе в областную детскую больницу получают медицинскую помощь за счет ЛК, конечно, если есть медицинские показания (http://likkasa.com.ua/?p=284). Если Вы имеете в виду Житомирский областной перинатальный центр, то да, там членам ЛК оказывается помощь на счет ЛК.

 16. ЮРІЙ

  марта 2, 2015 at 12:58

  Здравствуйте, недавно после двух МРТ поставили два диагноза: 1)дисциркуляторная энцефалопатия(1-я стадия), 2)межпозвоночная грыжа (поясничный отдел) до 7 мм. Подскажите,при дальнейшем лечении (возможно у вертебролога) стоит ли становится членом ЛК?

 17. admin

  марта 4, 2015 at 10:45

  Здравствуйте! Решение о членстве в ЛК – это Ваше личный выбор. По поводу названной Вами нозологии (дисциркуляторная энцефалопатия, 1 ст.) – лечится за счет ЛК при наличии медицинских показаний в стационаре и дневном стационаре согласно протоколам лечения и формуляра, другой диагноз (межпозвоночная грыжа) лечится за счет ЛК амбулаторно, в дневном и круглосуточном стационаре также согласно протоколам лечения и формуляра. Лечение межпозвоночной грыжи проводится за счет ЛК еще и в областном центре вертебрологии. Если есть вопросы, то можно задать по телефону – 22-54-02, 0674113093.

 18. Тетяна

  мая 21, 2015 at 16:02

  Чи можуть родичі користуватися моєю карткою ЛК?

 19. admin

  июня 3, 2015 at 14:47

  Доброго дня, Тетяно, дякую за питання!
  Згідно з Положенням про членство в ЛК, не передбачено можливість користуватися карткою родичам, за винятком дітей, якщо за них сплачується додатковий внесок.
  Рекомендую родичам самостійно вступити до ЛК, або (при бажанні) Ви можете за них це зробити безпосередньо на сайті (потрібен їх ідент. код). Можливість користуватися наступає через три місяці.
  Виняток – якщо питання стосується Ваших батьків – вони мають можливість користуватися через 1 місяць від сплати (умови – “Потурбуйся про батьків” на сайті).
  Заст викон директ Грищук С.М.

 20. Юлія

  июля 13, 2015 at 10:37

  З 22.06.15 р. я перебуваю на збереженні вагітності в перинатальному центрі в м.Житомир у відділенні патологіі, де отримувала по ЛК утрожестан. З 05.07.15р. в мене почали підтікати води, що провокує передчасні пологи і відповідно загрожує життю дитині, так як я знаходжусь на 6 місяці вагітності і мені почали надавати дорожче лікування. Але так як 18 днів в мене закінчилось по лікарняній касі 09.07.15р., ліки я купую з 10.07. 15р. За власний рахунок. Підкажіть, будь-ласка, чи є якісь винятки з продовження надання ліків у моєму випадку і коли саме?

 21. Наталья

  августа 17, 2015 at 17:31

  Здравствуйте, 17.08.2015 года меня направили с поликлиники 2 (Житомир, Леси Украинки) на аборт по медицинским показаниям (замершая беременность) в ЦМЛ 2 (Сабурова). Я состою в ЛК с 2002 года, долгов на момент осмотра не было, при этом в поликлинике за УЗИ взяли 50 грн (касса не проходит), а в больнице написали, что нужно купить на аборт, при этом я сказала, что состою в ЛК, на что был ответ, что аборт ЛК не покрывает, но как же так, если у меня мед.показания, которые как раз таки ЛК покрывает, при том всем на моем горе еще решили заработать, потребовав 250 грн на внесок какой-то, анестезию и прочее.

 22. Наталья

  августа 22, 2015 at 15:45

  Доброго дня, скажіть, будь-ласка,чи лікується за рахунок Лікарняної каси така хвороба, як фурункульоз? Дякую.

 23. Кіра

  августа 25, 2015 at 11:31

  Добрий день! Хотілося б уточнити чи потрібно членам Лікарняної каси оплачувати за флюорографію грудної клітки при медогляді? У м.Малині введено оплату за флюорографію 10 грн., всім однакова сума – і членам ЛК, і не членам ЛК. Не оплачують лише медичні працівники.

 24. юрий

  января 14, 2016 at 15:49

  Добрый день. Скажите, пожалуйста,тяжелая форма диабета лечится по ЛК?

 25. admin

  января 25, 2016 at 14:52

  При цукровому діабеті пацієнти забезпечуються ліками тільки при невідкладних станах: кома, прекома, кетоацідоз та якщо пацієнт потребує хірургічного втручання.

 26. Инна

  апреля 4, 2016 at 17:41

  Добрый день. Подскажите пожалуйста, я состою в ЛК, меня врач направил сдать анализы в частную лабораторию «Дила».
  Вопрос: ЛК покрывает мои расходы в частной лаборатории?

 27. admin

  апреля 6, 2016 at 08:49

  Добрый день, ЛК не сотрудничает с частными лабораториями, поэтому Ваши расходы в частной лаборатории за счет ЛК покрыты не будут.

 28. Дмитро

  мая 10, 2016 at 21:45

  Доброго дня. Напишіть, будь ласка, які витрати покриває ЛК в пологовому будинку. Дякую.

 29. admin

  мая 11, 2016 at 12:19

  Доброго дня, ЛК забезпечує жінку ліками та виробами медичного призначення при пологах, а також новонародженого у разі потреби.

 30. Леся

  июня 3, 2016 at 20:20

  Всі відповіді стосовно забезпечення вагітних: ліками та виробами медичного призначення. Але які саме вироби. Чи забезпечує акушерським комплектом на пологи, стерильними рукавичками і затискачем для пуповини?

 31. admin

  июня 6, 2016 at 16:21

  Лікарняна каса, крім ліків та реактивів, забезпечує стерильними рукавичками та затискачем для пуповини. Акушерський комплект – це комплект одягу для акушера-гінеколога, який потрібен при кесарському розтині – ЛК не забезпечує.

 32. Анна

  июня 8, 2016 at 09:40

  В ЖК отправили сдать кровь на торч-инфекции. Я так поняла – ЛК их не оплачивает, ну, да ладно, заплатила.

  Но мне сказали, что надо купить пробирку для крови и даже перчатки стерильные… Неужели в ЛК даже такие простые вещи не могут обеспечить?

 33. admin

  июня 9, 2016 at 15:51

  Згідно з Положенням “Про порядок використання добровільних пожертвувань благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”(ЛК)” ЛК не забезпечує рукавичками та пробірками при заборі крові. Хотіли б знати, з якої причини Ви обстежувались на TORH-інфекції. Якщо з приводу вагітності, то дане обстеження відмінене наказом МОЗ України №417 від 15.07.11. При виникненні питань телефонуйте в експертний відділ ЛК 22-54-02.

 34. Андрій

  октября 13, 2016 at 20:10

  Доброго дня. Підкажіть, дідуся направили в онкодиспансер, там потрібно пройти УЗД черевної порожнини – чи оплачує Лікарняна каса УЗД і гель?

 35. PR - admin

  октября 17, 2016 at 11:04

  Доброго дня, пане Андрію!
  Згідно з Положенням «Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» ЛК забезпечує необхідні витратні матеріали для проведення за направленням лікаря рентгенологічних, функціональних, лабораторних методів досліджень (у тому числі й гель для УЗД).
  При виникненні питань під час обстежень та лікування в обласному онкодиспансері звертайтесь, будь ласка, до лікаря-експерта ЛК в закладі Виноградової Людмили Миколаївни (тел. – 37-35-82).

 36. Елена

  ноября 2, 2016 at 09:15

  Добрый день. ЛК предоставляет гинекологические наборы для осмотра? А УЗИ (гинекологическое) тоже делается за счет ЛК?

 37. PR - admin

  ноября 2, 2016 at 11:30

  Доброго дня!
  Згідно з Положенням «Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» ЛК забезпечує для членів організації необхідні витратні матеріали для проведення цільових онкопрофоглядів (гінекологічні набори для огляду) та здійснення за направленням лікаря рентгенологічних, функціональних, лабораторних методів досліджень (у тому числі гель для УЗД).
  Якщо у Вас виникатимуть питання під час обстежень, зверніться, будь ласка, до лікаря-експерта філії ЛК безпосередньо в лікувальному закладі, де Ви проводитимете обстеження (філії ЛК діють у всіх лікувально-профілактичних закладах області) або зателефонуйте до центрального офісу ЛК за номерами:
  067-411-14-51 (з питань вступу та сплати щомісячних добровільних пожертвувань),
  067-411-30-93 (цілодобова «гаряча лінія» з медичних питань).

 38. Наталія

  марта 20, 2017 at 15:12

  Доброго дня. Якщо вступити в Л.К. у березні місяці то чи може бути облачена операція у лор відділені у липні місяці.
  Дякую.

 39. PR - admin

  марта 21, 2017 at 09:04

  Здрастуйте. Членство в ЛК настає через три місяці після вступу. Тобто, вступивши до ЛК в березні, Ви станете членом організації в червні.

 40. ІННА

  июля 4, 2017 at 21:03

  Доброго дня! Хочу вступити ЛК. Якщо я зараз стану членом ЛК, то чи зможу користуватися членством у грудні? У мене буде кесарів розтин за показанням лікаря – які медикаменти мені не потрібно буде купувати? Планують робити кесарів розтин у перинатальному центрі на Богунії в Житомирі.

 41. PR - admin

  июля 5, 2017 at 09:20

  Здрастуйте, пані Інно! Якщо Ви вступите до ЛК в липні, то користуватись її допомогою зможете через три місяці.
  Стосовно медикаментів при пологах – у тому числі при кесарському розтині. Всі необхідні медикаменти для цього ЛК забезпечує (до того ж – у всіх лікувальних закладах і в обласному перинатальному центрі в тому числі).
  Якщо у Вас виникли ще якісь запитання, телефонуйте нам, будь ласка за номерами:
  – 067-411-14-51 – з питань вступу та сплати щомісячних внесків,
  – 067-411-30-93 – цілодобова “гаряча лінія” з медичних питань.

 42. Алина

  сентября 11, 2017 at 10:49

  Добрый день!
  Вступила в ЛК в июле 2017. Проплатила сразу за 6 мес за себя и старшую дочь. Вопросы: рожать мне в декабре – нужно ли еще что-то платить? Будет ли предоставляться в случае необходимости помощь новорожденному ребенку? В случае заболеваний ОРВИ старшей дочери мне могут предоставить медикаменты по ЛК? Где можно найти их список?

 43. PR - admin

  сентября 11, 2017 at 17:26

  Доброго дня!
  Згідно з Положенням про членство в благодiйнiй органiзацii “Лiкарняна каса Житомирськоi областi” громадяни набувають права членів ЛК через 3 календарних місяці з моменту вступу до організації після внесення ними вступного та трьох щомісячних добровільних пожертвувань. Тобто спокійно чекайте моменту пологів у грудні й благополучно народжуйте – необхідні медикаментни та вироби медичного призначення для пологів надається за рахунок ЛК.
  Крім того, при необхідності допомога за рахунок ЛК надається й новонародженій дитині. Будь ласка, зверніть увагу на те, що – за цим же Положенням – новонароджені набувають членства в ЛК за умови сплати за них одним із батьків трьохмісячного розміру добровільних пожертвувань (60 грн.) у термін до 30 календарних днів із дати народження. В іншому випадку членство дитини наступає на загальних підставах – через 3 календарні місяці з моменту сплати.
  Стосовно лікування захворювань та списків медикаментів, які надає ЛК – ознайомтесь, будь ласка, в розділі ВСТУП ДО ЛК (СТОРІНКА “ДОКУМЕНТИ”) з Положенням про амбулаторне лікування членів благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області” та Положенням “Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”(ЛК)” (зокрема – ЛК не забезпечує витрати, пов’язані з захворюванням на ГРВІ, грип (за винятком їх ускладнень)). А також із такими документами: “Лікарські засоби, які можуть закуповуватись за рахунок коштів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» та “Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які забезпечуються за рахунок ЛК при амбулаторному лікуванні”.
  Якщо у Вас виникатимуть питання, телефонуйте нам, будь ласка:
  – 067-411-14-51 (з питань вступу та сплати щомісячних добровільних пожертвувань),
  – 067-411-30-93 (цілодобова «гаряча лінія» з медичних питань – цей номер є на Вашій картці члена ЛК).

  

 44. Тетяна

  декабря 6, 2017 at 16:36

  Доброго вечора. В Положенні “Про порядок використання добровільних пожертвувань до благодійної організації “Лікарняна каса Житомирської області”(ЛК)” вказано, що ЛК не забезпечує витрати, пов’язані з такими захворюваннями та послугами: – рукавички нестерильні (крім рукавичок для забору крові), тобто я так розумію, що при заборі крові, лаборант не має вимагати з мене рукавички? Але при цьому даючи відповідь на запитання попередніх членів ЛК, Ви пишете :”ЛК не забезпечує рукавичками та пробірками при заборі крові”. То як же ж насправді, чи маємо ми, члени ЛК, при заборі крові мати при собі рукавички та шприц?

 45. PR - admin

  декабря 7, 2017 at 11:25

  Здрастуйте, шановна пані Тетяно!
  Все залежить від того, яке обстеження Ви проходили. Якщо Ви здавали кров на обстеження, передбачене як таке, що забезпечується Лікарняною касою – нічого купувати Ви не повинні.
  В тому ж Положенні ознайомтесь, будь ласка, з розділом ІІ “Діагностичні дослідження”, в якому йдеться: “За направленням лікаря забезпечуються: рентгенологічні, функціональні, лабораторні методи дослідження, ЗА ВИНЯТКОМ ВИЗНАЧЕННЯ ТОКСОПЛАЗМОЗУ, ЦИТОМЕГАЛОВІРУСУ, ХЛАМІДІОЗУ, ГЕРПЕСУ, ВЕНЕРИЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ, ЙОДУ В СЕЧІ, РІВНЯ СТАТЕВИХ ГОРМОНІВ, ГЛІКОЗИЛЬОВАНОГО ГЕМОГЛОБІНУ, ОБСТЕЖЕНЬ НА ХРОМОСОМНІ ВІДХИЛЕННЯ ТА НАЯВНІСТЬ СПАДКОВИХ ЗАХВОРЮВАНЬ, ОБСТЕЖЕННЯ МЕТОДОМ ПОЛІМЕРАЗНОЇ ЛАНЦЮГОВОЇ РЕАКЦІЇ”. Ви не вказали – можливо, Ваше обстеження відноситься до цього переліку.
  Надалі при виникненні питань просимо звертатись до лікаря-експерта ЛК, який є в кожному лікувальному закладі, або за телефонами:
  • 067-411-30-93 (цілодобова «гаряча лінія» з медичних питань – цей номер є на картці члена ЛК);
  • 067-411-14-51 (із питань вступу та сплати щомісячних добровільних пожертвувань).

 46. Юлія

  марта 10, 2018 at 21:34

  Доброго дня. 1. Якщо я вступила онлайн до ЛК, як отримати картку? Де? Чи вона потрібна? Можливо є якийсь номер, яким я можу користуватися? Я з Бердичева
  2 . Читаю коментарі і все одно не можу зрозуміти. Коли я можу користуватися послугами ЛК, я одразу заплатила за 3 місяці. І так розумію, що треба ще внести кошти. Скільки?

 47. PR - admin

  марта 12, 2018 at 10:54

  Добрий день. Членство в ЛК настає через три місяці від дня вступу та проплати першого внеску. Картку забрати можна в офісі ЛК.
  При виникненні питань просимо звертатись до лікаря-експерта ЛК, який є в кожному лікувальному закладі, або за телефонами:
  • ‎‎‎067-411-30-93 (цілодобова «гаряча лінія» з медичних питань);
  • ‎‎‎067-411-14-51 (із питань вступу та сплати щомісячних добровільних пожертвувань).

 48. Вікторія

  мая 2, 2018 at 11:24

  Добрий день. Скажіть будь-ласка якими ліками і тд забезпечує лк при родах?
  Дякую.

 49. PR - admin

  мая 2, 2018 at 16:42Залиште коментар!

м. Житомир

ЦМЛ №1 м.Житомира Лікар-експерт: Войналович Тетяна Василівна (0412) 55-34-93. Фахівець із інформаційних та аналітичних питань: Веретіна Ніна Петрівна. Адреса: 10013, м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 70. Телефон: (0412) 55-34-91. ЦМЛ №2 м.Житомира Лікар-експерт: Єрмаченкова Світлана Степанівна ((0412) 55-34-92). Фахівець із інформаційних та аналітичних питань: Павленко Олена Василівна. Адреса: 10013, м. Житомир, вул. Р.Шухевича, 2-А. Телефон: (0412) 44-82-63. ЦДМЛ м.Житомира Лікарі-експерти: Довгаль Світлана […]

Детальніше
Читати блог »

Дорогі друзі! Вітаємо вас із Днем пам’яті та примирення й Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

  Сімдесят три роки тому український народ разом із іншими народами антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. ...

#medi